Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

PopcorHour A-300

kaktus35 (3)|9.7.2012 15:07
ja sem psal a nic. tak alespon ty:)

- - - - doplněno - - - -

tak poradte ktery web ui na torrenty v popcorne kyz ten klasik mam ve spanelstine nebo jakeho slaka. a navic se tam nic neda
rorda (3)|14.7.2012 12:56
Já to nepoužívám, nevím ...

Každopádně se nám konečně po pár měsících blíží další FW, prý má opravit celou řadu chyb, nicméně před pár dny vydali FW pro C300 a v něm uživatelé zase celou řadu chyb nalezli, které se předtím neobjevovaly ... :o/
Nevím, co si o tom mám myslet, sice je běžné, že se chyby odstraňují za pochodu, ale aby mi občas zařízení zamrzlo při bootování, občas zamrzlo při změně audio stopy u HDTV filmu, to až tak normální není a je to celkem otravné ... Neříkám u MMC za půlku či ještě nižší cenu, ale u Popcorn Houru?!?

Místo aby odstranili nejpalčivější problémy během týdne, dvou a vydali nový FW, pracují několik měsíců na odstranění mnoha desítek chyb a pak to s velkou pompou za půl roku zaktualizují ...
Stěžuje si na to na jejich fóru spousty lidí a některé už od jejich výrobků odradili, přešli ke konkurenci ...
Pytkin (7947)|14.7.2012 22:31
u konkurencie to neni o nic lepsie ..
Peter123 (34)|30.11.2012 15:58
Doufam ze to tu neni uz mrtve. Rozmyslim se jestli koupit A-300 a nenasel jsem zadne info jestli prehraje videa z youtube a archiv CT. Pripadne ktery Popcorn by to mohl umet?
Peter123 (34)|6.12.2012 15:47
Tak od mistnich clenu sem zjistil ze nelze.
kany78 (2)|6.8.2014 21:08
Dobrý den na http://www.popcorn-hour.cz máme český návod na PopcorHour A-300.