Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ferguson Ariva 202E / 102E

kudma611 (702)|29.5.2012 15:17
Aké demo.Je to len dll súbor ktorý upgraduje na verziu 1.35.Ak použiješ verziu editora(1.34-full) z chomikuj na ktorý som dával odkaz a rozbalíš podľa pokynov o saiyanx a potom nahradíš pôvodný dll za dll(1.35)-tak budeš mať full 1.35.Ľahké-nie? :D
SaiyansX (97)|29.5.2012 16:23
Autor (Set Edit HD 100) by chtěl Dump, aby mohl najít chybu (přehození a asi i ztráta stanic), já mu ho samozřejmě nemohu poskytnout, protože to bylo z plné verze (to by jistě zjistil a udělal úpravy pro zablokování z dalších verzí), takže jsem nakonec napsal (pravdu), že už jsem ho smazal. Pokud by se vám někomu povedlo chybu zopakovat a bylo to z dema, pošlete mi prosím váš setting (DumpFile). Díky.
marek70 (73)|29.5.2012 16:27
kudma611 Velke dik naozaj to funguje
SaiyansX (97)|29.5.2012 16:43
marek70: Stačí jenom číst všechny nové příspěvky, nebo ti něco uteče :-) O stranu zpět tohoto vlákna je vše popsáno. Zkusím ten návod později přidat i na místo z mého podpisu k programu Set Edit HD 100, ale budu to muset zakamuflovat (nejspíš přidám nějaký soubor INFO ke stáhnutí), jinak by nám to tam smazali :D
kudma611 (702)|29.5.2012 20:52
No na zatiaľ to majú jednoduchšie z posledného odkazu čo som umiestnil a vyhneme sa kopu otázkam čo ako a kde.Rozbaliť rar súbor a spustiť exe súbor pred ktorým je _(spodná pomlčka)-konec.
iICE2 (6)|29.5.2012 21:31
mam problem s pripojeni pres WiFi dongle (Ferguson)
pristroj Ariva 202 mam od dnesniho dne, v nem aktualni FW(patch) a pokud zapojim dongle do zadniho USB, WiFi manager mi nenajde ani jednu WiFi sit.
pokud zapojim dongle dopredu, jede to OK.
vi nekdo, proc to tak dela? dosah mam jinak kolem 80%
pri original FW me alespon ukazal WiFi manager jednu sit a to sice pouze od souseda, nyni s patchem se nezobrazi ani jedna.
diky


EDIT:

TAKŽE VYŘEŠENO:
kdyby s tím taky někdo měl problém, nechal jsem WiFi manažéra vyhledávat cca 10min a moje síť se v tabulce pak najednou objevila a funguje
SaiyansX (97)|30.5.2012 08:35
Tak nevím, zda ten Set Edit HD 100 1.35 dokopem k dokonalosti :D Po úpravách v PC jsem svůj setting nahrál do Arivy a takto to dopadlo (připomínku, dumpy a foto FAV jsem autorovi již odeslal).
SaiyansX (97)|30.5.2012 18:08
Né že všechny přejdete na freeSAT by UPC Direct, to by zase našemu providerovi narostla křídla a zdražili by to i u nás :D

Autor mi poslal omluvu za chybu v Set Edit HD 100 1.35 a zaslal mi verzi 1.36, zase ji máte možnost stáhnout pouze z mého odkazu v podpisu. Zdá se v pořádku, ale v Arivě jsem jí zatím nezkoušel, až dnes v noci se na to vrhnu. Nicméně pokud použijete do této verze setting zpracovaný na verzi 1.35, budou v programu názvy FAV posunuté o 1 znak (viz obrázek), musíte je znovu přejmenovat, pak už to bude v pořádku.

SVE
SLOVANSKE
HD
VSE
KINO
DOKUMENT
DETSKE
ZPRAVY
ganco41 (227)|30.5.2012 18:44
losos:
Sorry, ze Ta otravujem, ale ja si myslim, ze ked od nas chce sk@link kazdy mesiac nejaky srevisny polatok, tak musi so vsetkymi zakaznikmi uzavriet nejaku zmluvu a pokial ja viem, tak ja som ziadnu zmluvu dodnes s nikym neuzatvoril. A to odkedy budeme platit? Lebo som cital ten Tvoj odkaz a nejak som to asi nepochopil.
bagr3210 (379)|30.5.2012 18:58
Prosim Te,to ani nemusi..Jsou to jejich podminky,zavedou to do VSeobecnych podminek a mas po vtakach.. ;)
Na to bych nespolihal,jedinou volbou je zakoupit si setobox a koukat jen zaklad,a vys*** se jim na to,at si to plati prachaci a majitele M77..To je neuveritelny,jak a na cem uz chtej nenazrany vydelat..hruza..ale nakonec,vzdyt si lidi za to muzou sami..
Myslim,ze lepsi reklamu si UPC a Digi ani nemohlo predpaltit.. :D
kudma611 (702)|30.5.2012 21:51
Full 1.36. Zajtra odchádzam do Brna asi do 15-tého už dám vám trochu pokoj. :D
SaiyansX (97)|30.5.2012 23:05
Tak už se mi zase podařilo rozházet setting (Set Edit HD 100 1.36), normálně mi asi 10 prvních kanálů zmizne a několik se jich přehází - jako na potvoru se mi to stalo zase na plné verzi, takže autorovi nemohu nic hlásit. Dělal jsem nějaké mazání a přesuny, ale na jiných kanálech. Zkusím něco podobného zítra na demo verzi ...
losos (2977)|31.5.2012 01:11
Pro ganco41 :
Já jsem důchodce (70 let), nemám peněz nazbyt (podprůměrný důchod) a tak koukám jen na to, za co nemusím platit ... :cool:
A nestěžuji si, je toho zatím stále dost, viz setting (a to v něm chybí celá hromada programů, které lze přijímat přes síť) ... :BB:
Nevím, proč bych měl Skylinku platit za základní programy, když si je již přece všichni platíme formou televizního a rozhlasového polatku ve výši 180,- Kč měsíčně, což je dost. V nejhorším přepnu na DVB-T... A JE TO ! :-)- :-E
ganco41 (227)|31.5.2012 10:07
No ja uz tiez nie som najmladsi a prave preto sa rozculujem, ze co si este vymyslia, ved aky servisny poplatok, za co? Oni mi neposkytuju predsa ziadny servis a a ni ziadnu zmluvu som s nimi nepodpisoval, kua tak za co? Musim sa ukliudnit, lebo zase stupne tlak a skoncim v nemocnici, ako pred dvoma mesiacmi :-)
Eman (38)|31.5.2012 11:37
losos:
Presne, moja reč! Mne budú chýbať iba české programy, obsiahnuté v základe. Mám tú smolu, že bývam asi 2km od miesta, kde už je možné pozerať české DVBT. Práve včera som zhodil z balkóna MMDS anténu s príjmom DVBT balíka zo Zobora (obsahuje aj české programy), asi pôjde naspäť :-). A koľko ľudia získajú voľného času, to nevidia !?
komiktom (19)|31.5.2012 17:53
Nevím co řešíte, stejně většina z nás tady na foru chytá UPC, skylink nelegálně od rusáků že, proč jinak byste používali opatchované verze (nic legálního to určitě nebude). Zavedené poplatku je blbý pro nás, ale geniální od nich, holt doba už je taková, že nic není zadarmo a rozhodně počítejte s tím, že za rok tento poplatek zvýší na 50 Kč, však oni to zase nějak zdůvodní. Tento tah byl předem promyšlený od M77, protože pay-tv má velký potencionál, nejprve koupila Cslink poté Skylink, pak zavedla poplatky, pak je zvýší ... možná i rozkouskují placené balíky.
Ti kdo si to budou platit - no tak 365 Kč/rok není zatím tak strašné, někdo si projednou nekoupí cigarety, někdo nepůjde na pivko apod., jen by mě zajímalo, jak stanovily tu cenu 30 Kč?
Jen doufám, že aspoň budou navyšovat programovou nabídku jako doposud.

P.S.: Musel jsem se k tomu vyjádřit, jinak díky lososovi za settingy a kudmovi za postřehy, které mi v začátcích pomohli a všem ostatním také, že drží tento thread naživu.
vlastvs499 (322)|31.5.2012 20:55
Nemáš pravdu ani s většinou u UPC (proto se tu tak moc řeší Skylink, to ti mohlo dojít) a nemáš pravdu ani s Rusákama (v tomto případě bych dokonce řekl, že takový tu není ani jeden, to bychom tu poplatky Skylinku jaksi neřešili vůbec...). :-)

Pfornal dole: jako stříšku doporučuju seřízlou PETku, s uřezaným dnem, jinak celá podélně rozřízlá.
Přesah ať není moc velký, jinak by clonila signálu zase při dešti, až by se ten plast na lahvi namočil.
pfornal (201)|1.6.2012 06:00
to vlastvs499: jenom pitvej :-) mimochodem, tento dnešní déšť mi shodil 1N (na28e) takřka na nulu, vyběhl jsem ven a papírovým kapesníkem osušil konvertor. Signálu mám zase dost - kontrolní otázka, jak vyřešit, aby na LNB nezůstávaly kapky a nesnižovaly kvalitu u slabších družic? Deštník nad parabolou nepovažuju za ideální stav, stejně jako nabastlená stříška ze zmuchlanýho igelitu :-)

losos pode mnou: stěrač je to správné :-) a přídavné vyhřívání LNB, když se už dělá vyhřívání paraboly, tak proč ne, že... ;)

pakovec dole pode mnou: Kudma je tuším v Brně, dočkej času jako husa klasu a zatím si dejB-)
losos (2977)|1.6.2012 06:07
Doufejme, že jednou bude někdo vyrábět a prodávat nějaký stěrač, jako mají auta... :D
SaiyansX (97)|1.6.2012 18:23
Nebo raketu na rozhánění mraků :) Není to tak dávno, že v jednom lijáku jsem ztratil (dočasně) zcela signál na Thora (freeSAT by UPC Direct), nedá se říct, že bych měl slabý signál na 115 cm parabolu, po přejetí na Skylink signál normální. Asi kolizní směr deště :)
pakovec2 (14)|1.6.2012 20:20
[QUOTE=kudma611;411261]Áno-v tom boli ešte problémy.Daj si najnovší fw.[/QUOTE]

kudma611: tak som to konecne upgradol, no este stale sa do toho neviem dostat :(
V menu "77777" sa nadalej ta cast zapinajuca HTTP ukazuje ako seda. Dokazem ju sice "naslepo" zmenit, ale ked z menu vyskocim, je to znova OFF.

Co robim zle? Dik za pomoc
losos (2977)|2.6.2012 01:26
Pro pakovec2 :
Patrně jsi "upgradol" něco špatně... - proč neuvedeš, co máš teď v Menu/Nástroje/Informace uvedeno na druhém řádku (maincode) ?
SaiyansX (97)|2.6.2012 14:05
pakovec2: Máš zapnuté hodiny při standby (pohotovostním režimu)? Pokud se nemýlím, tak to je ten chyták ...
losos (2977)|3.6.2012 03:48
Aha, že mají zapnuté hodiny vliv i na tohle, tak to jsem nevěděl...
SaiyansX (97)|3.6.2012 04:44
FAV nejede korektně (v PC i v Arivě) ani v Set Edit HD 100 1.36 a autor už má evidentně všeho po krk, i mě :) když tentokrát odepsal i o víkendu a spočítal mi, kolikrát jsem mu už psal :) Když dáte příliš dlouhé jméno FAV, připíše se vám po uložení i část názvu z družice (PC), v Arivě se místo prvního znaku v prvním FAV zobrazí pomlčka, navíc je jich zase jen 26 (FAV) a v editovacím režimu kanálů se místo souhrnu všech FAV objeví úplně všude jen: SS :) Autor je z Německa, tak nevím co si mám myslet :)

Navíc začínám mít dojem, že ta plná verze je s léčkou, tak nějak pozná (možná z účtu e-mailu), že není něco v pořádku a jednou za čas smaže pár kanálů a pár jich promíchá :) Aspoň se mi zatím nedaří to stejné zopakovat na demu.

Přesněji: ty hodiny musí být zapnuté, aby síť nebyla zašedlá pro zadávání ...

[HR][/HR]
Doplněno: máte tu novou verzi Set Edit HD 100 (dokonce o víkendu :) ), opravuje nejspíš pouze první chybu, tedy při dlouhém jméně FAV po uložení a načtení chyba dopisovala za dlouhý název znaky z tabulky družic. Verze se stále hlásí jako 1.36, takže pozor na záměnu! Já si ji pracovně označuji jako second (= druhá), stahujte z mého podpisu ...
jgarsky (3)|3.6.2012 18:29
Menší dotaz,ariva 102 zvládá karty skylink ICE v systému IRDETO v poho?
guzabaza (3)|4.6.2012 06:17
Zdravím přítomné, mám problém s importem položek "data1", která jsem pořídil do DumpFile.abs souboru v přístroji s PATCH firmwarem v1.16B4 do nového PATCH firmwaru v1.17B8. Import sice proběhne, ale v nastavení klienta jsou klikiháky. Zvláštní je, že když jsem upgradeoval z verze v1.14B3 na v1.16B4, tak přenos položek "data1" proběhl v pořádku. Nedělám něco špatně ? Nebo se pokouším o nesmysl ? Vám se import do posledního firmware povedl ? díky za nakopnutí ...
ganco41 (227)|4.6.2012 21:39
ja som robil export setting z predposledneho fw do posledneho a doteraz vsetko bezi v pohode, akurat som este doladil niektore prograny z Lossosovho settingu
vm224293 (19)|5.6.2012 10:37
Settingy přeloženy na aktuální stránku. Pro Lososa to je kde, nemůžu najít kde pak jsou set......, dík.
pakovec2 (14)|5.6.2012 15:47
Dakujem pani Losos, SaiyansX a kudma611.

Tak som zistil, ze sice som upgradol spravne, ale v snahe zachovat moje stare nastavenia, som znovu uploadol Dump file cez "allcode+bootloader", cim som sa asi znova automaticky downgradol :)

Po korektnom upgrade som zistil, ze sa napriek tomu neviem pripojit, co ma doviedlo k faktu, ze upgrade zmenil MAC (je to normalne?!?), takze sa mi potazmo zmenila IPcka, co napravim okamzite.

Mozem sa este teda opytat, ako nahram do upgradnuteho FW len moje nastavenia zo stareho FW? Resp. akym stylom by som tam nahral Losos-a, ale len tie stanice, ktore potrebujem? Mam totiz len 2 satelity, takze tie hordy kanalov su mi nepotrebne, az obtazujuce...

PS: mam pocitat so zmenou MAC adresy zakazdym, ked sa bude menit FW?

Vdaka este raz srdecne za pomoc.
losos (2977)|5.6.2012 16:53
[QUOTE=pakovec2;412465]
Tak som zistil, ze sice som upgradol spravne, ale v snahe zachovat moje stare nastavenia, som znovu uploadol Dump file cez "allcode+bootloader", cim som sa asi znova automaticky downgradol :)
- já to hned tušil... :-E

Po korektnom upgrade som zistil, ze sa napriek tomu neviem pripojit, co ma doviedlo k faktu, ze upgrade zmenil MAC (je to normalne?!?), takze sa mi potazmo zmenila IPcka, co napravim okamzite.
MAC adresa je ve firmware jiná, než je v mém settingu - něco si o tom přečti, dozvíš se proč (viz "settingy" a "Jak na to...") - ale změna MAC adresy nemá vliv na IP adresy...

Mozem sa este teda opytat, ako nahram do upgradnuteho FW len moje nastavenia zo stareho FW? Resp. akym stylom by som tam nahral Losos-a, ale len tie stanice, ktore potrebujem? Mam totiz len 2 satelity, takze tie hordy kanalov su mi nepotrebne, az obtazujuce....[/QUOTE]

Jaké hordy kanálov ? V mém settingu jich je na všech družicích všehovšudy jen asi 2900... :-E
A na těch tvých dvou družicích je jich jen pár.
Kdybys četl "settingy", věděl bys, jak smazat nechtěné družice několika kliknutími na DO...
Totéž se týká i nechtěných programů. Měl bys vědět, že vždy je snadnější smáznout nechtěné, než si vyrábět celý setting sám...
A jak to zařídit, aby sis mohl s novým firmware zachovat svůj minimalizovaný setting, se také dočteš v "Jak na to" a v "settingy" - tohle je z něj vynato :
Jedna dobrá rada na závěr : přečtěte si a uložte tohle :
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26682-ferguson-ariva-200-hd

Holt málo čteš...a kdo málo čte, málo se dozví... :BB:
pakovec2 (14)|5.6.2012 17:09
[QUOTE=losos;412471]
Holt málo čteš...a kdo málo čte, málo se dozví... :BB:[/QUOTE]

Dear Losos, mas uplnu pravdu, a mojim non-RTFM pristupom som si o tuto hlasku naozaj koledoval. Ospravedlnujem sa ctenemu publiku. Ono to vsak vzdy zaberie dostat sa do uplne novej problematiky, aj ked cokolvek, co by som investoval hned na zaciatku, by uz teraz mohlo byt X-krat splatene.

Tvoj pokec som inak cital, ale aj tak robit to vsetko cez ovladac je DOST vopruz, dokonca aj po odmazani nechcenych druzic ostava este cela horda programov, z ktorej je pouzitelny len zlomok. Ten pain preklikavania sa cez kazdy kanal a pozerania, ci vobec funguje sa mi hold nexcelo absolvovat este raz...

Kedze ale by som rad pouzil Tvoju optimalizaciu, tak to asi hold este raz prejdem (mam teda pravdu, ze ked uploadnem moj DumpFile cez allcode, tak sa downgradne aj Firmware?) s novym FW, odmazem, zatriedim a potom si urobim nejaku poriadnu zalohu cez iny system...

Vdaka este raz za very well done job!
losos (2977)|5.6.2012 17:15
JJ, prakticky vše o Arivách již bylo popsáno - nově píšeme jen o případných změnách u nových firmware.
"Jak na to" najdeš zde :
Nejnovější verze je na str. 191. zde :
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/26682-ferguson-ariva-200-hd#post412320
67kokso (39)|5.6.2012 17:32
Nie je tam setting pre 202E....?
ganco41 (227)|5.6.2012 17:37
ja ich tiez hladam, boli na strane 92 a nie su tam
ganco41 (227)|6.6.2012 09:20
Losos:
Na ktorej strane su settingy? Lebo na 92 nie je nic...diky
losos (2977)|6.6.2012 09:44
A k čemu je potřeba starý setting ? Mám už nový i s programem XTSY v DCW (13°E)...
ganco41 (227)|6.6.2012 09:49
Losos:
Lebo by som potreboval najnovsie keksy prave na 13E, diky
losos (2977)|6.6.2012 10:26
Setting bude po aktualizaci přeložen na aktuální stránku.
rumman (8)|6.6.2012 16:33
Zdravím,

měl bych prosím ještě jeden dotaz. Snad to tu už nebylo a najít se mi to nepodařilo. Alespoň jedna třetina nahrávek při pokusu o přehrátí neukazuje obraz ani nepřehrává zvuk a čas běží 2x rychleji. Dělalo to i když se přístroj po nahrávání vypínal a i když se nevypínal. A disk i HD programy nahrává v pořádku, když teda nahrává.
V čem by mohl být problém?

Diky ;)
mesrsmid (6)|6.6.2012 22:58
Chlapi jde nějak u 202 zadat jinou polarizaci než H,V např. L,R ? (je to u rusů 36E paket TRIKOLOR,NTV+) Nemohu na to přijít. Openbox to šlo.
vlastvs499 (322)|7.6.2012 06:41
mesrsmid:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Takže že to na Arivě není (přepínaní na L/R pol.) netřeba ani řešit...
Pokud máš LNB pro lineární polarizace, tak by Ti ta položka byla stejně k ničemu...
samurai70 (2)|9.6.2012 10:00
Zdravím! Mám potíže s funkcí TimeShift na ARIVĚ 202E, při zapnutých hodinách v pohot. stavu a nově koupené flash pam. 8GB TDK (format NTFS) vždy, když sat. vypnu na DO do pohot. stavu a následně znovu uvedu do provozu, nefunguje TimeShift, pouze se pozastaví obraz s pokračujícím zvukem (jako kdyby flashka nebyla vložena), celé se to rozjede až poté, co začnu nahrávat tl. REC na DO nebo v menu znovu nastavím REC & TS... jinak to nejede. Máte prosím nějakou radu, kde může být problém? Soft. poslední verze - V1.17B8. Díky moc...
vrsovsky (10)|9.6.2012 17:43
Zdravim všechny uživatele Ariv. Mám asi tři roky 200HD a jsem s ní spokojen. Jen po asi roce mě začala zlobit karta, ale podlepení vše vyřešilo. Mám parabolu s jedním LNB a sleduju UPC Direct, takže vcelku pohoda, jen mě vadí, že nemají v základní nabídce HD programy jako Skylink. Určitě by jsem se na ně díval, ale zvlášť za ně platit se mi nechce. Nevíte někdo jak to obejít? Mám však jiný problém. Asi před měsícem otci odešel starý satelitní přijímač - má Skylink provozovatele. Tak jsem mu po svých dobrých zkušenostech doporučil a koupil Arivu 102E. Naladění progrmů bez problému, seřazení dle přání. Asi 2 týdny si ale stěžuje, že se mu občas sekne a nejde přepnout nebo vypnout. Teď v poslední týdnu to zase samo přepíná programy. Dnes jsem byl svědkem, jakse samo od sebe začaly přepínat programy jeden za druhým vzestupně. Najednou se to zastavilo na 31. Tak jsem přepnul zpět na 6 a opět se torozeběhlo a nezastavilo vůbec. Nepomohlo ani vypnutí síťovým vypínačem. Je to softwarová chyba a pomůže přehrátí firmawaru nebo to bude vadou přístroje a je to na reklamaci? Nepřijdu přehrátím firmware o záruku? Díky za radu.
losos (2977)|9.6.2012 17:55
Může to dělat i dálkový ovladač. Proto jej vypni (vyndej baterie) a zkus Arivu přepínat jen tlačítky na Arivě...
Já bych ovšem zaručeně nahrál do Arivy nejnovější firmware (třeba originál bez patche, aby ses nemusel bát o záruku), je možné, že je nějaká porucha v software. Nejnovější firmware je V1.17B8.
Proč jsi ani neuvedl, jaký máš v té Arivě firmware ? Tím máš přece vždy začít !
vrsovsky (10)|9.6.2012 19:59
Takže firmware je 1.17B5, teď to zase zlobil a samo se přepínalo. Když jsem udělal poklep na přístroj, tak přestal - trošku razantněji. Pak to zase začalo. Tak jsem vyndal baterky z ovladače a uvidíme.
prcekee (63)|9.6.2012 21:22
to pakovec
"Mam totiz len 2 satelity, takze tie hordy kanalov su mi nepotrebne, az obtazujuce..."

tady je muj "chaos" vycuc pro A3 A1 Hotbird pro skylink taky nerad srdičkuju a ted se mi to nejak rozhodilo tak sem to musel dnes upgradovat na posledni firm a tak jsem i poskladal stanice jak vyhovují MNĚ (kuchal jsem lososuv setting a dětem se líbí jeho logo :-)

ps2 favoritni kanaly nepouživam proto mam hudebni seřazene od nuly dolu :-)

[ATTACH=CONFIG]18226[/ATTACH][ATTACH]18227[/ATTACH]
vlastvs499 (322)|10.6.2012 00:06
vrsovsky:
Pokud Ti pomohl poklep na stroj, tak máš trvale zatlačené tlačítko přepínání programů na čelním panelu. Pomačkej to, ucítíš, jestli to cvaká nebo ne, když budeš zkoušet přepínat. Pár stisků to uvolní, pokud to je zaseklý. Pomačkej ty šipky všechny, možná máš nějak vychýlený tištěný spoj pod těmi tlačítky.
S těma baterkama ovladače nevím jestli děláš dobře... Mimochodem to, jestli je to ovladačem, zjistíš dvěma způsoby:
1. Dáš ovladač pod peřinu
2. Nemáš-li v místnosti, kde je Ariva, peřinu, buď ji přineseš, anebo odneseš ovladač do místnosti, kde je. V tomto případě už přítomnost peřiny není nutnou podmínkou.


Podívej se na ten přední panel...
SaiyansX (97)|10.6.2012 01:25
[QUOTE=losos;412861]sleduju UPC Direct, takže vcelku pohoda, jen mě vadí, že nemají v základní nabídce HD programy jako Skylink[/QUOTE]
Asi sis nevšiml poslední změny u freeSAT by UPC Direct, totiž že přidala ČT 1 HD + M 1 HD do balíku medium a medium karta.

[QUOTE=vrsovsky;412880]Takže firmware je 1.17B5[/QUOTE]
Firmware 1.17B5 je velmi zabugované, dooručuji okamžitě přejít na 1.17B8!

P.S.: Úpravy settingu jsou za pomocí prográmku Set Edit HD 100 hračkou, více z mého podpisu ...

P.P.S.: Cpát setting ze staršího firmware do novějšího přes Allcode + Bootloader je nepochybně downgrade, pokud ne, tak alespoň nějaká "bordelizace" firmwaru. Já cpu setting vždy! do Arivy pomocí UserDB a ven vždy za pomocí Dump!

P.P.P.S.: Z mého podpisu stahujte novou verzi Set Edit HD 100 - jinde nedostupnou - info k ní tamtéž. Verze se znovu hlásí jako 1.36!, takže pozor na záměnu s předešlými 1.36, poznačil jsem si ji jako third (třetí).
losos (2977)|10.6.2012 09:19
[QUOTE=vrsovsky;412880]Takže firmware je 1.17B5[/QUOTE]

No tak jen abys věděl, tohle firmware je vůbec to nejhorší, co existuje. Doporučuji ihned přejít na V1.17B8. (Nebo rovnou můj setting).
A peřinu jsi našel ? :-D