Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ASUS HD3 FW 1.28p a titulky

R@dek (2)|30.10.2011 20:52
Ahoj,
mám tuto hračku pár dní a testuji její funkce. Do rukou se mi dostala s FW 1.21p a tento fw se mi zdál natolik pomalý, že jsem zkusil update na 1.28p. Musím říct, že teď je ovládání znatelně pružnější (wifi je zde stále WEP only). Jen se mi nedaří s videem ze síťového úložiště otevřít i titulky (TXT,SUB,SRT). Pokud stejný adresář hodím na USB, titulky asus najde a automaticky spustí.
Jako síťové úložiště používám Synology DS-110J. Adresář se sdíleným videem mám na PC připojený jako síťový disk a z něj při přehrávání ve WMP titulky najedou v poho.
Dělám někde chybu, nebo si ten asus jen neumí poradit s titulky ze sítě?
Máte stejný postřeh u jiných fw? k dispozici mám na test ještě fw 27 a 26, tak ve volné chvíli zkusím.
Za postřehy díky
R@dek (2)|1.11.2011 09:03
Takže po chvílích brouzdání mám více jasno. Standardní DLNA prostě titulky nepodporuje. Omluvte moje elementární zjištění, ale teprve se seznamuji s MMC oblastí. Tím se vysvětlilo proč lokálně z USB titulky jedou a z NAS ne. Tím se dostávám k jiným otázkám:
Máte na ASUS air nějaký alternativní fw, který by uměl sdílení složek v síti?
Je možno se s takovým FW vrátit k původním origo FW bez jtagu? nepodporuje Vypadá podle útržků na netu, že v asusu běží nějaká odnož linuxu.

Je stále cesta filmy s titulky hold hodit na flash a přehrávat lokálně, ale nějak to ztrácí své kouzlo