Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

domáce kino a wi-fi adapter

honey (3)|22.11.2011 11:33
Nazdar, kupil som si domace kino Panasonic SC-BTT270EP. V manualy píše, že na príjem Wifi signalu mám použiť výhradne len sieťový adapter Panasonic DY-WL10. Chcem sa spytať, či je to nutné, alebo možem použiť aj iný adapter. Ten ktorý, odporúčaju, stojí cca 100 € a na trhu je veľa lacnejších adapterov. Ale nechcel by som kupiť niečo len preto, že je to lacnejšie a na úkor kvality, ale na druhej strane, ak mi lacnejší adapter poskytne to isté ako drahý, tak prečo nie? V tejto oblasti som laik, preto prosím o radu niekoho skuseneho, či kúpiť výrobcom odporúčany alebo prípadne ak sa dá použiť iný adapter, tak ktorý by ste mi odporučili. Vopred dakujem.
interfernet422 (1575)|22.11.2011 12:07
Nejlepší wifi adaptér je utp kabel. A taky nejlevnější :-E. Pokud Panasonic doporučuje svůj, tak asi ví proč. Pacholci se nedrží přesně standardů a použitím jiné značky můžeš pak řešit problémy, které by s jejich doporučeným zařízením nenastaly. Takže pokud chceš mít alespoň nějakou jistotu tak bych doporučil koupit jejich.

Stejný problém už řešili kolegové na avsforum.com tak koukni i tam. Nejjednodušší bude půjčit si od někoho nějaký wifi usb adaptér, nebo se domluvit v obchodě na vyzkoušení. Případně internetové shopy berou do 14 dnů zboží zpět.