Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

LNB Inverto ECO

ucetni (312)|11.12.2011 23:12
zaujal ma tento model lnb http://www.satelity.ellano.sk/predaj/7201/LNB-Inverto-ECO-Single/ . Je lacnejší a ma menšie šumové číslo ako Inverto black ultra singl . je v tom nejaký háčik? má niekto tento lnb a v čom je ešte rozdiel. oplatí sa? dik
bastlir (3245)|12.12.2011 00:36
Papírově má "normální" parametry. Ta nízká cena je ale podezřelá. Je otázkou, zda součástky v LNB jsou parametricky stabilní.
golfLC (1941)|12.12.2011 08:51
Papierovo môže byť v pohode, len ten predný kryt je z tvrdšieho plastu, ktorý zvykne často praskať (či už v lete alebo v zime ), skôr by som sa v prípade, že na bezproblémovú prípadnú výmenu nemáš na parabole prístup poohliadol po konvertore s takou, ako by som to nazval - "mäkšou, pogumovanou krytkou" Ja som mal problém s týmto - HEAD 0.1dB TWIN HD READY
bastlir (3245)|12.12.2011 21:53
[quote=golfLC;384038]Papierovo môže byť v pohode, len ten predný kryt je z tvrdšieho plastu, ktorý zvykne často praskať (či už v lete alebo v zime ), skôr by som sa v prípade, že na bezproblémovú prípadnú výmenu nemáš na parabole prístup poohliadol po konvertore s takou, ako by som to nazval - "mäkšou, pogumovanou krytkou" Ja som mal problém s týmto - HEAD 0.1dB TWIN HD READY
[/quote]

Nojo, připomněl jsi mi, že jsem to jednou viděl na Diavolu. Každopádně ta cena musí být někde "nahoněná". Asi i tady platí, že nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci.
KamilZ (10277)|12.12.2011 22:04
Já bych to řekl takto - jak často se mění konvertor z hlediska technologie? Kvalitní Ti hezkých pár let vydrží. Vyplatí se ušetřit těch pár korun za riziko, že v zimě polezu na střechu měnit konvertor? Mě ne :-).
bastlir (3245)|12.12.2011 22:29
Kvalitní singly LNB se bíží spíš k 200 Kč.