Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Multimediální Evolve Infinity

marien100 (10)|16.12.2011 19:04
mám takový problém s tímto přehrávačem, jestli třeba někdo neví, proč když koukám na 3D film (pasivní LG), tak třeba mají některé postavy,nebo věci ve filmu duchy? zkoušel jsem pak v brýlích zavřít levé oko (2D) a duch tý věci (odraz) byl na levé straně,pak jsem zakryl pravé oko (2D), a duch byl vpravo... když otevřu obě oči (3D), tak duchové jsou té určité věci nalevo i napravo... může to být HDMI kabelem 1.4? mám Evolve pozlacený 2m... vím že kdysik to dělalo na starý analogový televizi,když byl slabý signál, ale tady u 3D přehrávače mě to překvapilo, ale duchy to dělá jen u 3D filmů, když spustím klasický 2D film, tak vše v poho... a tady obrázek pro upřesnění - [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
KamilZ (10277)|16.12.2011 20:47
HDMI kabelem to určitě není. Tipoval bych to na nedokonalost 3D. Z jakého zdroje ty filmy jsou a na čem je přehráváš?
marien100 (10)|16.12.2011 21:00
ale když to přehraju přes USB rovnou na telce přes externí HDD, tak tam duchy ve 3D filmech nejsou... jakmile to přehrávám v Evolve infinity 3D,přes hdmi1.4 ,tak tam občas při tmavších scénách duchy jsou... tudiž to není v ripech filmů half sbs, ale buď podle mě v kabelu hdmi, nebo v evolve infinity,nevím jak se těch duchů tam zbavit, zkoušel jsem tam dát i 1.3 hdmi, a to samý
jarino1978 (8045)|16.12.2011 22:25
a premýšľal si vôbec niekedy o tom, že kradnúť sa nemá a nejaká spatlanina niekde z webu nemá s originálom nič spoločné ?
marien100 (10)|17.12.2011 07:14
jarino1978: ono už do toho investovat za originál je šíleně moc peněz, já si to moc nemohu dovolit... filmů je fakt hodně... navíc ty duchy to dělá u všech 3D filmů a dokonce i v 3D menu nastavení - u písmenek
jarino1978 (8045)|17.12.2011 19:43
skonči túto debatu, aspoň sa verejne nechváľ, že kradneš. pokiaľ nemáš na obyčajnú BD placku, prečo si platíš internet ?
Ivo Mašek (10205)|17.12.2011 19:50
[quote]
za originál je šíleně moc peněz, já si to moc nemohu dovolit
[/quote]
Je pravda, že originál BD filmy nejsou zrovna lacinou záležitostí. Několi jich mám (nikoli 3D) a i přes tu drahotu budu kupovat další, protože když se mi dílo líbí a já ho chci v mé sbírce, tak to vždy bude originál. Ovšem těch BD filmů, které stojí za to, zase moc není (tedy pokud nejsi romantik a nedáváš přednost filmům, které jsou ověnčeny "desítkami" Oskarů, ale alespoň pro mě to jsou velmi nudné a nic neříkající díla).
Ovšem to všechno přece nedává důvod k získávání takových filmů "trochu jinak", že. No a na tomto foru, které není Warez forem, se o takových věcech veřejně nebavíme. (po SZ, emailu, apod. je mi to fuk., mě ale nepiš - já opravdu neznám důvod, proč s tím máš takové problémy, s těmi duchy)
kuko61 (257)|17.12.2011 20:58
Ale no...nikto sa tu predsa nepriznava k tomu ze kradol. Filmy nie su warez, z pravneho hladiska nie je u nas stiahnutie filmu kradez (a vobec nezalezi na tom, co si o tom myslim ja alebo niekto iny z moralneho hladiska). A hlavne marien100 o tejto teme pisat nezacal a neuvadzal ani ziadne navody a zdroje, ako film ziskal. To uz pouzivanie CFW je podla mna horsie, kedze je to porusenie zmluvy.
Nebyt odpovede o spatlanine z webu (mimochodom nazor, ze rip musi byt kvalitativne viditelne horsi ako original je podobny blud, ako ze vsetky mediciny na hry a programy obsahuju virusy), nikdy by sa tu neobjavili posledne styri prispevky pred tymto mojim. Uplne zbytocna odpoved, ktora marienovi vobec nepomohla - klasicky prispevok vhodny na zaciatok flame.
A hlavne, bolo by pokrytectvo predstierat, ze majitelia multimedialnych prehravacov ktori prispievaju do tejto temy na nich prehravaju len zalohy svojich vlastnych CD, DVD a BD ulozene na disk ;) Paradoxne, to by uz u nas bolo, na rozdiel od stiahnutia, porusenim zakona, pretoze na zalohu svojho disku sice pravo mate, avsak len v pripade, ze pri tom neprekonavate jeho ochranu. Take male Kocurkovo.

A k tym duchom, podla mna jednoznacne HW zalezitost - uz som niekde o takomto probleme cital, neviem ci tu alebo na inom fore. Dotycny ho nakoniec vyriesil a nebolo to v 3D zdroji. Uz si ale naozaj nepamatam, kde bol problem. Kazdopadne moznosti je viac, od problemu firmware v prehravaci, cez kabel a prepojenie az po nastavenie 3D efektu v TV.
marien100 (10)|18.12.2011 07:11
tak už je to vyřešeno, nahrál jsem nový firmware a vše klape... jinak originálů mám jenom pár, ale stahování pro vlastní účely neni trestny... v podstatě mi to vyhovuje s tímto přehrávačem,který nemá BD ani DVD mechaniku... připojím jen externí HDD s obsahem filmů