Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

ASUS E45M1-M PRO - Doska Pre Zostavu HTPC

Paul Nordcore (23)|31.12.2011 00:53
Prosím o pomoc pri hľadaní vhodnej skrinky na túto dosku. Skrinka môže byť zo zdrojom tak cca do 150 w max alebo skrinka + zdroj zvlášť max do 150 w. Zatiaľ po niekoľkých radách od Pánov na tomto fóre nemôžem nájsť vhodnú skrinku ...
vivid.sk (11472)|31.12.2011 02:06
Najdi si neico napriklad na alze, tych moznosti je zopar:

sfleku:
elegantna skrinka Silverstone:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
zdroj si bud kup nejaky 330W Seasonic s 12cm vetrakom (znacny overkill), alebo pouzi externy zdroj dodavany k tomuto, aby to bolo uplne nehlucne:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

pripadne pohladaj kompletne riesenie (150W zdroj s 60mm alebo 80mm vetrakmi,mi by som koli hlucnosti nekupoval)
hroch1 (118)|31.12.2011 02:10
já myslel, že potřebuješ desku do té malé CFI A8989 :) Pokud na té desce trváš, tak to máš jednodušší a můžeš použít jakýkoli case s podporou microATX nebo někdy označováno mATX.

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
KamilZ (10277)|31.12.2011 07:50
[quote=vivid.sk;387761]zdroj si bud kup nejaky 330W Seasonic s 12cm vetrakom (znacny overkill), alebo pouzi externy zdroj dodavany k tomuto, aby to bolo uplne nehlucne: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/quote]
S tím externím zdrojem bacha - má jen 12V, takže v tom CASE určitě musí být ještě nějaký konvertor, co z toho bude dělat i další potřebná napětí...

Bez větráku by se mu to i tak uvařilo, ta je podle mě lepší koupit klasický zdroj s větrákem, a tím zajišťovat větrání celé skříně, stejně by tam nějaký ventilátor musel dát.
vivid.sk (11472)|31.12.2011 09:46
[quote=KamilZ;387768]S tím externím zdrojem bacha - má jen 12V, takže v tom CASE určitě musí být ještě nějaký konvertor, co z toho bude dělat i další potřebná napětí...
[/quote]
Ved prave koli tomu konvertoru to je zaujimave.

[quote]
stejně by tam nějaký ventilátor musel dát.
[/quote]
...ano, ale moze tam dat nejaky tichy na nizkych otackach (Noctua) a nemusis sa obavat hluku zo shitnych zdrojov, ktore bez rozobratia neodhlucnis.