Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

H&B DX-3220 a titulky u DivX/Xvid

her-ur (8)|3.4.2005 19:36
Dobrý den.
Jsem s tímto DVD přehrávačem velmi spokojen až na jednu věc. Usekává mi kousky titulků. Pokud jsou titulky na 2 řádky, tak ne vždy, ale většinou usekne pár posledních znaků (někdy 5, někdy 7). Upozorňuji, že to není tím, že by se řádek nevešel do obrazu! Občas to zobrazí správně i delší řádek. Zkoušel sem nejnovější firmwary jak od výrobce, tak i neofic. Setkal se s tím už někdo?
clee (6592)|3.4.2005 19:51
v posledni verzi FW 05.00.01.07vA4 jdou menit velikost fontu, stalo by to mozna za vyzkouseni
her-ur (8)|3.4.2005 19:54
Mno a jeste sem se ted docetl o pravidelnem vypadavani titulku po 15-20 minutach v kombinaci AVI/AC3. Lze to nejakym firmwarem odstranit? nebo mam ten prehravac rovnou zahodit?
clee (6592)|3.4.2005 20:05
zkus to tady: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
her-ur (8)|3.4.2005 21:55
Tak zkracovani titulku uz sem vyresil zmenou firmwaru (firmware od pabla). Ale hrozna chyba se zmizenim titulku stale pretrvava a nevim jak ni.
peca (260)|11.4.2005 10:53
[quote=her-ur]Tak zkracovani titulku uz sem vyresil zmenou firmwaru (firmware od pabla). Ale hrozna chyba se zmizenim titulku stale pretrvava a nevim jak ni.[/quote]

tento prehravac mam taky, kupoval sem ho pres akomp, ktery u tohoto modelu uvadi, ze vypadavaji titulky u AC3. Takze jsem vedel do ceho jdu, je to neodstranitelna vlastnost.
Jedine prevest zvuk do mp3 a znovu vypalit, ale to je zdlouhave reseni.
Ja prevazne sleduji filmy z DVD, takze mi to nejak nevadi.
her-ur (8)|11.4.2005 16:27
Uz mam na 6 filmech (u kterych titulky vzdy vypadavaly), ze po patricnych upravach lze bez problemu AVI/AC3 prehravat. Tady je navod http://www.mpeg-playcenter.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3230