Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50

pavelz (74)|5.7.2012 09:29
to janvelky:

co se týče přehrávače, tak MKV to přehrává super. Jak 720p tak i 1080p. Zatím největší velikost co jsem přehrával byla 23gb a bez problémů. Stejně tak zvládá více audio stop i více titulkových stop. Jediný problém s titulky je ten, když MKV soubor v sobě má alespoň jednu titulkovou stopu, tak jsou titulky dostatečně velké včetně externích (SRT soubor). Pakliže MKV soubor žádnou titulkovou stopu nemá, pak jsou titulky malinkaté a dost se ztrácí v obraze.
janvelky (6)|5.7.2012 12:48
[QUOTE=pavelz;415750]to janvelky:

co se týče přehrávače, tak MKV to přehrává super. Jak 720p tak i 1080p. Zatím největší velikost co jsem přehrával byla 23gb a bez problémů. Stejně tak zvládá více audio stop i více titulkových stop. Jediný problém s titulky je ten, když MKV soubor v sobě má alespoň jednu titulkovou stopu, tak jsou titulky dostatečně velké včetně externích (SRT soubor). Pakliže MKV soubor žádnou titulkovou stopu nemá, pak jsou titulky malinkaté a dost se ztrácí v obraze.[/QUOTE]

pavelz: To jsou celkem dobré zprávy, díky. Ještě prosím jak jsou na tom externí titulky u .avi - je to taky ten případ "malinkaté a dost se ztrácí v obraze"?
Erik Masters (121)|5.7.2012 14:01
[QUOTE=S i d;415742]Ach jo, Nunacku, teď už jsi mě fakt naštval :-) Já byl až do teď rozhodnutej, že koupím 50ST50. Ale jak vidím ty Tvoje neustálé problémy...no teď babo raď[/QUOTE]

Smoliari a tragédi tu budu vzdy nech vyrobia akykolvek TV.
ST50ku rozhodne kupuj,je to ta najlepsia plazma od 2008.
hafush (169)|5.7.2012 17:29
Tak já musím opravit své tvrzení ohledně 3D brýlí Sony TDG-BR200 a 250. V Datartu mi řekli,že jsou BT, ale nyní jsem vyšťoural z návody staženého z netu,že jsou pouze IR,takže škoda ale na Panasonicu 2012 nebudou fungovat.
spotnickoff (152)|5.7.2012 18:12
na zaklade coho povazujes st50 za naj? na zaklade blikania a nunackovych problemov alebo na zaklade retencie?
pozeram ze fan klub vali dalej

nunacek: ze si napytas peniaze nazad a nekupis toho sama? ale to by si tu nemal co pisat. by si bol spokojny a kukal na telku...

[QUOTE=Erik Masters;415766]Smoliari a tragédi tu budu vzdy nech vyrobia akykolvek TV.
ST50ku rozhodne kupuj,je to ta najlepsia plazma od 2008.[/QUOTE]
Erik Masters (121)|5.7.2012 19:19
[QUOTE=spotnickoff;415794]na zaklade coho povazujes st50 za naj? na zaklade blikania a nunackovych problemov alebo na zaklade retencie?
pozeram ze fan klub vali dalej[/QUOTE]

Takze Nunacek je tu nejaky mega Guru,ze ked on ma problem,tak je to automaticky sracka???
Vtedy je problem ked ho maju desiatky,ci stovky ludi a nie jeden lúzer,ktory musi silou mocou na seba upozornovat.
Ale tak co,pre Samsung socky ako ty su tu jeho prispevky balzamom na dusu,kedze mas stale dovod ako si ulavit na Panasonicu.
Karel72 (428)|5.7.2012 19:27
Taky si myslím že by si se samem moc nepomohl
hafush (169)|5.7.2012 19:37
Pridam se k tomu,ze objektivni nezaujate srovnani mezi Panasonicem a Samsungem bych si rad take precetl. Uz 2 roky od G20 jsem byl pevne rozhodnut pro Panasonic,o Samsungu jsem nechtel ani slyset. G20 ani G30 jsem nekoupil jen kvuli bzuceni VN trafa a zelenemu nadechu. Ted uz jsem mel malem 50ST50 doma,protoze uz vse co mi vadilo odstranili a pridali vyšší výbavu,ale nunacek me trochu vylekal. Objektivně Sam je asi lepsi v Retenci a nejake problemy s pruhy ani pixely jsem v diskuzích nezaznamenal.
Pavell007 (790)|5.7.2012 19:42
tak nunáčku, je to na tobě, chceme srovnání! :)
jinak já osobně bych se zase fakt bál, že u samsunga mi praskne panel,
četl jsem jednu diskuzi, kde bylo o tomhle vlákno a asi pět lidí tam psalo tuto zkušenost,
nechápu, že si ti zoufalci nekoupí už konečně LG. :)
Akulla (71)|5.7.2012 19:53
[QUOTE=Erik Masters;415799]Takze Nunacek je tu nejaky mega Guru,ze ked on ma problem,tak je to automaticky sracka???
Vtedy je problem ked ho maju desiatky,ci stovky ludi a nie jeden lúzer,ktory musi silou mocou na seba upozornovat.
Ale tak co,pre Samsung socky ako ty su tu jeho prispevky balzamom na dusu,kedze mas stale dovod ako si ulavit na Panasonicu.[/QUOTE]

ty tvoje prispevky jsou absolutne zcestne, jak muzes napsat, ze samsung je pro socky, kdyz stoji uplne stejne jako ta ST50? K tomu podle recenzi by mela mit na 95% stejny obraz, nevim o co ti jde
Erik Masters (121)|5.7.2012 20:40
@Akulla:Panasonic je o triedu drahsi. Vezmi si mainstreamovy ST50 a E6500,kde 55ST50 je drahsi ako 60E6500.To iste mas aj E8000 vs VT50.
2012 Panasonicy su praveze v recenziach podhodnotene,kedze recenzenti robia velke drahoty s maximalnym hodnotenim.
Ziadna sucasna plazma nedokaze taky kontrast,bielu a hlavne ciernu ktora splyva s temnotou v miestnosti ak to mas spravne nastavene.+prakticky ziadne kolisanie jasu a ciernej.
Z castejsich chyb su akurat tie pasy-banding ale vo vacsine pripadov to vidno len na slajdoch a vratit kvoli tomu telku moze fakt len geek s OCD.
ace960 (394)|6.7.2012 10:13
[QUOTE=S i d;415742]Ach jo, Nunacku, teď už jsi mě fakt naštval :-) Já byl až do teď rozhodnutej, že koupím 50ST50. Ale jak vidím ty Tvoje neustálé problémy...no teď babo raď[/QUOTE]
Ja mam 50ST50 a nepocitujem ziadne problemy.
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/30900-Panasonic-2012-preview-VT50-GT50-ST50?p=410261#post410261 + par dalsich postrehov neskor
Rad ti zodpoviem ak by si nieco potreboval upresnit alebo odskusat.
Jedine co mi trochu vadi (bez srandy) je velkost uhlopriecky. Zniesol by som este vacsiu, neviem presnu aku. A to ani nepouzivam 3D, kde je to este ziadanejsie. Ale cenovy skok uz pri 55" nebol umerny rozdielu v uhlopriecke. Inak izba ma 3,4m, TV je na polozena na orig. stojane na stoliku, ktory je pri stene a oproti mam dost siroky gauc, z ktoreho pozeram TV.
spotnickoff (152)|6.7.2012 11:32
1. blikanie je obecne znamy problem plaziem panasonicov. je to ich choroba. nema nic spolocne s nunackom.
2. retencia zda sa je dalsi problem panasonicov. vid link vyssie na porovnavaci test. nema nic spolocne s nunackom.

[QUOTE=Erik Masters;415799]Takze Nunacek je tu nejaky mega Guru,ze ked on ma problem,tak je to automaticky sracka???
Vtedy je problem ked ho maju desiatky,ci stovky ludi a nie jeden lúzer,ktory musi silou mocou na seba upozornovat.
Ale tak co,pre Samsung socky ako ty su tu jeho prispevky balzamom na dusu,kedze mas stale dovod ako si ulavit na Panasonicu.[/QUOTE]
Erik Masters (121)|6.7.2012 12:48
[QUOTE=spotnickoff;415833]1. blikanie je obecne znamy problem plaziem panasonicov. je to ich choroba. nema nic spolocne s nunackom.
2. retencia zda sa je dalsi problem panasonicov. vid link vyssie na porovnavaci test. nema nic spolocne s nunackom.[/QUOTE]

Blikanie je problem hlavne v obchode,doma sa na to malokto stazuje a ak sa aj vyskytne tak je to len v 24Hz mode pri velmi svetlych scenach.Ze vraj choroba kks.
Retencia je nulovy problem pokial ju vidis matne len na ciernej ci bielej.
Ale tak OK nunacek si mysli ze ma problem,tak nech to vyreklamuje alebo kupi inu a hotovo,ale netreba kvoli tomu zaspamovat cele forum.
Zaujimave inak,ze kopec ludi do 2012 modelov vrazili daleko vacsie prachy na 55-65ST/VT a su spokojni ako male deti.

@ace960: Sa ti necudujem,50ka je uz mala.Mal si vydrzat,55 je super velkost a pomaly uz bude za 1500Eur.
Pavell007 (790)|6.7.2012 13:02
už si konečně toho samsunga někdo kupte a sdílejte se spotnickoffem nějaké to hřejivé vlákno, kde si budete vyměňovat nadšené dojmy, ať má už dušička konečně pokoj a není tak sama. :)

- - - - doplněno - - - -

[QUOTE=ace960;415823]Zniesol by som este vacsiu, neviem presnu aku. A to ani nepouzivam 3D, kde je to este ziadanejsie. Ale cenovy skok uz pri 55" nebol umerny rozdielu v uhlopriecke. Inak izba ma 3,4m, TV je na polozena na orig. stojane na stoliku, ktory je pri stene a oproti mam dost siroky gauc, z ktoreho pozeram TV.[/QUOTE]

No já mám 2,1 metru pozorovací vzdálenost a na styl dívání domácí kino je 50 palců fakt tak akorát-vidíš hd detaily, vtáhne tě to do děje, 3D už má trochu ten imax efekt, protože rámeček máš skoro mimo zorný pole...
Akulla (71)|6.7.2012 13:53
me prijde, ze se ta 55ST50 vubec nevyplati, sice ta obrazovka bude o neco vetsi, ale za jaky brutalni priplatek? Kdyby tam alespon dali tu 60ku jako u Samsungu. Jinak ten Samsung take nebude spatny, nebude tam propastny rozdil v obraze 2D, prece se delali nejake testy a vyhrali to tyhle 2 modely, rada ST a E6500, podle me tam ten rozdil nebude velky, k tomu ma navic plno zajmavych funkci, satelit, ale asi horsi zvuk no. Sam se rozhoduji mezi temito dvema modely, penize budou az koncem cervence, takze mam jeste cas, kazdopadne tuhle diskuzi budu jeste pozorne sledovat a pak se uvidi. Myslim si, ze ale budu nadseny z jakekoliv televize, protoze se momentalne koukam na CRT 70cm, asi ze 3,5 metru :D
ace960 (394)|6.7.2012 14:27
Erik Masters: Ked som kupoval tuto ST50 plazmu tak 50" bola oficialne tusim za 1200 € a 55" za 1900 € (uz som zmazal poznamky). V obchodoch boli semtam trochu nizsie ceny ale priblizne ten rozdiel sedel a to fakt nebolo pre mna zaujimave. Zohnal som vtedy 50" tesne pod 1000 € a je pokoj. Cakal som dost dlho (od 2001 som fical na podla mna kvalitnej 28" CRT 4:3). Teraz som na nejaky cas spokojny a uvidime co bude nabuduce. A tusim ST 55" a 65" maju uz ventilatory, co moze znamenat vyssi hluk (skor ci neskor). Zas niekto tu pisal, ze si radsej vymeni ventilator za tichsi (ci uz na zaciatku alebo neskor ked zacne ten povodny vydavat zvuky kvoli opotrebovaniu loziska apod.) ako keby mu mala "zhoriet" TV, k comu sa neviem odborne vyjadrit ale hadam TV nieco vydrzi aj bez ventilatorov. Nezda sa mi, ze moja nejak extremne zhavi a to ani teraz pri vyssich teplotach.

Pavell007: Ked to tak pocitam tak ja ma vzdialenost okolo 2,8-2,9 m. Ale tak na take bezne domace pozeranie to staci :-)

Akulla: Nadseny asi vseobecne budes ale pozor nato aby si z par detailov nebol sklamany. Ja som po 11 rokoch presiel z CRT 4:3 (Sony, 100 Hz) na plazmu (ST50 50") a sice som vseobecne spokojny (kedze som sa vopred pripravil) ale co som skusal tak niektore horsie vstupy (analog kabel UPC) bol na CRT akceptovatelny, na tejto plazme to bolo zle. Je to pochopitelne ale niektori ludia su potom nestastni. Preto som pred vymenou TV riesil aj vymenu signalu (analog kabel (nie UPC) za Skylink). Detailov sa najde viac, kazdeho sa tyka nieco ine.
Akulla (71)|6.7.2012 15:39
No, ja mam take CRT Sony a docela mi vyhovuje i ted, fakticky super kvalitni televize, ani nevim kolik roku ji mam, tak 12 minimalne, ale proste si rikam, ze uz je cas ji vymenit, prece nejde koupit jednu televizi na 20 roku, k tomu me docela lakaji filmy v BDRip BDRemux kvalite, pred tydnem jsem si koupil 3TB pevny disk a uz se mi zacina pomalicku plnit kolekce, momentalne se na nejake filmy koukam pres monitor LG s IPS displejem 23, ale rikam si, ze na te vetsi televizi to bude daleko lepsi, nepochybuji, ze oba zminene modely jsou kvalitni, akorat se bojim, ze natrefim na spatny kus, u samsungu hrozi bzuceni, u panacu kupa dalsich veci, jako ten zeleny nadech, blikani atd atd. Taktez mam trochu strach, ze ma strasne tmavy obraz, cerna bude urcite exelentni, ale jestli pak kvuli tomu neni obrazovka o dost tmavsi, nez u toho sasungu. Uz jsem se rozhodl, proste za 3 tejdny neco objednam, treba samsunga, jak to bude vadne, tak zkusim panaca, no a kdyz to ani tady nevyjde, tak treba to nove LG, zatim o nem nikdo nic nepsal, ale treba bude take dustojnym konkurentem temhle modelum.
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Pavell007 (790)|6.7.2012 16:13
Akulla-co se týká té světlosti, tak co jsem četl srovnávací recenci toho sama a panasonica, tak to měřili a papírově má ten samsung stejně dobrou černou jako ten panasonic, ale recenzenti dodávali, že byli šťastnější ze způsobu, jakým podával obraz ten panasonic-právě samsung má tu vynikající černou zřejmě na úkor kontrastu-je to prý tmavější a ve tmavých scénách viděli méně informací než na tom panákovi...
edit-našel jsem tu recenzi-ale spletl jsem se a je to na 8000 řadu-otázka je, jak moc se 6500 liší, nicméně není od věci si to přečíst...

http://reviews.cnet.com/flat-panel-tvs/samsung-pn64e8000/4505-6482_7-35118283-2.html?tag=rvwBody;paginate
vla.kah@gmail.com (3)|8.7.2012 14:09
Jde u ST30, GT30, VT30 zjistit někde v menu kolik hodin mají "naběháno"? a je to věrohodný údaj?
vla.kah@gmail.com (3)|8.7.2012 16:19
Skvělý díky, otázka je jak snadno se dá ta informace v tv přepsat...
KamilZ (10277)|8.7.2012 16:40
Pokud to nepůjde v SM, tak jedině v servisu.
watt (68)|8.7.2012 19:23
prosim vas pani viete porovnat VT 30 s vt 50. je tam nejaky rozdiel v obraze ?? myslim ci ma VT 50 este lepsi obraz ako VT 30. lepsia cierna a pod..... neni uz obraz do modra alebo zelena ??? dik za odpovede :: PEKNY DEN
Akulla (71)|8.7.2012 19:54
samozrejme, ze je mnohem lepsi
VT30 je na tom obrazove hure jak ST50, takze si muzes domyslet sam, jaky obraz je u te VT50
RoPo (6061)|8.7.2012 20:30
Watt: zasadni rozdil je v tom, ze modely 30 jsou modely roku 2011 a modely 50 jsou modely roku 2012.
VT50 ma lepsi uroven cerne (tmavsi, nemeritelna svitivost) a lepsi svitivost na cm2 nez VT30.
watt (68)|9.7.2012 07:00
dakujem za odpovede
enza (15)|9.7.2012 17:32
Zdravim všechny. Nikde na netu jsem nic nenašel tak prosím o radu vás. Nevíte někdo jak je to u těchto modelů s DVB-S tunerem?funguje zas jen v některých regionech jak tomu bylo u starších modelů? Mám model TX-P50STW50 a už týden se mi nedaří ten satelit zprovoznit. Máme na paneláku parabolu a dvě hlavice, na Astru 23.5 a Astru 19.2 a rozvod do každé domácnosti. Už jsem zkoušel všechny možnosti nastavení LND, MIni DiSEqC, Diseqc 1.0, region Německo, Švýcarsko a tuner stále mrtvý. Díky za každou radu. Honza
KamilZ (10277)|9.7.2012 18:14
To máš nějakou šedivku dotaženou z německa? České ST50 tuším DVB-S nemají. Zkusil bych DiSEqC 1.0 a na družicích 19.2 i 23.5 postupně všechny možnosti - LNB AA, AB, BA, BB (měly by to snad být AA a AB). Dále zkontroluj, jestli máš správně nastavení frekvencí LNB na 9750 - 10600.
spotnickoff (152)|9.7.2012 22:03
co je s nunackom? uz ma na co pozerat?
nunacek0 (947)|9.7.2012 22:35
Má a tu pátou si nechám. Nic není dokonalé.
hafush (169)|9.7.2012 22:42
Pro upresneni,to je ta se 2 vadnymi pixely? Co ten zeleny nadech,je tam opravdu?
nunacek0 (947)|9.7.2012 23:03
Ano to je ona, ale ty pixely nejdou v obsahu najít ani kdybych chtěl. jen na testovacích barvách a tak ze 50cm. Ten zelený nádech se jaksi vytratil. Bílá je prostá jakékoliv jiné barvy. Takže vlastně vše v normě.
RoPo (6061)|10.7.2012 07:56
[QUOTE=enza;416248]Zdravim všechny. Nikde na netu jsem nic nenašel tak prosím o radu vás. Nevíte někdo jak je to u těchto modelů s DVB-S tunerem?funguje zas jen v některých regionech jak tomu bylo u starších modelů? Mám model TX-P50STW50 a už týden se mi nedaří ten satelit zprovoznit. Máme na paneláku parabolu a dvě hlavice, na Astru 23.5 a Astru 19.2 a rozvod do každé domácnosti. Už jsem zkoušel všechny možnosti nastavení LND, MIni DiSEqC, Diseqc 1.0, region Německo, Švýcarsko a tuner stále mrtvý. Díky za každou radu. Honza[/QUOTE]

Jsi si jistý, že máš sat zásuvku vyvedenou u tebe v bytě v pořádku a je funkční? Nemáš svázaný sat kabel od zásuvky do TV s napájecím kabelem? Kabel od sat zásuvky k TV je v pořádku? Nemá velký útlum a jak je dlouhý?
enza (15)|10.7.2012 18:34
JJ je dovezená, DiSEqC 1.0 jsem zkoušel, AA+AB, BA+BB a nic. Ještě jedna věc, v obchodě se satelitní technikou mi řekli že to jde ale zeptám se i tady, když nemám v TV kartu tak by to mělo alejspoň ty kanály naladit a nepustit mě k nim ne? a neplacené by měli jet. Nevím jestli je problém v nastavení TV nebo v kabelu ve stupačče. Ale máme táhnutou telku a satelit po jednom kabelu a telka fičí takže kabel přerušený nebude. Fakt nevím kde je chyba, zas tak moc nastavení u toho DVB-S není
KamilZ (10277)|10.7.2012 19:27
[QUOTE=enza;416381]když nemám v TV kartu tak by to mělo alejspoň ty kanály naladit a nepustit mě k nim ne? a neplacené by měli jet.[/QUOTE]
Ano, pokud máš vše OK, tak kompletně naladíš, ale díváš se pouze na nekódované. Půjč si od někoho dvb-s stb, ať vyloučíš problém "po cestě". Nemusí být přerušený kabel, třeba Ti mohli omylem dát blbý odbočovač nebo SAT-TV zásuvku.
enza (15)|10.7.2012 19:30
No se SAT-TV zásuvkou by neměl být problém, kupoval jsem si ji sám. Tam žádný rozdíl není. Nebo je? Ok zkusím to s STB jen nevím jestli se najde někdo ochotný, aby si pak musel taky sám přeladit :-D
RoPo (6061)|10.7.2012 20:45
[QUOTE=enza;416381]JJ je dovezená, DiSEqC 1.0 jsem zkoušel, AA+AB, BA+BB a nic. Ještě jedna věc, v obchodě se satelitní technikou mi řekli že to jde ale zeptám se i tady, když nemám v TV kartu tak by to mělo alejspoň ty kanály naladit a nepustit mě k nim ne? a neplacené by měli jet. Nevím jestli je problém v nastavení TV nebo v kabelu ve stupačče. Ale máme táhnutou telku a satelit po jednom kabelu a telka fičí takže kabel přerušený nebude. Fakt nevím kde je chyba, zas tak moc nastavení u toho DVB-S není[/QUOTE]

Pokud jede DVB-T tak to neznamena, ze jede i DVB-S. Muze byt spatna propust v zasuvce. Muze byt problem v kabelu od zasuvky k TV.

- - - - doplněno - - - -

[QUOTE=enza;416387]No se SAT-TV zásuvkou by neměl být problém, kupoval jsem si ji sám. Tam žádný rozdíl není. Nebo je? Ok zkusím to s STB jen nevím jestli se najde někdo ochotný, aby si pak musel taky sám přeladit :-D[/QUOTE]

Kupoval jsi ji sam? Aha, kupoval jsi koncovou a ne prubeznou zasuvku? Maji rozdilne vnitrni prvedeni.

Mas TV propojenou ze zasuvky jak TV kabelem, tak SAT (s F konektorem) kabelem?
Analogové DVD (18)|13.7.2012 22:34
[QUOTE=nunacek0;416292]Má a tu pátou si nechám. Nic není dokonalé.[/QUOTE]

Vzhledem na důsledný a detailistický akcent uživatele nunacek0 bychom snad mohli použít synonymum, že ST50 je téměř dokonalá (abychom povzbudili nalomené uchazeče převtělené na pochybovače). Jedině, že by za tou "pátou" byla již rezignace na nápravu věci technických a frustrace ze zklamání a tím ztráta energie jít do té "šesté".
Akulla (71)|13.7.2012 22:38
tak to je konec, ted jsem zkusil pripojit svuj externi pevny disk 3TB k TV a ona mi suse oznami, ze to pripojit jaksik nejde.
jedna se o tenhle disk: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
televize: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Pritom externi disk Toshibu 160GB uplne v pohode nacte, prehraje vsechny formaty MKV, akorat neumi DTS
Ja jsem se chtel zeptat, jestli s externimi disky s velkou kapacitou maji vsechny televize problemy? Momentalne vybiram mezi Samsung PS51E6500, Panasonic 50ST50, TX-L47ET5E, LG 47LM670S , Toshiba 47VL863G. Umi nektera z techto TV si poradit s externim pevnym diskem 3TB? Snad mi nekdo odpovi :(
THeBaNDiT (497)|14.7.2012 02:26
A pripájaš ten HDD do USB portu určeného pre pripojenie HDD? (na mojej ST30 je to USB port na bočnej hrane TV, nesie aj označenie HDD a podľa dostupných informácií poskytuje viac šťavy práve za účelom napájania náročnejších externých HDD)
Akulla (71)|14.7.2012 02:54
ta mala televize ma jenom jeden USB port, ale pochybuji, ze to bude nejaky port USB HDD. Strasne by me zajmalo, jestli ty novejsi TV, ktere vysli v roce 2012, si dokazi poradit s tema vetsima externima diskama [3TB], nebo alepson nejake modely, a jestli ne, jde to nejakym zpusobem obejit (treba koupit levny multimedialni prehravac a do toho ten velky disk pripojit a nasledne to vsechno pripojit k TV) Doufam, ze tu jsou nejaci borci, kteri se v tom vyznaji...
KamilZ (10277)|14.7.2012 06:37
[QUOTE=Akulla;416691]Strasne by me zajmalo, jestli ty novejsi TV, ktere vysli v roce 2012, si dokazi poradit s tema vetsima externima diskama [3TB][/QUOTE]Nemyslím, že by některá z výše jmenovaných 3TB zvládla, ruku do ohně za to nedám, zkus pročíst manuály. Hranice bude stále klasických 2TB. HDD > 2TB zvládnou některé novější MMC. Například Xtreamer Prodigy (ale neumí naformátovat, musíš ho tam strčit nachystaný). Dále třeba eGreat EG-R160, EG-R300PRO, produkty DUNE od firmware [FONT=Verdana]110923_1710 (ale pouze jako interní, ne přes USB), [/FONT]Evolve Infinity, .....[FONT=Verdana].[/FONT]

Mezi LCD a plazmou se určitě nerozhoduj "přes" HDD 3TB

[QUOTE=THeBaNDiT;416690]A pripájaš ten HDD do USB portu určeného pre pripojenie HDD? (na mojej ST30 je to USB port na bočnej hrane TV, nesie aj označenie HDD[/QUOTE]
Což v případě 3TB HDD stejně neplatí, protože to je 3.5" HDD a na ten musíš mít externí napájení.
enza (15)|16.7.2012 14:58
Tak jsem problém nakonec objevil. Jelikož nic nejelo asi přez DVB-S box, začal jsem hledat problém v kabelu a zásuvkách. Protože satelit byl doděláván až posléze po DVB-T, měl jsem kabel natažený do ložnice a od tama pak šel přez průběžnou zásuvku bez F konektoru do obýváku do koncové zásuvky s F konektorem. Průběžná mi prostě signál dál nepustila tak jsem ji vyhodil a kabel spojit a sat teď jede i na plazmě. Zajímalo by mě, je nějaká průběžná zásuvka pro sat? abych měl signál i vedle v ložnici?

[HL]MOD: Téma SAT-TV zásuvka přesunuto zde: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/32546-Psal-jsem-prubezna-SAT-TV-zasuvka[/HL]

Ještě by mě zajímalo, máte někdo u TX-P50STW50 problém s některými formáty videí? Všechny formáty i rozlišení mi bez problému běhají ale u MKV 720p se seká obraz tak, že je to nesledovatelné, přibližně jeden obrázek za 3 sekundy. 720p AVI nebo MP4 už jede bez problémů, stejně jako MKV 1080p. Díky za zkušenosti.
mimilda666 (37)|17.7.2012 20:49
Pánové nahráváte někdo programy na USB flashku z GT 50?Jde to nebo musí být jen USB HDD disk.A pokud jo tak jakou máte velikost flashky?Respektive jakou nejmenší velikost TV vezme?
enza (15)|17.7.2012 22:13
Já mám ST50 a USB Flash Corsair 16GB mi to nebere, USB harddisk už jo (zkoušel jsem i 160GB), jen si to musí naformátovat a pak už s největší pravděpodobností nelze použít pro ukládání filmů např. z PC.
patriot (227)|18.7.2012 21:47
[QUOTE=nunacek0;416296]Ano to je ona, ale ty pixely nejdou v obsahu najít ani kdybych chtěl. jen na testovacích barvách a tak ze 50cm. Ten zelený nádech se jaksi vytratil. Bílá je prostá jakékoliv jiné barvy. Takže vlastně vše v normě.[/QUOTE]

Já bych to reklamoval. :-). S tím se přece TY nemůžeš smířit. Bojuj až do úplného vítězství !
nunacek0 (947)|18.7.2012 23:26
Tohle je boj, který nelze vyhrát.....
janvelky (6)|20.7.2012 10:21
Včera odpoledne jsem zapojil novou 42ST50 a večer kouknul na film (720p), je to moje první plazma, obraz se mi zdál hodně fajn, ještě vyzkouším různý nastavení obrazu co jich je po netu. Překvapily mě (nemile) následující věci:
1) neroztočil se mi 2,5 HDD 500gb připojenej do USB2, jiný disk na vyzkoušení jsem neměl, znamená to, že druhý USB je jen na flešky? :-( na USB1 jsem chtěl pochopitelně mít HDD na nahrávání
2) i když jsem zmíněný HDD 500gb připojil do USB1, trvalo hrozně dlouho, než se zobrazil obsah, navíc při každém přepnutí na tento disk??!! :-( a to na něm mám jen asi 40 filmů a pár adresářů fotek...
3) film jsem sledoval přes domácí kino s vyšší hlasitostí, to bylo ok, ale pak jsem se chtěl ještě podívat na trochu DVB-T pozdě v noci, v paneláku mi stačí nízká hlasitost (3-5), jenže při zjasnění obrazu (obloha přes půl obrazu, světlejší reklama) jsem jasně slyšel bzučení z obrazovky, což mě štvalo, chápu čistě bílá fotka atd., ale aby to rušilo při normálním sledování?

Jak je to prosím u vás? 1) a 2) bych přežil, i když to v roce 2012 naštve, ale 3) mi vadí, mohl bych si pomoci jiným kusem nebo je to "vlastnost" řady ST50 a plazem obecně? Díky.