Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50

THeBaNDiT (497)|11.1.2013 21:09
aktivne okuliare (momentalne) vzdy odoberaju istu cast cast svetla, a vyrobca sa to snazi eliminovat tym, ze telka v 3D mode "svieti viac" (a preto sa do oka dostane plus-minus spravne mnozstvo svetla)
drumexx (32)|12.1.2013 18:49
[QUOTE=Bloodeye;440374]drumexx, mozes mi vysvetlit to zasekle IFC, nejak sa neorientujem. No a ten zeleny obraz? No pekne, ja uz som bol rozhodnuty pre TX-P55ST50E :([/QUOTE]

Pri rezimu normal, nazelenaly obraz, nejvic to poznas na bile. Tv se da sledovat pouze v Chladnych barvach. Blikani obrazu nejvic co jsem zazil a vadi dost. Moje 2 roky stara HD ready Samsung neblika vubec. A funkce IFC - Intelligent Frame Creation (vyhlazovani pohybu) je nepouzitelna. Pri sledovani tv programu se to jeste da ale i tam pozoruju obcasne zaseknuti obrazu a jiz zminovane neprirozene artefakty kolem objektu a a postav. Jakmile to ale prepnu na HDMI a sleduju film z PC tak IFC se seka jak prase. Nepouzitelne, musel jsem tu funkci vypnout. Zalezi na tobe jestli do ni pujdes.. Dle meho nazoru za ty prachy nic moc..
Drake89 (293)|12.1.2013 18:58
[QUOTE=drumexx;440685]A funkce IFC - Intelligent Frame Creation (vyhlazovani pohybu) je nepouzitelna. Pri sledovani tv programu se to jeste da ale i tam pozoruju obcasne zaseknuti obrazu a jiz zminovane neprirozene artefakty kolem objektu a a postav. Jakmile to ale prepnu na HDMI a sleduju film z PC tak IFC se seka jak prase. Nepouzitelne, musel jsem tu funkci vypnout.[/QUOTE]

Nemas spis jen problem s PC? Me (ST30) se to pri sledovani z NTB taky obcas sekalo- slaby ntb. Po koupeni MMC vse bez problemu. Navic jsem zatim neslysel, ze by s tim mel nekdo jiny nez ty problemy.. A nebo nebudes mit vadny kus?
suprzajic (3)|12.1.2013 19:02
[QUOTE=hafush;440260]Nezobrazí se pouze jedno mkv nebo žádné mkv? A HDD nebo flash to vidí? Můj názor je ten,že když tv kontejner mkv umí,tak by měla všechny ukázat,i když pak konkrétní náročnějsí nepřehraje.[/QUOTE]

Zatím se mi nezobrazilo žádné mkv. Transcodování přes ps3 mediaserver je zas trhané. Asi to vyřeším nějakým MMC
hafush (169)|12.1.2013 20:12
Nevím v čem u tebe bude problém,ale to co píšeš není normální chování ST50-ky.
Mkv podporuje a zobrazit musí.
i-zer (60)|12.1.2013 22:22
Tak už mám doma LG 47LX9500 a VT50 je pryč. Hlava mě nebolí, úleva. Prostě plazmu nedám.
3D - VT50 špička
HRY a HD Filmy - po nastavení fiftyfifty
SD obsah - VT špička

Pro hraní her, sledování filmů a brouzdání po netu mi LG sedí více. Pokud bych chtěl koukat na 3D obsah a více na TV, VT50 jasně vede. Ale to bych musel na operaci :)
S i d (15)|13.1.2013 00:00
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste] Fotky rozpadajícího loga.
Video viz příspěvek níže.Tam je to velmi zřetelné. Je to při zapnutém IFC na střední(tuším). Když je úplně vypnu, tak se to zlepší, ale čekal bych víc..Myslím,že když jsem se díval na sportovní přenosy v obchodech,tak to tam tak výrazné nebylo,bych si toho všiml. Tak teď nevím. Je to prostě rušivé. Pokud to nějak nevyladím,tak pro sportovní přenosy teda nicmoc :-( a je možný, že tahle bedýnka skončí v ložnici místo CRTéčka a na krabičku na dívání do obýváku si zase nějakou chvilku počkám. Jinak je ovšem obraz nádherný, odstíny barev, detaily, přírodopisný filmy...tady naprostá spokojenost. Žádnej nádech do zelena neregistruji, ale holt, když člověk brejlí na fotbal, dá se očekávat přítomnost této barvy :-) :-) Taktéž otisky log nevidím a klidně tam jede jeden program celej večer. Ale taky je mermomocí nehledám, nevím proč bych hledal něco, co mě při běžné "konzumaci" neruší, náhodou něco najdu a pak mě to bude štvát. Jen jsem zkoušel nechat projet prezentaci těch barevných odstínů přes celou obrazovku, co jsem stáhl někde v této niti a nic mě při jednolité obrazovce neuhodilo
S i d (15)|13.1.2013 00:13
Jo...a blikání ? Vnímám....Ale jen periferně, když se dívám někam jinam. Při přímém sledování TV to nevidím a únavu i po celovečerním sledování (~4 hod) nepociťuji. Tak asi tak
S i d (15)|13.1.2013 03:32
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Faka (19)|13.1.2013 16:13
Samsung brýle za 1/4 ceny zobrazují úplně stejně jako originál Panasonic - úplně stejný 3D efekt.. prostě kvalita obrazu úplně stejná.. jen se film musí sledovat večer, protože opravdu fungují jako zrcátka a ve dne vidíte okno za zády apod.. kdo nepožaduje sledování 3D ve dne může hooodně ušetřit.. prakticky za cenu jedněch Panáků máte Samsungy pro celou rodinku :)
eldorado09 (1441)|13.1.2013 16:29
Vraj okuliare od Panasonicu sú kvalitnejšie, majú lepší 3D (viacerí mi to tvrdili), za kvalitu sa platí...
VAD-TIGRIS (4)|14.1.2013 09:13
Tak aby som sa pochvalil, 55vt50e je uz doma, ked ju troska otestujem dam vam vediet! Zatial panuje velka spokojnost a radost z nadherneho obrazu :)
Bloodeye (16)|14.1.2013 14:53
Tak som stastny majitel 55'' ST50. Obraz je krasny, ale zaujimave, ze najkrajsi je na youtube hd videach :) (1080p film ma tak nenadchol-ale videl som zatial iba jeden). Divx su krasne, vyzeraju ako hd filmy. Zvuk mi vyhovuje, celkom dobre aj basuje.
3D h-sbs filmy su krasne (s panasonic brylami), konverter do 3D potesi, ale neni to ono. Zatial mi vadi iba pomaly prehravac videa z usb (pretacanie). A zaujima ma, naco maju cislice pismena (alfanumer.klav.), ked na youtube musim zadavat vo vyhladavani pismena iba pomocou sipiek?

Mam otazky:
1, Da sa nejako nastavit frekvencia? Zatial som to nenasiel, ale ked prepne na tv, tak vzdy je len 50hz

2, Vie niekto poradit nejaku cenovo rozumnu klavesnicu alebo mys? Pouzivanie tabletu ako ovladaca (na youtube) nie je zrovna prakticke.

3, Je mozne ovladat tv s android tabletom-celkovo? Lebo ja som to sparoval zatial iba na youtube.

4, Je rozdiel vo wifi a kablovom pripojeni? Lebo videa z youtube sekaju rovnako, ci kabel, ci wifi

5, Ide nejako menit kvalitu videi v youtube aplikacii?

Dik za odpovede
KamilZ (10277)|14.1.2013 15:00
Ad 1) Jaká frekvence?
Ad 2) měla by jezdit [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] (na LCD Panasonic 2012 funguje), ale jen klávesnice, touchpad nefunguje, Panasonic je v tomto slabý
Ad 3) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.panasonic.pavc.viera.nrc&hl=cs
Ad 4) Kabel je na rozdíl od WiFi spolehlivější a rychlejší
Bloodeye (16)|14.1.2013 15:30
Kamil, dik za odpovede.
1- frekvencia zobrazovania. Uz tu niekto vyssie pisal, ze si to nastavil na xy frekvenciu

edit: Hugo psal:
tu píšou něco o updatu kde jde nastavit místo 100/120(50/60) Hz ve 3D jen 96(48) Hz čili 2x24Hz (zdroj blu-ray) čili 1:1 bez přepočtů a duchové zmizeli.. je fakt že když to ve 3D přepnu ze 120(60) na 100(50) Hz tak duch o dost zprůhlední - takže problém bude opravdu v interpolovaný frekvenci 48Hz (3D blu-ray) vs 50/60Hz TV... teď už jen přijít na to jak to nastavení 48Hz dostat do menu TV :-/

Preto ma zaujima, ci to ide nejako menit tie HZ
drumexx (32)|16.1.2013 19:03
[QUOTE=Drake89;440687]Nemas spis jen problem s PC? Me (ST30) se to pri sledovani z NTB taky obcas sekalo- slaby ntb. Po koupeni MMC vse bez problemu. Navic jsem zatim neslysel, ze by s tim mel nekdo jiny nez ty problemy.. A nebo nebudes mit vadny kus?[/QUOTE]

To vazne nemam, mam nove vykone PC, zadny slaby notebook :) A dela to tv protoze to jde videt i pri sledovani DVB-T kanalu i kdyz o neco min nez pri HDMI. Jediny urcite nejsem. Uz jsem toho dost procetl, ty asi min. Tak ci tak ji vracim, nehodlam resit nedokonalosti Panasonicu. Menim za LG 50PM680S tak uvidime jaka bude tahle..
kuzlo13 (1)|17.1.2013 09:09
Som čerstvým oteckom "Panasonic VIERA TX-P50UT50E". V tomto fóre budem môcť v rámci možností poradiť ďalším "tatkom" čakateľom. Zároveň potrebujem sám poradiť od skúsenejších používateľov. Vopred ďakujem za všetky dobre mienené rady.

Otázka 1: Aké formáty tituliek (subtitles) dokáže VIERA zobraziť priamo z USB/respektíve externého HDD? Ako zabezpečiť aby dokázal zobraziť čo najväčšie spektrum?

Otázka 2: Keď si chcem prepojiť svoj FB účet s Vierou, tak mi dáva aktivačný kód, ale ak ho zadávam vo FB do divace, tak dáva chybovú hlášku, že niekde nastala chyba. Viete niekto ako si to rozbehať? Dá sa vo FB pozrieť z akými divace je prepojený účet a prípadne manuálne od tiaľ vyhodiť čo tam nechcem mať?

[HL]mod: přesunuto[/HL]
KamilZ (10277)|17.1.2013 09:22
Ad 1) máš to v manuálu u DivX, platí o obecně. Druhá část této otázky mi uniká.
Faka (19)|19.1.2013 19:06
mám doma oboje brejle Panáky i Samsungy a na ST50 zobrazují úplně stejně 3D, rybičky 1,5m vylezlé z TV před xichtem, ve full HD, stejná světelnost i barvy.. rozdíl je v konstrukci (lepší panák) a v ceně (4x lepší samsung).. toto je reálný fakt né někde jsem četl a někdo říkal..
civrs (9)|20.1.2013 10:33
To Faka,můžeš pls napsat přímo jaké modely si porovnával (popř.kde si kupoval?)díkas.
Robino65 (8)|20.1.2013 12:34
[QUOTE=civrs;441809]To Faka,můžeš pls napsat přímo jaké modely si porovnával (popř.kde si kupoval?)díkas.[/QUOTE]

Ano, je to presne tak ako píše Faka. Otázka na modely nieje na mieste, pretože nieje veľa modelov, ktoré podporuje technológia 2012 :-)
Takže TY-ER3D4ME vs SSG-4100gb. Testoval som ich tiež, nulový rozdiel vo funkcii, samozrejme Panaky ergonomicky lepšie.
Ale Samsungy som kupoval na bazoši po 7€ !!! - nové v orig. krabičkách.
nobe (1)|21.1.2013 08:44
Mám dotaz:
1) K čemu je flash player na TV vlastně dobrý?
2) četl jsem, že ST50 nemá flash player, že jej mají jen vyšší modely, je to tak?

Dík
marian99 (8)|21.1.2013 14:27
ahojte vsetci, kupil som PX42ST50, zatial OK ale mam par otazok s ktorymi mi majitelia urcite budu vediet odpovedat
-je normalne ze obraz filmu nezaberie celu plochu obrazovky od ramu po ram ale nechava tak cca 0,5 cm po celom obvode cierny pas ? overscan s tym nic nerobi a je to v kazdom rezime
-nefunguje mi Viera Link, napise ze "feature not available", pritom mam v HDMI 1 Home Cinema Panasonic tak cca 3 roky stare s Viera Link schopnostou, v HDMI 3 mam WDT Live a v HDMI 1 mam STB od orange
- na Nova Sport HD ide obraz celkom trhane (vcera som pozeral hokej) to iste robi aj National Geo Channel HD - ale myslim ze to je vysielanim kedze inde tento problem nepozorujem ci zeby chyba TV ?
vedeli by ste poradit ?
dakujem
UPDATE: Viera Link konecne funguje po odpojeni a pripojeni HDMI kabla v domacom kine, co sa tyka obrazu ktory nie je po celom TV tak je to default kedze mam info aj od inych na inom fore ze obraz nevyplna cely screen ale je po obvode cca 1cm cierny frame
Faka (19)|21.1.2013 15:26
civrs: přesně jak píše kolega pod tebou - oboje MALL panáky za 1,740 a Samsungy 2pack za 790Kč!
konstrukci má o 500% lepší panák brýle - samsungy se trochu kroutěj a hlavně kurevsky zrcadlej světlo zezadu - když budete mít okno za zády tak prostě končíte :-D ... ale jinak 3D efekt a obraz úplně stejný, jen možná přes samsungy o něco menší ostrost obrazu.. duchy to dělalo na obou stejně tam je ten problém 48fps 3D-BD vs 50/60Hz zobrazení v TV a přelézání několika obrázků do druhého oka.. nejvíc je to vidět i podle zahraničních testů u filmu Hugo.. není to prostě vychytaný
magulienko (9)|22.1.2013 12:48
zapni si 16:9 prevzorkovanie
marian99 (8)|25.1.2013 14:17
[QUOTE=magulienko;442124]zapni si 16:9 prevzorkovanie[/QUOTE]

to samozrejme mam zapnute, 16:9 overscan je ON, ale aj tak nie je obraz od ramu po ram, myslim tym sedy ram - neni to ale zasadny problem len som chcel vediet ci to tak ma byt alebo je to chyba u mna
Kobymx5 (28)|27.1.2013 21:54
Tak začínám z tý telky bejt víc a víc zklamanej... Obraz se prostě fakt seká a je to telkou... :-/ IFC to neřeší, nebot bez IFC se to seká strašně, ale aspon pořád stejně, pokud dám malý IFC, tak nevkdím v podstatě žádnou změnu... Střední mi vyhovuje, tam to sice chodí hladce, ale prostě se to sekne jednou za pět, za deset vteřin, obraz se fakt roztrhne třeba i horizontálně... Vysoký mi vadí už nepřirozené pohyby všeho, takže nepoužívám... JInak už mám MMC a dělá to totéž.. Prostě kvalitní video to nezobrazí plynuje, kvalitní třeba 8gb v 720p... MMC byla poslední naděje a nepomohlo to. K čemu mi je top černá, super barvy, hloubka a celkově super obraz, když tohle... :( A jak čtu, nejsem sám...
Heartwork (2358)|28.1.2013 00:17
Kobymx5 - tos mě celkem překvapil..., domníval jsem se, že "s neplynulostí pohybu" mají problémy spíše LCD TV a ne plazmy.

Tím sekáním myslíš něco ve stylu tohoto videa - jako ten LCD Samsung cukavec vlevo?

Kobymx5 (28)|28.1.2013 08:51
heartwork: dyt se to seká oboje :-) akorát ten samsung víc
tdlmarek (1566)|28.1.2013 09:48
A nebude problém v tom, že 24 FPS zkrátka není dost pro plynulý pohyb (takže se "seká") a na velké úhlopříčce to je viditelnější než třeba na monitoru?

Jinak youtube bych bral jenom jako hodně hrubou ukázku. Pokud se nepletu, tak tu totiž dochází minimálně k jednomu přepočtu, protože youtube videa běží na 30 FPS. Pak je ještě otázka, jaká snímkovací frekvence byla použita při záznamu na kameru. Logicky ale dochází ke zmršení pohybu a vzniku sekání.
Heartwork (2358)|28.1.2013 15:01
[QUOTE=tdlmarek;442930]A nebude problém v tom, že 24 FPS zkrátka není dost pro plynulý pohyb (takže se "seká") ...[/QUOTE]

Myslím, že nebude - pokud tedy již mluvíme o 24p... a TV i přehrávač umí 24p na výbornou, tak je ta mírná, ale plynulá "cukatůra" žádoucí a nemá nic společného se "stroboskopem" na výše uvedeném videu. :)

Některé televize ovšem měly s 24p problémy, někdy jsou zase tyto problémy způsobeny špatným nastavením TV či přehrávače ze strany uživatele, někdy jsou na vině "kurvítka obrazu" a někdy jsou bohužel ty TV takový šmejd, že cukají, trhají, mažou... vše, co se jim pod nos přinese - ať je to 24p nebo bežné TV vysílání. Pak je každá rada drahá. :)
tdlmarek (1566)|28.1.2013 17:45
No já reagoval na Kobymx5-ovo tvrzení "vždyť se to seká oboje". Že na tom Samsungu je sekání mnohem výraznější samozřejmě vidím. Snažil jsem se spíš nabídnout vysvětlení, proč to ani na té plazmě není úplně plynulé.
Heartwork (2358)|28.1.2013 18:33
[QUOTE=tdlmarek;443009]No já reagoval na....[/QUOTE]
aha..., no já se na tom videu zase soustředil spíše na ten "massive judder" toho Sama :)

Raději bych se ovšem dozvěděl, proč a jak se to "seká" Kobymx5(ovi). 8-)
Erik Masters (121)|1.2.2013 10:45
Ako vynutit nastavenie PC rozsahu na ST50?
Ze pri pouziti DVI sa objavi nejake extra nastavenie v Advanced/Pokrocilom menu.
Skusal som zapojenie cez DVI/HDMI redukciu ale nic take tam nemam na vyber.
Bloodeye (16)|4.2.2013 12:32
Ludia, pouziva niekto youtube aplikaciu na ST50? To sa fakt neda inak vyhladavat len tou de8ilnou klavesnicou rozlozenou zlava doprava v jednom riadku???
Naco ma alfanumericke znaky na cislach na ovladaci, ked to nejde pouzit? Strasne ma to rozculuje a zdrzuje. Ani nejde menit kvalitu videi, takze ked mate net cca 5mbps ako ja, tak sa nacakate... A pri pauze sa video nenacitava na pozadi. Tazke Youtube aplikacia je jedna z najvacsich sklamani pre mna pri tomto modeli. A to som si ho kupoval najma kvoli youtube na tv...

A flash player to nema. Nejde tam nejako doinstalovat?
Erik Masters (121)|4.2.2013 16:29
[QUOTE=Bloodeye;444213]Ludia, pouziva niekto youtube aplikaciu na ST50? To sa fakt neda inak vyhladavat len tou de8ilnou klavesnicou rozlozenou zlava doprava v jednom riadku???
Naco ma alfanumericke znaky na cislach na ovladaci, ked to nejde pouzit? Strasne ma to rozculuje a zdrzuje. Ani nejde menit kvalitu videi, takze ked mate net cca 5mbps ako ja, tak sa nacakate... A pri pauze sa video nenacitava na pozadi. Tazke Youtube aplikacia je jedna z najvacsich sklamani pre mna pri tomto modeli. A to som si ho kupoval najma kvoli youtube na tv...

A flash player to nema. Nejde tam nejako doinstalovat?[/QUOTE]

sila kvoli blbostiam ako internet a youtube kupovat telku a zvlast ST50 kde je najvacsi doraz na 2D obraz a tieto prkotiny su tam ozaj len tak aby boli.
a hej je to tak ako popisujes,cely internet je shit+nema flash a necachuje videa.Cize prakticky je to cele nepouzitelne.
Heartwork (2358)|4.2.2013 18:47
[QUOTE=Bloodeye;444213] Tazke Youtube aplikacia je jedna z najvacsich sklamani pre mna pri tomto modeli. A to som si ho kupoval najma kvoli youtube na tv...[/QUOTE]

Tak to si bohužel jeden z mnoha, který podlehl marketingovým žvástům. Spíš si zklamal sám sebe. :)
jarino1978 (8045)|4.2.2013 20:09
[QUOTE=Bloodeye;444213]A to som si ho kupoval najma kvoli youtube na tv...[/QUOTE]

no to teda aj niečo o tebe vypovedá 9-)
strog11 (23)|4.2.2013 20:47
[QUOTE=Bloodeye;444213]Ludia, pouziva niekto youtube aplikaciu na ST50? To sa fakt neda inak vyhladavat len tou de8ilnou klavesnicou rozlozenou zlava doprava v jednom riadku???
[/QUOTE]

Tak sa pripajam do fora, cca tyzden mam TX-P50VT50. Konecne som ju vymenil za "mega oblacnu" UE46B8000. /To len na okraj/.
Ohladne app youtube v TV. Ja som tuto app ovladal cez telefon /Android,Galaxy Nexus/. Ide to velmi dobre. Na telefone si spustis app youtube a sparujes s telku. Potom vyhladavas cez telefon /qwerty, hlas.../ a ked mas najdene pozadovane video, jednym klikom video prenesies do TV. Kvalita videa je slusna.

Btw. Ako som tu app skusil, to iste aj facebook, tak to nebudem pouzivat. Len vyskusam ako to funguje a nakonec app pol roka nepouzijem :)
Bloodeye (16)|5.2.2013 00:48
Co je na tom, ze som si kupoval tv AJ kvoli youtube? Program v TV ma nebavi. A na youtube mam vsetko. Pride napr. navsteva a pozerame videa od vymyslu sveta, hudbu atd. Od coho sa to vola SMART TV? Vy co ju mate potom asi ani internet nepouzivate, tak naco ste si ju kupovali, ked su to len marketingove zvasty? Samozrejme, ze na tom pozeram aj hd filmy z usb ci bluray ale youtube aplikacia ma velmi sklamala. Ovladat to cez tablet mi neprijde zrovna prakticke ale je to asi jedina moznost. Mimochodom videa na youtube maju krasnu kvalitu, niekedy mam pocit, ze aj krajsiu ako 1080p film z usb
Ladys (1829)|5.2.2013 06:59
[QUOTE=Bloodeye;444284]SMART TV? Vy co ju mate potom asi ani internet nepouzivate, tak naco ste si ju kupovali, ked su to len marketingove zvasty? Mimochodom videa na youtube maju krasnu kvalitu, niekedy mam pocit, ze aj krajsiu ako 1080p film z usb[/QUOTE]

Smart je dneska bohuzel povinna vybava vetsiny TV, takze pro lidi, kterym jde primarne o obraz je to spise nutnost.

Ani se neptam, jakou kvalitu ma ten tvuj film 1080p pres usb.
strog11 (23)|5.2.2013 11:13
Mas viacej moznosti zadavania textu - Klasicke pribalene dialkove, dotykovy ovladac Viera /neviem ci sa pribaluje aj k GT50 a ST50/, telefon-tablet s app VIERA remote, alebo cez app youtube, alebo si dokupit: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] :)
Ja som zatial skusal pripojit USB drotovu klavesnicu Logitech Illuminated a pekne fungovala. /Internetovy prehliadac/
A pokial ti vadi app, tak si nacitaj youtube cez internetovy prehliadac a funguje ti tam vsetko ako na PC.../len si tam pripoj nejaku klavesnicu/
crysis81 (91)|6.2.2013 12:25
Chlopi máte niekto Panasonic TX-P65ST50E?Silno o nej uvažujem a zaujímalo by ma či moc nehučí/nebzučí.Bývalá TX-P42G20E celkom fajn bzučala,tak nerád by som to mal znova a vo väčšom,kedže bude o polovicu väčšia.
Ladys (1829)|6.2.2013 12:26
To uz ti je 60LE830 mala ?
crysis81 (91)|6.2.2013 12:39
Jasné že je,po troch týždňoch na to tiež prídeš :-) .Ak sa mi podarí predať toho Sharpa tak idem do 65",preto zisťujem dopredu info o náhrade.
Ladys (1829)|6.2.2013 13:19
Ja jsem na to prisel hnedka prvni den co jsem ji zapnul :-D

Kdyby se delala v 60" ta moje Philipska nebo nejaky z mych vytipovanych modelu, tak bych sel do vetsi, ale ten Sharp LE830 se mi fakt nezdal.
crysis81 (91)|6.2.2013 14:14
Mne sa nepozdával ten nižší model 740E,830E je v pohode.70" od Sharpa sú už moc drahé a tuším len 100Hz,takže pozerám v iných vodách,aj keď ta spotreba 65" Panáka je teda poriadna.Hádam mi nebude vyhadzovať ističe :-) .
Ladys (1829)|6.2.2013 15:02
Ono toho v LCD 60"+ na vyber moc neni.Teda pokud jsi v prasatku nenasetril 80tis+.
crysis81 (91)|6.2.2013 15:24
Tých 1870 eur čo stojí 65" Panasonic je taký môj cenový strop.V podstate je len o 100 eur drahší ako ten môj Sharp,no Panasonic zlacnel až po kúpe Sharpu,pred tým stál 2000 eur,preto som nad ním ani neuvažoval.
pjort (6)|7.2.2013 11:12
Ahojte, zvazujem kupu plazmy 55ST50. Priznam, necital som cele vlakno, tak ak sa pytam duplicitne sorry. Do tejto telky planujem dokupit CA Modul od UPC a prijimat od nich kablovku. Chcem sa vas opytat, ci telka podporuje nahravanie PVR aj zo zdroja DVB-C. Viem ze terestrialne to vie, len neviem ci aj po kably. Mate s tym niekto realne skusenosti? A este par podotazok :)

Ked budem nahravat konkretny program DVB-C, musim tento program aj pozerat? Alebo sa da prepnut na iny kanal? (telkac ma asi jeden tuner tak tusim odpoved, ale mozno by sa aspon dalo prepinat medzi kanalmi z jedneho pasma - frekvencie). UPC ponuka aj analogovu kablovku ako bonus - dalo by sa nahravat z DVB-C a pozerat analog - v nudzovych situaciach samozrejme :) ?

Funguje pri nahravani DVB-C cez CA Modul v tomto telkaci aj nieco take ako Timer? Príp. nahravanie pri vypnutej telke?

A posledna: Nenasiel som to pre model ST, tak sa opytam - da sa zmenit poradie TV stanic pri prijme cez DVB-C cez CA Modul?

Dakujem za akukolvek odpoved.