Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic 2012 preview - VT50, GT50, ST50

mira40 (29)|7.2.2013 15:26
pjort-CA modul nekupuj,ST-ko nemá zabudovaný satelitní tuner,až model GTa VT.
pjort (6)|7.2.2013 16:05
[QUOTE=mira40;444605]pjort-CA modul nekupuj,ST-ko nemá zabudovaný satelitní tuner,až model GTa VT.[/QUOTE]

Ahoj, UPC dava digitalnu kablovku a k tomu je moznost kupit CA modul. ST ma DVB-C tuner a s tym by to snad slo. S je na satelit. Ci?
mecano (17)|7.2.2013 23:40
Ahoj vsichni, nejdriv k vydrzi - mam skoro 8 lety Panasonic HD, pouzivany denne, na jeho obraze neni znat zadne zhorseni obrazu ci nizsi svitivost, obraz je stejne krasny jako pri koupi.

Ted muj dotaz:
Rozhoduji se mezi Panasonic GT50 a ST55. Oboje stoji 30t. Do ceho byste sli? Kvalita nebo kvantita? A je ten kvalitativni skok natolik znatelny, ze to stoji za rec?
Diky moc za komentare.
Viktor

[HL]mod KZ:
1) proč zakládáš nové vlékno, když na letošní řadu Panasonic zde jedno je? Předunuji
2) table otázka tam (vlastně už zde) několikrát probírala také, tak si to přečti
[/HL]
Elessar (18)|8.2.2013 00:02
pjort: Pokiaľ chceš využit CA modul od UPC musíš mať ťahaný kábel v zásuvke a aktivovať si nejaký ich balíček programov.CA modul zasunieš do slotu ktorý má aj ST-50 a môžeš sledovať prohramy,pár ich je aj v HD kvalite.CA modul si možeš prenajať za 2,90€ na mesiac alebo kupiť do osobneho vlastníctva za 80€.
Kobymx5 (28)|10.2.2013 11:41
[QUOTE=Heartwork;443017]aha..., no já se na tom videu zase soustředil spíše na ten "massive judder" toho Sama :)

Raději bych se ovšem dozvěděl, proč a jak se to "seká" Kobymx5(ovi). 8-)[/QUOTE]



Seká se to jako ten Samsung v podstatě.

1)Pokud pustím jakékoliv video at avi nebo mkv z externího HDD k TV, seká se to všecko... Něco mín, něco opravdu nekoukatelně. IFC mám na málo nebo vypnuté - na střední mi už vadí ten pohyb a na velké IFC se to u kvalitnějšího videa jednou za pár vteřin sekne - nestíhá telka jednoznačně...

2) pokud pustím na TV něco z PC přes HDMI, seká se asi jen mkv ( avi jsem nezkoušel ) . V ovladači ATI je u Panasonic plochy nastaven 1080p 60Hz - změnit frekvence nejde. U druhého nb, kde je grafika intel, to stejné a chová se to uplně stejně. Říkám ale, že z nb nebo pc se ty mkv sekají určitě mín, ale pořád se sekají dost a došlo to tak daleko, že na filmy už nekoukám, fakt mi to tak vadí... Počet snímků za vteřinu 24 nebo 25 nebo 30 to je podle mě je jedno, v obojím musí být obraz plynulý, tady pomalý panning kamery a seká se to pořád ve stejný kadenci, někdo jede v záběru na kole a stejně tak. A to jsou záběry, kde kdyby bylo 10 snímků za vteřinu tak to musí být plynulý... :-/ Ještě jedna věc, pokud mrknu na to video mkv na displeji nb - jede plynule, na tv se seká. Uhlopříčkou to ale skutečně není. Třeba dnes ráno jsem koukal na WRC z čt v 1080p - na nb to jede v pohodě a na tv se to seká, že z toho při záběru z vrtulníku, který sleduje auto, bolej oči a člověk musí sledovat jen to auto...



Jediný, co je plynulý, je TV vysílání... Ale nechytám multiplex 4, budu snad do 10 dní, ale klasický pal to stíhá :D Tam opravdu nenastává situace jakéhokoliv sekání.

Nevím co s tím. Možná jsem citlivka, ale v kině je plátno jako prase, někde ještě 24 políček za vteřinu a sekání nijak zásadně nevnímám...

Rád bych to klidně natočil, ale jak? Zkusím, jestli to bude vidět.

EDIT: Zapomněl jsem na jednu věc, možná duležitou. Neseká se jediný video z aplikace youtube... Pustím něco v nejvyšší kvalitě od red bull - třeba formula 1 Usa nebo red bull athletes či něco uplně jinýho a nic, absolutně plynulý... to vypadá na něco špatně nastavenýho v počítači ( ale zdá se mi, že se tam toho nastavit moc nedá ) nebo možná na blbý kabel hdmi?
quicksilverCZ (27)|10.2.2013 13:15
Chtel by jsem se optat s televizi jsem spokojeny ,ale mam maly problem s programem u MUX 4 mam u kazdeho programu zaseknutou programovou nabidku.
Na 22.00h uz nekolik dni.Na jinych Muxech me to nazvy funguji v poradku.Dela vam to taky ,po pripade jestli by nekdo nevedel jak to opravit.Diky.
knedlikator (22)|10.2.2013 16:43
pani sledujem vyvoj cien na trhu a uvazujem o VT50... jediny (a asi aj dost detinsky) problem je, ze som stale nerozhodny co sa tyka velkosti panela. TV sledujem z 3m vzdialenosti, prevazne BD ripy koncerty z HDD, filmy MKV, AVI a skylink (prevazne HD) z integrovaneho tuneru + obcas dvd (cez hdmi). So svojim tx-p42v20 som maximalne spokojny... len ta velkost... 42" sa mi zda uz malo (pritom pred 2 rokmi pri vybere tv sa mi to zdalo byt maximum co sa hodi do bytu v panelaku) a asi skonci v spalni... precital som cele toto vlakno a vidim, ze zopar ludi zvolilo 55" v podobnych podmienkach (nerad by som kupil 50" a zacal pochybovat)... otazka teda znie: kupili by ste si opat 55" na 3m sledovaciu vzdialenost?? Prosim neposielajte mi vzorce a aplikacie na vypocty - povacsinou ich poznam... zaujimali by ma vase osobne skusenosti a nazory... dikes
vivid.sk (11472)|10.2.2013 16:50
[QUOTE=knedlikator;445018] kupili by ste si opat 55" na 3m sledovaciu vzdialenost?? [/QUOTE]
myslim, ze odpoved najdes aj v inych vlaknach. A to pozitivnu. Napr tu.
Kludne do toho chod. Odporucania, ze do "panelakovej obyvacky" sa hodi 32" su davno prekonane :)
Pavell007 (790)|10.2.2013 18:33
pokud máš tv nejen jako kulisu, ale rád si občas dopřeješ domácí kino, tak na 3 metry rozhodně 55. Já mám na cca 2,1m 50 palců a je to přesně akorát. O metr dál už je to na DK daleko.
crysis81 (91)|10.2.2013 22:15
Knedlikator 55" je minimum.Určite máš kopec filmov vo formáte 21:9,čize máš hore 10cm čierny pás,dole 10cm čierny pás a bude ti aj ta 55" malá :-) .
stanzi (1)|11.2.2013 14:15
Zdravím, před třemi týdny jsem koupil TX-P42GT50E a před několika dny si všiml neobvyklého rušení obrazu. V levé třetině obrazu se objevil podivný rastr, tvořený jakoby rozmytými svislými náznaky čár, které jsou od sebe pravidelně vzdáleny cca 1 cm. Čáry se nehýbají a jsou stejné bez ohledu na zvolený TV kanál nebo vstup. Směrem ke středu obrazovky již nejsou zřetelné a mizí, v pravé polovině obrazovky není nic. Vidět jsou nejvíce v polotmavých statických jednobarevných plochách a takových barvách, jako třeba šedozelená, blankytně modrá, žlutohnědá a pod. Naopak v tmavých nebo světlých plochách vidět nejsou. Celkově to není vůbec nic výrazného, patrné je to jen když se na to hodně zaměří pozornost. Napadlo mě, že jde o nějaké rušení. Vliv antény jsem vyloučil, děje se to i po odpojení anténního kabelu. Rušení ze zásuvky jsem vyloučil, televizor mám zapojený do filtrace monster power, která je zdaleka účinnější než kdekterá přepěťová ochrana. Jiné rušení mě nenapadá. Zkusil jsem zapnout rolovací pruh, běžel asi hodinu, ale zlepšení se nedostavilo. Tušíte, o jaký problém se jedná? Nejde pouze o průvodní znak jakéhosi procesu zahořování, který se po nějaké době provozu vytratí? Díky moc!
jurant (8)|23.2.2013 16:43
Po precitani celej temy som sa rozhodol, ze do noveho bytu pekne zapasuje 50ST50E. Zial presiel som vsetky kamenne predajne v meste a ani jedna skladom, len predvadzacie modely. Uz mi to ani nevedia objednat od dodavatela, tvaria sa, ze cakaju na nove modely. Nukali mi hned bieleho 2013 panaka LED vraj to nikde inde nie je iba u nich v ElectroWorlde.

Vie mi niekto odporucit aspon trochu adekvatnu nahradu za ST50 ? Pred dvoma tyzdnami este bola, dnes uz ani mall, alza, nay, datart, okay... Vsade len vystavene kusy a tych sa obavam viac ako dost, navyse ani na nich neponukli zlavu. Bola to pre mna vrchna cenova hranica - aj to uz posunuta poriadne, takze samsungacky PS51E6500 je uz nad limit. Ak by som nakoniec uvazoval o LED, tak ET5 od panasonic alebo nieco ine? Diky
THeBaNDiT (497)|23.2.2013 21:31
@ jurant: v case pisania mojho prispevku je 50ST50E skladom v NAY eshope: http://www.nay.sk/panasonic/d-303035-c-1881/
strog11 (23)|23.2.2013 22:44
Hrava nejaky majitel VT50 na TV aj hry ? Najlepsie PS3 ?...Lebo by ma zaujimalo, ako mate nastaveny GAME mod. Ci hravate na default nastaveni od vyrobcu, alebo mate GAME mod upraveny podla seba - ci uz mate nastavenia z netu, alebo svoje.

A este jedna otazka. Ako sa da nastavit "custom mod" v nastaveni obrazu ? Je tam vobec ta polozka ?
jurant (8)|24.2.2013 14:51
[QUOTE=THeBaNDiT;446563]@ jurant: v case pisania mojho prispevku je 50ST50E skladom v NAY eshope: http://www.nay.sk/panasonic/d-303035-c-1881/[/QUOTE]

Viem, zial vsade iba model vystaveny na predajni, jeden kus im svieti niekde vo zvolene ale po overeni sa zistilo ze ide o poskodeny kus. Vystaveneho modelu sa bojim, tam to moze byt prepalene luxusne

Edit: pripadna 50UT50e je ovela slabsie na tom obrazovo? Doteraz sme pouzivali CRT philipsa jedneho z poslednych, cize asi nebudem extremne narocny na obraz
bavorak (1494)|24.2.2013 15:27
obrazovo zrovnatelna, len cierna trochu horsia, lebo nema black filter a pozor na svetlo za chrbtom.
AustinRover (13)|24.2.2013 23:28
Ahoj,
tento týden jsem zakoupil Panasonic plazmu TX-P42GT50E,
samozřejmě po důkladné pročtení tohoto vlákna, čímž děkuji za sdílené informace.

Vybral jsem GT jelikož jsem nechtěl kompromisy, srovnávací tabulka je zde http://panasonic.net/avc/viera/eu/index.html a podařilo se mi vymáčknout z prodávajícího další 3 litry slevu;
dlouze jsem rozvažoval zda 42 nebo 50, nakonec jsem zvolil 42. Kvůli pozorovací vzdálenosti a tomu, že doposud jsme tlemili na 47cm obrazovku, tak aby ten šok nebyl tak velký. A taky stála o 6 víc (28t).

K mému překvapení mi šla instalace od ruky, jak T tak S se nastavil ok, Viera - internet taky.
Rada = CI+ SMIT modul vkládat tak, že vidíte modrou část s logy skylink irdeto. Kartu Skylink čipem k sobě - to tu nikde nezaznělo, dával jsem jí obráceně.

TV plní naše očekávání, černá je černá, obraz je stoprocentní, zvuk slušný, zbývá jen dokoupit 3x brýle, zatím všude vychází na 1600 což je dost. Jakoukoliv radu uvítám (i zahr. shopy).
Pavell007 (790)|25.2.2013 08:16
na mall.cz je měli levný, koukni...
AustinRover (13)|1.3.2013 23:24
Musím přiznat, že jsem nikde žádnou super nabídku nenašel, pouze ceny okolo 68€ / 1649,- CZK a ani nevím, co bude s novinkami 2013 - jedny jsem zahlédl a stály 90€ /2400,- což je dost.
knedlikator (22)|4.3.2013 22:53
chlapi potreboval by som poradit: kupil som VT50 a nastal problem s pripojenim k wifi... pri pociatocnom settingu sa siet automaticky nastavi, vsetko klape vzapati prepnem na sat.telku alebo hdmi vstup... no a siet sa uz nenacita, nezobrazi a tv nevidi ani ostatne bezdrotove siete v okoli... neviem mozno nieco robim spatne... zvolil som vsak automatiku a konfiguraciu routera som nemenil - s V20 mi to vsetko slapalo roky uplne bezproblemovo... su tu nejake svizelnosti co sa konkretneho modelu (V50) tyka o ktorych neviem alebo sa to uz niekomu stalo? dikes
norofar (4)|4.3.2013 23:14
[QUOTE=jurant;446647]Viem, zial vsade iba model vystaveny na predajni, jeden kus im svieti niekde vo zvolene ale po overeni sa zistilo ze ide o poskodeny kus. Vystaveneho modelu sa bojim, tam to moze byt prepalene luxusne

Edit: pripadna 50UT50e je ovela slabsie na tom obrazovo? Doteraz sme pouzivali CRT philipsa jedneho z poslednych, cize asi nebudem extremne narocny na obraz[/QUOTE]

cau txp50UT50E obrazovo uplne v pohode parada len skoda ze po 3mesiacoch vypaleny znak tv joj aj znak veku.nasledovala vymena panela po mesiaci to iste plus k tomu sa rozbzucal dost zdoj.konecny vysledok dostavam naspet peniaze
Heartwork (2358)|5.3.2013 00:07
[QUOTE=norofar;447829]cau txp50UT50E obrazovo uplne v pohode parada len skoda ze po 3mesiacoch vypaleny znak tv joj aj znak veku.nasledovala vymena panela po mesiaci to iste plus k tomu sa rozbzucal dost zdoj.konecny vysledok dostavam naspet peniaze[/QUOTE]

Ani nevím, zda-li to čtu rád, ale rozhodně díky za informaci, která snad někomu pomůže v rozhodování.

Jsou mezi námi tací, kteří tvrdí, že vypalování čehokoli je na plazmě minulostí a když už, tak se jedná pouze o dočasný (krátkodobý) a nerušivý jev, viditelný pouze z několika centimetrů. :)
Ladys (1829)|5.3.2013 07:20
Jako pokud se i v dnesni dobe deje vypalovani, at uz kratkodobe nebo navzdy, tak sorry, ale uz jenom to vedet odradi spousty lidi.

I kdyby to byly ojedinele kusy, tak je to risk.

Argument, ze se clovek ma o TV starat neberu.TV ma slouzit nam, nee my ji.
Heartwork (2358)|5.3.2013 09:31
No mě to odradilo vždy celkem spolehlivě. Když jsem v "nesnázích" začal koketovat s myšlenkou o plazmě, stačilo ji omrknout na prodejně a bylo rozhodnuto.
Plazma Samsung E6500 měla v Datartu vysmažené logo Eurosportu, překáželo mi tam po celou dobu, kdy jsem měl v ruce ovladač. :)

Nebyl to samozřejmě jediný neduh této plazmy, další byly [FONT=Verdana]brightness pops, floating blacks + jsem [/FONT][FONT=Verdana]viděl na konturách se třesoucí (chvějící) obraz.[/FONT]
Panasoniků s logama a pruhama jsem viděl po známých taky přehršel, při čtení příspěvků zde na fóru jsem doufal, že jsou ty plazma retence již minulostí, ale bohužel nikoli a nejspíše se na tom již nic nezmění ani s žádnou další modelovou řadou.

Na víc jak píšeš..., o TV se starat nehodlám, respektive nehodlám hlídat co a jak dlouho na ni může být zobrazeno, aby nedošlo k jejímu poškození.

Ať to bere člověk zprava nebo zleva, každá technologie má svoje klady a zápory - vybírat musí člověk nejmenší zlo, což je i trošku smutné.
Ladys (1829)|5.3.2013 09:46
Taky jsem se snazil pred dvouma rokama o plazmu, ale z vyse uvedenych duvodu jsem od toho tez upustil, riskovat jsem to proste nehodlal.

Jak pises, kadza technologie ma to svoje a nema cenu tady debatit na tema co je lepsi, kazdy at si vybere mensi zlo dle jeho vedomi a svedomi.
knedlikator (22)|5.3.2013 12:35
len by som chcel hypotetickeho zaujemcu o kupu TV upozornit, ze vypalovanie je mozne takisto u LCD (o tom sa mozno pise menej a na vlastne oci som to videl, zatialco mam uz 3. plazmu a toto OK) ale je to asi vec konkretneho modelu a aj konkretneho pouzivatela. Dalsi argument ako bzucanie alebo blikanie je dalsia vec ktorej existenciu som si uvedomil az po citani tohto fora... ano existuju tie fenomeny v roznej intenzite to moze niekomu vadit ... rovnako by som ale nezanevrel na ziarivky len zato ze som pocul piskat zopar tlmiviek
Erik Masters (121)|5.3.2013 12:47
55ST50 je uz moj treti Panasonic a ani poriadne neviem ze tam je nieco take ako IR.
Ak aj nieco vidno tak len vo velmi svetlych scenach a hlavne na bielej obrazovke,ktora je aj tak velmi zriedkava.

Navyse ja moje telky pouzivam hlavne na hry,teraz uz hlavne iba PC,takze aj windows plochu,cize mam o to vacsi dovod mat problemy s IR.

Mozno ale pre niekoho kto neustale pozera daky program s logom to moze byt problem.

V kazdom pripade to ako sa treba o plazmu velmi starat je prestrelene nerdami a hatermi na sracky.
Jedine co robim ze ked od telky odbehnem,tak vzdy necham nieco na celu obrazovku pustene.
Zabudovany cistic som pouzil hadam minutu,len aby som pozrel co to je,taktiez ziadne cistenie analogovym zrnenim,ci pouzivanie slajdov ked je telka nova.
fik78 (58)|5.3.2013 14:36
Taky musím přiznat, že mám panáku plazmu už přes pět let a žádné vypalování znaků, pískání a blikání jsem nepozoroval za celou dobu. Sice teď přemýšlím o edge led, ale pořád pokukuji po gt50e, pořád nejsem rozhodnutý. A to jsem doteď nevěděl, že bych se měl o plazmu starat. Přijdu, zapnu, večer vypnu a je to.
killerman27 (871)|5.3.2013 14:54
no ja mam obyc panase plazmu cirka druhym rokem a vypalene loga nemam, pouzivam ji na prijem dvb-t a filmy z mmc, ceske televizni kanaly(alespon cast z nich) sve loga umistuje a presunuje behem vysilani aby nedochazelo k vypalovani
Drake89 (293)|5.3.2013 15:44
Tak kdyz uz tu pisete zkusenosti, tak se taky pridam.. Panasonic TX-P50ST30e vyuziti 65% filmy a 35% hry na Xboxu a se zadnym vypalovanim problem po celou dobu nemame a to hrajeme furt 3 hry dokolecka, takze tam jsou urcite obrazce zobrazene furt dokola na stejnem miste.. Takze bud muj kus dobry a nebo vas spatny.. tuk tuk na drevo :)
Heartwork (2358)|5.3.2013 20:54
Čím si to tedy vysvětlit - někdo IR má (vidí) někdo zase nemá (nevidí), to je dáno nějakou panelovou loterií, jak náchylný kus kdo zrovna chytne nebo jak? :)
Jinak tomu "vypalování" log a pruhů fakt moc nerozumím. Zatím musím věřit pouze tomu, co jsem viděl na vlastní oči.
knedlikator (22)|5.3.2013 22:18
[QUOTE=Heartwork;447943]Čím si to tedy vysvětlit - někdo IR má (vidí) někdo zase nemá (nevidí), to je dáno nějakou panelovou loterií,...[/QUOTE]

je to trochu aj povahou uzivatela: niekto je proste hnidopich a nic mu nie je dobre: raz je to moc lacne, inokedy strasne drahe aby to bolo dobreee...
analogia z hotelierstva: ubytovanie je average/poor lebo: 1. deti v noci nemali co robit, 2. na plazi bolo vela piesku a 3.more moc slane... nie je to tak?
AustinRover (13)|9.3.2013 12:56
Tak nějak to možná bude, + asi některé kusy nejsou povedené,
nicméně se kvůli tomu neleknu - prohlédl jsem si v prodejně Media Markt všechny televize vedle sebe
a plazma má o dost lepší obraz než přesvícené LED TV.
Takže jsme koupili plazmu, naše GT50e šlape už 3 týdny bez sebemenšího problému, vše co se mi nelíbilo bylo jen špatným nastavením a nepořádným čtením návodu.
Černá je černá, zvuk výborný, obraz excelentní hlavně přes sat HD kanály.
Tchán má ST30 už dva roky a taky nemá nic vypálené, žádné pruhy, stíny, nic ze zde uváděných poruch.
Karel72 (428)|9.3.2013 20:55
Mám taky druhou plasmu panasonic ted vt30ku a nic obrazově lepšího jsem za ty peníze nenašel
Pavell007 (790)|10.3.2013 14:31
ST50-pokud celej víkend sleduju eurosport, tak v pondělí to tam, pokud je ve vysílání jednolitá světlá plocha, slabě vidím. Během toho pondělka se to sledováním vyčistí-týká se ale jen eurosportu, který má fakt logo na houby, ostatní kanály ok. Po roce používání nic trvale vypáleného. Ostatní pozitiva ohledně kvality obrazu to plně vyváží-pokud by měla být alternativou ledka s tím děsným podsvícením, které me sralo každým okamžikem sledování, tak s nějakým tím stínem loga, co vidím asi tak jednou za čtrnáct dní, jsem naprosto smířen.
magulienko (9)|11.3.2013 17:25
ak ste niekto nahravali na usb, prosim napiste ako, mne sa neda ani formatovat akekolvek zariadenie nepodporuje. dakujem
THeBaNDiT (497)|11.3.2013 20:36
a skusal si externy USB harddisk? (teda nie USB kluc)
feathoron (17)|14.3.2013 11:23
Recenze 42" ST50 na digizone:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Kobymx5 (28)|16.3.2013 20:27
Tak pátrám po tom mým problému se sekáním všeho na této televizi, co se pouští z pc... A je to na 99% blbou obnovovací frekvencí ati radeon karty... :-/ problém je, že nejde změnit...
magulienko (9)|18.3.2013 15:38
neskusal som externy disk, kupim a skusim ale nevidim v tom rozdiel
CHUFEV (57)|20.3.2013 17:23
Viete mi niekto vyskusat na aku vzdialenost bezproblemovo funguju 3D okuliare ? V specifikaciach uvadzaju do 3,2 m a ja by som potreboval aspon 3,8 m.Mam v plane kupit TX-P65ST50E.Vdaka za pripadnu odpoved.
mecano (17)|21.3.2013 00:08
Pridam se komentem k vypalovani obrazu: dvouleta 50gt50 - ps3 filmy a tv pustena puldne kazdy den - nic vypaleneho. 8 let stary panasonik HD ready 42´´, denne smazeni her, filmy, tv - nic vypaleneho, a dokonce zadny pokles jasu ci jakychkoli jinych parametru, obraz porad fantasticky. Ted premyslim bud nad 65st50 nebo 55vt60 (nemuzu se rozhodnout jestli vetsi nebo novejsi :-) )
mecano (17)|21.3.2013 00:17
CHUFEV:
Ahoj, to bude skor otazka technologie IR a bluetooth, mam pocit ze od 2012 sa signal z okuliari v Panasonicoch prenasa cez modry zub a potom nemusis vzdialenost riesit. Over si, ake budes mat okuliare a na akom principe s nimi komunikuje tvoj vybraty televizor..
CHUFEV (57)|21.3.2013 06:34
Mam vybrate okuliare Panasonic TY-ER3D4 a pisu pri nich :

Vlastnosti:
Spôsob prenosu: Bluetooth
Dosah: približne 3,2 m

Neviem co si mam predstavit pod slovom priblizne.
suprzajic (3)|21.3.2013 16:26
[QUOTE=AustinRover;448333]Tak nějak to možná bude, + asi některé kusy nejsou povedené,
nicméně se kvůli tomu neleknu - prohlédl jsem si v prodejně Media Markt všechny televize vedle sebe
a plazma má o dost lepší obraz než přesvícené LED TV.
Takže jsme koupili plazmu, naše GT50e šlape už 3 týdny bez sebemenšího problému, vše co se mi nelíbilo bylo jen špatným nastavením a nepořádným čtením návodu.
Černá je černá, zvuk výborný, obraz excelentní hlavně přes sat HD kanály.
Tchán má ST30 už dva roky a taky nemá nic vypálené, žádné pruhy, stíny, nic ze zde uváděných poruch.[/QUOTE]

Přidám své zkušenosti s vypalováním. Mám VT50 od ledna tohoto roku a musím říct že vypalování se děje. Logo tv hovna, na které sleduje manželka seriály. Ještě bylo vypáleno očko ale to se ztratilo. Máte na TV nastaveno něco navíc? Pixel orbiter mám, další nastavení dle googlu. Jinak obraz je super
BK (20)|21.3.2013 16:46
Chcem sa spytat toho kto ma radu ST50 ci podporuje pixel na pixel zobrazovanie ?

Blizsi pokec o co ide je tu:
https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/34507-Finalni-vyber-plazmy?p=449819&viewfull=1#post449819
Erik Masters (121)|22.3.2013 16:06
[QUOTE=BK;449885]Chcem sa spytat toho kto ma radu ST50 ci podporuje pixel na pixel zobrazovanie ?[/QUOTE]

Tak 1:1 pixel mapping,cize vypnuty overscan uz urcite podporuje kazda FHD telka.

Ak myslis ten 1080p Pure direct,tak to sa myslim prejavi len na cervenej,hlavne texte pri prepojeni cez PC.Ale ako viem ti to musi aj karta podporovat. ST50 to nema.
Pytkin (7947)|23.3.2013 22:54
Neni pixel mapping ako pixel mapping .. Pred rokom som si kupil lg42lw4500 a maju to dodgbane... Odhadujem ze na vsetkych lg je to tak..
Jarda.Bar (1238)|24.3.2013 07:08
Co je dodrbane na 1:1 zobrazení u LG? :-)
THeBaNDiT (497)|24.3.2013 11:54
[QUOTE=magulienko;449484]neskusal som externy disk, kupim a skusim ale nevidim v tom rozdiel[/QUOTE]mari sa mi, ze trebars modelova rada 2011 (teda 30-tkova rada) v tom rozdiel videla... a ze tusim nedokazala nahravat ani na USB kluc ani na pamatovu kartu... iba na externy disk. Teda ak dobre pamatam... Preto som sa pytal, ci si skusal i USB externy disk. Tak potom daj isto vediet. :)