Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Doporučení MMC pro DVB-T

snehulak2006 (109)|8.2.2012 18:02
Zdravím všechny.
Potřeboval bych poradit s výběrem MMC s DVB-T tunery ( nejlépe dvěma ). Mohlo by se zdát, že to tu už bylo milionkrát, ale není tomu tak. MMC budu používat pouze pro záznamy a přehrávání DVB-T v SD rozlišení, proto spousty přehratelných formátů, rozlišení, titulků, kterými ohromují výrobci je mi tak nějak k ničemu. Potřebuji MMC, které by bylo UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÉ v komfortu obsluhy. U jedné televize je Lemon 070 PVR, který v tomto ohledu je snad nepřekonatelný proto budu porovnávat s ním.

1) Řazení programů – na 1.ČT 1, 2. ČT 2, 3. Nova - jak jsem se dočetl, není to prý u všech samozřejmost možnost si je takto seřadit

2) Programování z EPG – EPG více stanic najednou, ideálně na 7 dní dopředu, skok po dnech
Ideálně programování „jedním klikem“ - aby byl konec záznamu automaticky prodloužen o např.15 minut (nikde se neuvádí, Lemon to má )

3) Název záznamu jak je v EPG – nikoliv jenom stanice, datum, čas

4) Možnost při záznamu sledovat současně již dříve požízený záznam, tj.záznam na pozadí

5) Přehled naplánovaných záznamů – i s názvy z EPG

Mohl by nějaký majitel podle výše uvedeného doporučit nějaký přístroj – určitě bez interního HDD, stačí mi přes USB zapojit flashdisk ( nic nearchivuji ). Možná mylně předpokládám, že se na flashdisk dá přistupovat po LAN i během nahrávání a kopírovat soubory do PC ? Wifi není nutné, máme zakabelováno.

Tak se omlouvám, ale těmito otázkami se v recenzích nezabývají.
ferdoz (31)|9.2.2012 10:47
Snehulak: Možno by Ti stačilo aj toto:
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
snehulak2006 (109)|9.2.2012 12:46
Strong jsem měl na podzim několik týdnů doma ( pro známého ) - dvoutunerový 5222 v Tescu za 699,-Kč a musím říci, že neměl chybu.
Měl jsem ale na mysli něco s LAN, ovšem ty nároky na komfort obsluhy měřeno podle Lemona budu asi muset slevit - doporučte něco, co se dá aspoň trochu lidsky ovládat.
Díky za tipy.
snehulak2006 (109)|15.2.2012 10:30
Tak mi nakonec zbyl dvoutunerový Sencor SHR 9600T ( okolo 2 000,-Kč )
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

zatím jsem na Sencora nenašel nějakou podrobnou recenzi ( několik obecnějších je na webu ), kdyby se nějaký majitel obětoval a byl třeba ochoten něco zodpovědět, bylo by to výborné.

Pak je tady ještě Evolve Blade DualCorder ( okolo 3 300,-Kč),
jinak to už jde k 5 000 Kč.