Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

WD TV HD Live - Thumgen, TWiXiE...

Gooo (5)|11.2.2012 16:53
Zdar
Představím se, jsem debil, ale bohužel jsem nepřišel na to, jak s těmito programy pracovat. Respektive, předpokládám, že s těmi programy to ještě jakž takž jde, ale netuším jak výsledek rozjet na WD TV HD Live (nainstalován poslední WDLXTV).

V obou programech jsem otevřel složku s filmy a z internetu jsem k nim stáhl informace. Oba programy mi vytvořily ve složkách s filmy další soubory. A...pak netuším co dál. Ve webovém rozhraní jsem nastavil moviesheets v menu OSD, v políčku Path and filename of default moviesheet jsem nastavoval názvy výsledných souborů, které mi programy vytvořily, ale nestal se žádný výsledek.

Při hledání jak na to jsem narazil na firmware, které někdo stáhl z WD TV HUB a portoval jej na WD TV HD Live, ale odkaz jsem zase ztratil, takže musím přijít alespoň na tohle. Děkuji
Gooo (5)|11.2.2012 23:04
OK, jak jsem psal, jsem debil. Stačilo v programu Thumbgen zatrhnout, ať velikost nepřesáhne 500KB a jede to. Sice mám problém a obraz mám nějak zvětšený (jako by byl o 10% větší, než je rozměr obrazovky), ale zkusím kouknout, jestli není někde nastavení, protože to asi s tímto nesouvisí...