Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Volba multimediálního centra

jannk (37)|10.4.2012 14:18
Asi nebudu první, ale ani po přečtení většiny recenzí v tom nemám moc jasno ...
Můžete mě prosím někdo nasměrovat na nějaké mm centrum, které umí:

- tv tuner
- moznost hdd na timeshift
- prehrava rozumny pocet formatu, zejmena stremovana radia
- moznost pripojeni wifi
- NEMA mechaniku (tj nepotrebuji ji)
- full hd
- podpora youtube a iVysilani Ceske televize

ani by mi prilis nevadila nejaka slozitejsi sw konfigurace (jako treba kdyby na nem bezel klon Ubuntu), ale nechce se mi nic stavet.

dik !
bastlir (3245)|10.4.2012 18:11
Podívej se na odkaz u mě dole.
petrmet (55)|11.4.2012 00:04
Jestli mohu varovat, tak timeshift u Emtecu je katastrofa, téměř nefunkční. Emtec D850H MA mechaniku.
bastlir (3245)|11.4.2012 22:29
Mechaniku sice má, ale to v tomto případě není podstatné. Podstatnější je jeho dvoutunerová verze, široká podpora formátů a další výhody, jako např. možnost HW digitalizace VHS apod., nehledě k ceně.
jannk (37)|23.4.2012 21:38
diky, zatim premyslim o Xtreamer prodigy a EVOLVE Infinity TwinCorder HD (ktery zatim jeste neni)
eldorado09 (1441)|5.5.2012 14:35
Ahojte,

nechcem si založiť novú tému, tak píšem sem. V blízkej dobe si plánujem kúpiť nový multimediány prehrávač, potreboval by som pomoc.
Cenový limit max. 140-150€. Bude pripojený k TV Sony NX710 cez HDMI.

Moje požiadavky:
1. Bezproblémové prehrávanie súborov mkv, divx(xvid,avi), BD ISO? a pod. - plynulý obraz bez trhávania
2. tichý chod a stabilita systému
3. kvalitny obraz

Internetové funkcie a ostatné fičúrky ma vôbec nezaujímajú. Väčšinou budem krmiť s mkv.

Zatiaľ som si vybral tieto mašinky.

1. Xtreamer Prodigy
2. Evolve Infinity (má vetráčik, hlučnosť?)
3. nejaký Egreat?
4. Dune HD TV 301W

Aký máte názor? Čo mi doporučujete? Ďakujem.
WinKye (67)|5.5.2012 16:12
Z tvého seznamu rozhodně doporučuju Dune,nebot splnuje tvé požadavky....výkon, stabilita, kvalitní obraz
eldorado09 (1441)|5.5.2012 16:16
Díky. A čo Xtreamer (ten sa mi pozdáva najviac)? :)
THeBaNDiT (497)|5.5.2012 18:18
Xtreamer Prodigy rovnako splna vsetky 3 podmienky (ako alternativu este pridavam Xtreamer Sidewinder3 (SW3) za trochu malo menej penazi nez Prodigy)

otazka na WinKye: prehrava spominany Dune HD TV 301W aj videa vo formate BD ISO? (netvrdim, ze nie, nepoznam ten pristroj, ale mam pocit, ze to bolo donedavna vysadou Xtreamerov)
eldorado09 (1441)|5.5.2012 18:29
Dune 101 a 301 podľa užívateľov má problémy s HD zvukom.. Xtreamer má vraj ešte stále nedoladený FW... Ale v čom sú problémy? Už mám guľáš v hlave..9-)
THeBaNDiT (497)|5.5.2012 20:45
ja mam Xtreamer SW3 (v podstate to iste ako Prodigy, firmvery su prakticky totozne, vychadzaju viacmenej naraz s rovnakymi opravami/upravami a oznacenim), momentalne mam nahodeny fw3.5 RC2 (je uz aj RC6, no este som ho nenahadzoval), a mozem povedat, ze co sa tyka tvojich poziadavok:


[QUOTE=eldorado09;408722]Moje požiadavky:
1. Bezproblémové prehrávanie súborov mkv, divx(xvid,avi), BD ISO? a pod. - plynulý obraz bez trhávania[/QUOTE]nenarazil som na film, ktory by moj Xtreamer neprehral, a to vratane full 1080p 3D BD ISO o velkosti 47GB


[QUOTE=eldorado09;408722]2. tichý chod a stabilita systému[/QUOTE]SW3 (ale to tusim aj Prodigy) je uplne tichy system s pasivnym chladenim, a za ten cas, co ho mam, mi ani raz nepadol... ani som o tom nepocul


[QUOTE=eldorado09;408722]3. kvalitny obraz[/QUOTE]nemozem povedat kriveho slova, obraz je krasny (mam plazmu od Panasonica, model TX-P46ST30E)



Neviem, v com spociva udajna nevyladenost Xtreamera, ktoru tu obcas niekto vycita... ja som uz v recenzii s fw3.0 cital, ze uz v tej verzii je SW3 plne pouzitelny pristroj bez nejakych neprekusnutelnych nedostatkov ci chyb. Fw3.5 ho posunul este dalej. Ja ho zatial pouzivam iba na prehravanie filmov z USB a zo siete + na YoutubeHD a ceske/slovenske archivy, nenarazil som na ziaden problem.
eldorado09 (1441)|5.5.2012 21:44
Dakujem pekne za info :).
Tarabascz (23)|5.5.2012 22:30
zdravím ja si před dvěma dny koupil prvé MMC (Asus BDS-700) a zklamání (zcela jistě budu vracet) mkv soubory pouze po profil 4.1 jelikož mám většinu filmů v 5.x tak pro mě je toto MMC nepoužitelné
další problém jsem měl se správným zobrazením českých titulků které nebyly přimo v mkv o síťovém připojení ani nemluvím nejdřiv přes WiFi do domací sítě zkusil jsem něco z youtube docela v pohodě no zklamaní přišlo když jsem si chtěl něco pustit z HDD připojeného k routru - MMC ho vůbec nedetekuje - v menu DLNA detekoval pouze několik adresářů sdílených v PC - nikoliv ale soubory v nich obsažené (mp3, flac atd) jenom pár nevím dle čeho vybraných.

proto se obracím s prosbou o doporučení dobrého MMC

hlavně aby to bralo z HDD:
AVI / MKV / TS / TP / TRP / M2TS / MPG / MP4 / MOV / M4V / VOB / ISO / DVD-ISO
IFO / DAT / WMV / ASF / RM / RMVB / / BD-ISO,
kodeky:
MPEG-1 / MPEG-2 / MPEG-4 SP/ASP/AVC (H.264 | x264) profil 4.0 a vyšší / XviD / DivX / WMV9 (VC-1)


tuner, nahravání a pod. vychytávky nepotřebuji mám HD sat. reciever Technisat a max. spokojenost
chci to krmit hlavně s mkv
na hudbu používam vyhradně AV reciever Pioneer VSX-921 (no s podporou flac je to tu taky bída)

WiFi uvítam neni podmínkou postačí LAN jen abych se napojil na disk u routru

BR mechaniku bych taky uvítal nicméně taky není podmínkou - mám vyhlidnutý Pioneer BDP-140
WinKye (67)|6.5.2012 10:41
THeBaNDiT: Neviem, v com spociva udajna nevyladenost Xtreamera, ktoru tu obcas niekto vycita... To právě spočívá vtom firmwaru, hodně to zamrzává a pod. Nemůžu tvrdit že ten nový Prodigy je špatný, ale starší modely měly velké problémy, no třebas ten nový Prodigy už je doladěný, nevím...téma tady je, tak pročti názory majitelů.

Tarabascz: cca před měsícem jsem řešil stejné dylema, i ten Asus jsem měl na moment v hledáčku, ale nakonec jsem se rozhodl pro Dune....a musím říct že jsem strašně
rád, že jsem se tak rozhodl. Je tichý, spolehlivý, jednoduché menu a přehraje naprosto cokoliv jak z HDD tak z placky. Má velkou škálu nastavení a funkcí. Rozhodně se na něj
podívej a pouvažuj.... [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
THeBaNDiT (497)|6.5.2012 11:17
mozno som sa nevyjadril uplne presne - ano, Xtreamer mal problem napriklad so Sidewinderom2, ktory bol velmi pomaly a vela jeho majitelov sa nan stazovalo a na Xtreamery kvoli nemu zanevrelo... no Prodigy a Sidewinder3 su na tom omnoho lepsie, co potvrdili aj recenzie... a ani ja ako majitel a uzivatel SW3 s nim nemam ziaden problem.

Kazda liska chvali svoj chvost :D, ja len odporucam to, co vlastnim a s cim som velmi spokojny po kazdej stranke. Za malo penazi mi SW3 dal velmi vela muziky, eldoradove podmienky splna lavou zadnou za 122€.

Xtreamer SW3 by som do hladacika odporucil aj Tarabasczovi, no netusim, ci uvidi HDD pripojeny k routeru...
Tarabascz (23)|6.5.2012 12:09
[QUOTE=THeBaNDiT;408796]Xtreamer SW3 by som do hladacika odporucil aj Tarabasczovi, no netusim, ci uvidi HDD pripojeny k routeru...[/QUOTE]

to že HDD připojený k routru neuvidím - stím se smířím (stejně koukat na mkv s vysokým dat. tokem nevím jak by to šlapalo) i když [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] to nedopadlo špatně
nej. priorita je pro mne podpora videoformátu
taky tohle [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] docela zaujme, ale někde ve vnitř mám pořád takovej blok (malou důvěru) k těmto značkám :-) přitom dnes už sám vím že tradičné značky zklamou a ty levné naopak zabodují....

co se týče videí ty bych nasdílel v PC (šlo jenom o to že u mě router s diskem běží pořád (uložiště :-)
hudbu jako takovou přehrávam pouze z AV recieveru kde nemusím kvuli výběru složky nebo skladeb zapínat TV, takže opravdu jenom podpora toho videa (dvd iso, vob, mkv level 5.x, divX, Xvid a pod.)
Tarabascz (23)|6.5.2012 12:16
[QUOTE=WinKye;408791]Tarabascz: cca před měsícem jsem řešil stejné dylema, i ten Asus jsem měl na moment v hledáčku, ale nakonec jsem se rozhodl pro Dune....a musím říct že jsem strašně
rád, že jsem se tak rozhodl. Je tichý, spolehlivý, jednoduché menu a přehraje naprosto cokoliv jak z HDD tak z placky. Má velkou škálu nastavení a funkcí. Rozhodně se na něj
podívej a pouvažuj.... [odkaz, pro zobrazení se přihlaste][/QUOTE]

to vypada slibně - co přehrávaní po síti a mkv s vys. dat. proudem (profil format 5.x) ? vícejazyčné mkv, české titulky a pod.???
třeba ten ASUS BDS700 i když jsem předělal mkv z level 5.0 na 4.1 tak už to sice přehral ale jenom když tam byla pouze jedna audio stopa, když víc už se to sekalo v PC v pořádku - to byla poslední kapka pro mne a pro BDS700 taky
zítra (po 3 dnech) to vracím zpět do kramu :-)
po druhé bych se již něchtěl takhle napálit :-)
WinKye (67)|6.5.2012 14:12
Přehrávání po síti není problém, stejně tak filmy s vysokým dat.tokem naprosto plynulé. (Např. mám Avatar m2ts 43GB s DTS-HDMA a vklidu)
Co se týká formatu 5.x tak to ti nepovím, já to nějak nesleduju přesně ty informace o encodu, ale co mám doma tak sem přehrál vše.
S vícejazyčným mkv taky nevidím problém.
Tam záleží jestli chceš mechaniku, pokud ne tak by možná byl pro tebe lepší ten Prodigy, ten už podporuje i 3D

THeBaNDiT: mozno som sa nevyjadril uplne presne - ano, Xtreamer mal problem napriklad so Sidewinderom2, ktory bol velmi pomaly a vela jeho majitelov sa nan stazovalo a na Xtreamery kvoli nemu zanevrelo... no Prodigy a Sidewinder3 su na tom omnoho lepsie, co potvrdili aj recenzie... a ani ja ako majitel a uzivatel SW3 s nim nemam ziaden problem.

Kazda liska chvali svoj chvost , ja len odporucam to, co vlastnim a s cim som velmi spokojny po kazdej stranke....

Ještě jednou si přečti, co jsem napsal, já sem Xtreamer nijak nešpinil!!! "Nemůžu tvrdit že ten nový Prodigy je špatný, ale starší modely měly velké problémy, no třebas ten nový Prodigy už je doladěný, nevím..."
Tarabascz (23)|6.5.2012 14:41
[QUOTE=WinKye;408811
Co se týká formatu 5.x tak to ti nepovím, já to nějak nesleduju přesně ty informace o encodu, ale co mám doma tak sem přehrál vše.
Tam záleží jestli chceš mechaniku, pokud ne tak by možná byl pro tebe lepší ten Prodigy, ten už podporuje i 3D[/QUOTE]

Mechaniku určitě jo jelikož mám hezkou sbírku DVD filmů a žena zas nějaky ty Audio CD, ale to vyřeším tím BDP-140 přehrávačem.
Hudbu na síti řešim přes reciever kromě flac souboru ty nezchroustne...
no a ten zbyzek videa ? uvídim po čtení tady na fóru, různých recenzí a rad od Vas se okruh hodně zužil :-)
do úvahy přichází Xtreamer SW3, Prodigy Black, DUNE nebo "disajnove" se mi moc líbí [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] kousek od AverMedia no zatím jsem nikde nenašel test, zaujal mě čistě jenom design že by hezky zapadl do skříně pod SAT reciever :-)


jinak na info o video souboru neni nic jednoduhšího než si to otevřít v MediaInfo a je tam vše
nejduležitější co jsem teď řešil u mých filmů v mkv byl tento řádek: Format_Profile : High@L5.1 a právě většina je 5.0 nebo 5.1 ASUS BDS700 to umí pouze do 4.1
THeBaNDiT (497)|6.5.2012 14:50
[QUOTE=Tarabascz;408816]Ještě jednou si přečti, co jsem napsal, já sem Xtreamer nijak nešpinil!!![/QUOTE]ved ja ti to ani nevytykam, to o tej liske znamena, ze kazdy si chvali to, co si kupil (a s cim je spokojny), skor som to mienil na seba... ;)
KamilZ (10277)|6.5.2012 14:52
Tarabascz: mě by spíš zajímalo, kde jsi přišel na to, že většina MMC formát L5.1 nepřehraje (jak píšeš v jiném svém postu). Já si myslím přesný opak (upřesňuji, že se bavíme se o MMC, ne o DVD/BR přehrávačích a nepočítám nějaké exoty, prostě běžné MMC, o který tu je nejvíce řeč).

Jinak nějaké testy Averu máš zde (první v angličtině, další si přelož googlem):
http://www.hardwarezone.com/review-avermedia-averlife-extremevision-media-player
http://www.jagatreview.com/2010/07/avermedia-averlife-extreme-vision-media-player/
http://www.noticias3d.com/articulo.asp?idarticulo=1293
http://www.01net.com/fiche-produit/prise-main-9322/passerelle-pctv-avermedia-averlife-extremevision/
WinKye (67)|7.5.2012 08:12
[QUOTE=KamilZ;408818]Tarabascz: mě by spíš zajímalo, kde jsi přišel na to, že většina MMC formát L5.1 nepřehraje (jak píšeš v jiném svém postu). Já si myslím přesný opak (upřesňuji, že se bavíme se o MMC, ne o DVD/BR přehrávačích a nepočítám nějaké exoty, prostě běžné MMC, o který tu je nejvíce řeč).


jj, jsem téhož názoru. S L5.1 mají problém akorát již několik let staré MMC, jako např. WD TV Live, ale u loňských a letošních modelů vtom nevidím problém
Saxel (2279)|7.5.2012 10:28
THeBaNDiT:
Měl bych dotaz k SW3. Umí automaticky přepínat výstup HDMI podle přehrávaného videa? Myslím tím zejména snímkovou frekvenci - když spustíš film s framerate 25p, přepne TV do režimu 25p, když spustíš film 23,97p, přepne TV na 23,97p (popř. 24p), film 60i TV 60i, atd... ?
THeBaNDiT (497)|7.5.2012 14:52
Nastavenie HDMI v Xtreameri mam nastavene na "auto" a prepina to automaticky nasledovne:

film s framerate 23.98 -> 1080p 24Hz (ak je volba 1080p 24Hz v menu povolena)
film s framerate 23.98 -> 1080p 60Hz (ak je volba 1080p 24Hz v menu zakazana)
film s framerate 25 -> 1080p 60Hz (zaujimave, lebo logicky by mi sem viac pasovalo 1080p 50Hz)
film s framerate 30 -> 1080p 60Hz
Saxel (2279)|8.5.2012 11:34
THeBaNDiT:
Děkuji za info. To tedy znamená, že 25 fps není na TV plynulé a škube? Předpokládám, že ručně lze nastavit výstup 50Hz...
Zajímalo by mě, které MMC má automatické přepínání framerate opravdu zmáknuté...
Pytkin (7947)|8.5.2012 11:53
ked sa pusta film s 25p , tak sa pouziva mod 50p .. a podobne ..

toto je typicke pre realtek .. film s framerate 25 -> 1080p 60Hz (zaujimave, lebo logicky by mi sem viac pasovalo 1080p 50Hz) .. tam sa fixne nastavuje 50 alebo 60 a do druheho modu neprepina ..

saxel : automaticke prepinanie funguje na sigmach .. na Dune , Popcorn a podobne ..

Inak dost zasadne je aj prepinanie zvuku .. ze ked sa posiela do telky , tak sa zvuk dekoduje do sterea nekomprimovaneho .. cize to telka v pohode hraje .. a ked sa prepne zvuk do receivera , tak ide von automaticky digitalne v DD, DTS, DTS HD atd .. a dekoduje to receiver .. To tusim realtek zase nevie .. Na popcorne mi to funguje .. na Dune neviem ..
THeBaNDiT (497)|8.5.2012 12:52
[QUOTE=Saxel;409041]To tedy znamená, že 25 fps není na TV plynulé a škube? Předpokládám, že ručně lze nastavit výstup 50Hz...[/QUOTE]ziadne skubanie som si nikdy nevsimol... a ano, vystup sa da rucne nastavit resp. velmi pohodlne prepinat tlacidlom 9 na dialkovom ovladaci (ma oznacenie TVOUT). No mam nastavene na automatike, a ziaden problem s plynulostou... (je pravda, ze v drvivej vacsine mam filmy/serialy v 23.9/24 resp. 29/30, najst nieco s 25fps bol problem)
Pytkin (7947)|8.5.2012 13:07
no prehravanie 25p cez 60p musi sklbat .. akurat je vela ludi , co si to vobec nevsimne .. inych to irituje ..
THeBaNDiT (497)|8.5.2012 13:17
nehovorim, ze nesuhlasim, pretoze ked si na satelite skusobne navolim 60Hz, tak v telke to skubanie vidim. No to, co pozeram ja cez Xtreamer, je v drvivej vacsine 23/24 resp. 29/30fps, a teda absolutne ziaden problem. A domnievam sa, ze tak je to u kazdeho, filmy s 25fps su zriedkave (ci nie?). A ak uz je potrebne taky nejaky pozerat a skube to, da sa to velmi jednoducho prepnut na 50Hz (cez tlacidlo na DO, ako som spominal vyssie). No aj mna prekvapilo, preco to automatika nerobi automaticky, ved to nemoze byt ziaden problem naprogramovat. Momentalne mam fw3.5rc2, no pochybujem, ze fw3.5rc6 to opravi...
mr.johnsik (2)|8.5.2012 17:38
zdravim. poprosim o pomoc kedže sa neviem rozhodnuť. uz dlhsiu dobu rozmýšlam ččo kupiť a v mojom finále sa ocitol
1. eGreat EG-R200S za cenu 119 eur /prípadne i s týmto eGreat Mini Wireless Keyboard pro eGreatza príplatok 32 eur/
2. UMAX Noontec A9 Smart TV Box za cenu 92 eur alebo s variantou bezdrotová myš + klavesnica za cenu cca 116eur

Ďakujem
KamilZ (10277)|8.5.2012 18:17
eGreat: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/28087-eGreat-EG-R200PRO
Noontec: https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/29754-Noontec-A9-Smart-TV-box

Šel bych do Xtreamer Prodigy :-) . Co jsem sledoval, tak Android není pro MMC žádný výhra, pokud se to nezměnilo.
mr.johnsik (2)|8.5.2012 18:44
dobre pozriem xtremra ale ten egreat neviem aky ma operacný software ten android je len doplnkový /Android 2.2 ako voliteľný operačný systém/
eldorado09 (1441)|8.5.2012 18:46
A aký máte názor na porovnanie Evolve Infinity vs. Xtreamer Prodigy?
Pytkin (7947)|8.5.2012 19:29
[QUOTE=THeBaNDiT;409073] A domnievam sa, ze tak je to u kazdeho, filmy s 25fps su zriedkave (ci nie?). [/QUOTE]

no kazde jedno DVDcko je 25p .. ak pozeras len HD , tak tie su vacsinou 23/24 ..
THeBaNDiT (497)|8.5.2012 21:26
aha, tak to som nevedel, DVD nepozeram... pozeram iba HD, pripadne DivX/Xvid...
Pytkin (7947)|8.5.2012 21:37
divx/xvid je casto robeny z DVD .. cize tiez 25 .. ale mozu to byt serialy z americkej telky .. to je potom 29/30 samozrejme .. serialy nahrate u nas su opat 25 ..
mudr.sat (26)|14.5.2012 16:10
No já bych šel jen do Dune HD Max s mechanikou hybrid.Kdo nechce mechaniku at zvolí Dune Duo.To co tyto stroje umí,tak mi spadla brada.Zkoušel jsem i MKV s datovým tokem 110 MB/s.Musí být vytvořen systém storage.Doma jsem zkoušel i Asus BDS-500.To byl hnus který jsem hned vrátil.Nejhezčí na Dune je knihovna Zappiti.Mám ho víc jak měsíc a furt mně udivuje.Ventilátor je řízen automaticky,hlavně kvůli HDD jinak se nespíná.Už jsou vtestu tunery pro T,C a S do zadního slotu Dune.Je to špičkový přístroj.
Knihovna.jpg
whitesak (406)|15.5.2012 10:39
[QUOTE=THeBaNDiT;409073]nehovorim, ze nesuhlasim, pretoze ked si na satelite skusobne navolim 60Hz, tak v telke to skubanie vidim. No to, co pozeram ja cez Xtreamer, je v drvivej vacsine 23/24 resp. 29/30fps, a teda absolutne ziaden problem. A domnievam sa, ze tak je to u kazdeho, filmy s 25fps su zriedkave (ci nie?). A ak uz je potrebne taky nejaky pozerat a skube to, da sa to velmi jednoducho prepnut na 50Hz (cez tlacidlo na DO, ako som spominal vyssie). No aj mna prekvapilo, preco to automatika nerobi automaticky, ved to nemoze byt ziaden problem naprogramovat. Momentalne mam fw3.5rc2, no pochybujem, ze fw3.5rc6 to opravi...[/QUOTE]
Zdarec,
jsem vlastnikem Xtreameru SW a SW3. Oba dva (a domnivam se ze vsechny Xtreamery a mozna i vsechny prehravace na chipu Realtek) neprepinaji automaticky mezi 50Hz a 60Hz (potazmo 25p a 30p fps). Nicmene spolehlive prepinaji z jakehokoliv nastaveni na 24p (23,97 fps). Volba HDMI auto je svym nazvem tak trochu zavadejici, protoze znamene, ze nastavi HDMI na "nejlepsi" co umi dana telka (obvykle 1080p a 60 Hz). Ale toto nastaveni drzi vzdy. Neznamena to, ze bude prepinat dle filmu mezi 60Hz a 50Hz. Prepne jen u filmu s 24p na 24Hz - a to ne diky volbe HDMI auto, ale diky volbe 1080/24p ON.
Takze pokud mas vetsinu filmu v 25p (prevazne DVD a divX z "euro" zony) pak je vhodne nastavit HDMI na 1080p/50Hz. V pripade vetsiny z Ameriky naopak na 1080p/60Hz. Filmy z BD ripu a BD ISO neni treba resit, pac to prepina na 24p z jakehokoliv nastaveni. No a ano, pokud mam nastaveno priklad 1080p/50Hz a pustim si Americke DVD - tak to trochu cuka. Pokud mi to vadi - prepnu na DO nastaveni HDMI na 60HZ a je to OK.
Zaver: Toto je dle mne jedina trochu user no friendly vlastnost Xtreameru (Realtek prehravacu). Mne to nevadi. Automaticke prepinani mezi vsemi mody umi asi jen Sigma (napr. Dune). Jenze Dune stoji cca 7000 a Xtreamer stoji 3 000. A o jine nevyhode Xtreameru nevim. Maximalni spokojenost. SW3 prehraje vse co mu strcis, vcetne videi typu Samsung Ocean Demo. S Prodigy a SW3 si dle mne Xtreamer opet napravil reputaci a pomer vykon/cena je opet dle mne nejlepsi.
THeBaNDiT (497)|15.5.2012 13:46
Presne tak. So SW1 som bol veľmi spokojný, SW2 ma našťastie minulo, a so SW3 spokojnosť maximálna a za tie peniaze nie jo čo riešiť... :)
nodiggity (199)|16.5.2012 14:59
Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem MMC, které podporuje formát titulků ASS. Hlavně co se týká umístění, fontů a barvy, karaoke efekty a další kudrlinky mě až tak netankují. U spousty přehrávačů je podpora ASS uvedena, ale jak se přehrávač v reálu chová při přehrávání stylizovaných titulků se zjišťuje jen obtížně, ve většině recenzí se o tom člověk nic nedozví. Mají zdejší majitelé různých přístrojů s tímto formátem a jeho podporou zkušenosti? Díky za rady.
THeBaNDiT (497)|16.5.2012 16:45
vyskusal by som, ale kde take ASS titulky k filmom/serialom zohnat?