Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Poraďte zařízení s HD tunerem, nahráváním a TimeShiftem

Michal Hantl (2)|21.4.2012 14:51
Dobrý den,
stěhuju se s přítelkyní do svojeho a pořizujeme televizi.

Televizí s nahráváním a TimeShiftem jsem moc nenašel a řekl jsem si, že to vyřeším nějakou tou krabičkou.

Měla by splňovat tyto funkce:

- jeden, nejlépe dva HD DVB-T tunery
- nahrávání
- timeshift (nejlépe i během nahrávání, není to ale nutné)

Tohle jsou věci, bez kterých ona se neobejde :)

Pro mě by byl bonus, pokud by byl:

- přístup na internet
- vzdálený přístup na disk, abych tam mohl narhávat filmy
- tichý chod, nebo rovnou pasivní chlazení

Děkuju moc za tipy a rady, doufám, že tohle vlákno bude hodnotné i pro ostatní hledající.
KamilZ (10277)|21.4.2012 16:34
Za mě: Xtreamer Prodigy Black, Evolve Blade DualCorder HD, .... MMC s DVB-T moc není, stačí dát do omezení na parametr DVB-T v nějakém eshopu a pak na nalezené modely přečíst pár recenzí a názorů, včetně diskuzí u produktu (jako třeba na czc.cz).
Nahrávání a timeshift má každý lepší model TV (i když v TV je to stejně dobré jen na nahrátí, podívání a smazání).

Tohle vlákno moc přínosné nebude, takových (obdobných) je tady spousta, stačí alespoň trochu začíst a prolistovat pár stránek zpět, namátkou https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/31782-Volba-multimediálního-centra
Michal Hantl (2)|23.4.2012 10:14
> Za mě: Xtreamer Prodigy Black, Evolve Blade DualCorder HD, .... MMC s DVB-T moc není, stačí dát do omezení na parametr DVB-T v nějakém eshopu a pak na nalezené modely přečíst pár recenzí a názorů, včetně diskuzí u produktu (jako třeba na czc.cz).

Dík za tipy!

> Nahrávání a timeshift má každý lepší model TV (i když v TV je to stejně dobré jen na nahrátí, podívání a smazání).
> Tohle vlákno moc přínosné nebude, takových (obdobných) je tady spousta, stačí alespoň trochu začíst a prolistovat pár stránek zpět, namátkou https://www.tvfreak.cz/forum/showthread.php/31782-Volba-multimediálního-centra[/QUOTE]

Hledal jsem všude možně, pročítal recenze a zrovna i na to vlákno jsem se díval.

Problém je spoustu informací musí člověk dolovat, například koukal jsem, že jistá televize je "timeshift ready". Jelikož například HD ready znamená, že to HD rozlišení není ani náhodou, tak jsem hledal co ono TS ready znamená a našel jsem kulové.

Proto jsem rád za tipy na konkrétní zařízení, zužuje se mi tím seznam zařízení, které si do hloubky nastuduju.