Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG BD-D7500B a cinavia

BOOBLE (4)|30.4.2012 16:43
SAMSUNG BD-D7500B
Slúžil mi dobre až kým neodišla mechanika. Potom putoval do záručnej opravy (francúzsko - pixmania). Mechaniku opravili disky číta ale dali tam posledný firmware a ja som skončil s mkv. Po 20min. pozerania mkv mi tam vyskočí hláška, že nemám upravovať hlasitosť a mám z toho nemý film. Je to chybová hláška 3 cinavia.com. Jediné čo ma napadá je tam dať starší firmware ale ten neviem nikde nájsť. Ja som si vždy stiahol priamo do prehrávača a starší nemám. Má niekto staršiu verziu firmware ? (niečo pred marcom 2012) Respektíve dá sa to nejako obísť ? Pozeral som niečo na zahraničných fórach ale nič rozumné som tam nenašiel.
Ďakujem za radu.
KamilZ (10277)|30.4.2012 21:12
Nevím, k čemu a jak ho máš připojen (zvuk), ale třeba pomůže: http://www.infobarrel.com/Cinavia_Message_Code_Workaround . Nebo jsem ještě našel, že zabralo zapnutí remuxu zvuku do sterea.

Tady je minulá verze 1005.2, na vlastní nebezpečí: http://drivers.softpedia.com/get/DVD-BluRay-Media-Players/Samsung/Samsung-BD-D7500-Player-Firmware-10052.shtml

Ver.1007.4 Mar.16.2012 - Improve specific BD title''s playback capability.
Ver.1005.2 Dec.01.2011 - Support Youtube 3D function
Ver.1004.4 Jun.18.2011 - Improved specific BD title''s playback compatibility
BOOBLE (4)|1.5.2012 15:59
No, firmware som stiahol ale ako ho dostať do prehrávača cez USB vie len boh a Samsung. Prečítal som ich oficiálny návod a stále sa to tvári, že na USB nič nie je. Naformátoval som USB na FAT, FAT 32, NTFS a nič. Dal som presne ten názov ako píšu B-FIRBP7WWC a nič. Resetol som nastavenie na výrobné a skúsil tak. Nič.
Zvuk aj obraz mám pripojený na recevier cez HDMI aby som tam nemal káblov zbytočne. Nejaká optika by sa mi mala váľať v šuplíku, tak to asi skúsim.
Inak veľmi pekne ďakujem za rady a ochotu.