Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém s naladěním programů na Astře 3 - absolutní laik

Jarda Hlávka (31)|7.5.2012 10:27
Dobrý den, prosím někoho o radu. Satelit nevlastním, ale byl jsem požádán tchýní o naladění kanálů a nedaří se mi. Nic o tom nevím, příjmač Mascom MC 1101CR, karta CS link jen v základní nabídce pro neplacené programy. Po spuštění automatického ladění to najde ČT1, ČT2, Prima family a další kanály např.Prima Cool, Nova Cinema se mi tam nedaří dostat. Manuál jak to ladit jsem četl celý, asi dělám něco špatně, ale nevím co? Transponder je tam číslo 12525V2750. Asi to je jednoduché, ale potřebuji jen navést kudy. Je třeba nastavit manuálně nějaké frekvence? Nebo při použití automatického ladění je třeba před tím něco nastavit. Minulý rok to fungovalo, ale nějak jsem to rozvrtal, začala znovu chatová sezóna a tchýni nejde telka a to je průšvih... Díky předem.
golfLC (1941)|7.5.2012 11:30
Nevlastním tento prijímač, ale pred ladením by mohlo byť niekde v menu "sieťové vyhľadávanie" alebo niečo také, na niektorých len "sieť" to treba povoliť. Následne prijímač prescanuje všetky TP na družici, nie len tie, ktoré má v zozname...:cool:
KamilZ (10277)|7.5.2012 12:08
Také neznám ten přijímač. Pokud by nezabralo předchozí, můžeš zkusit):
- vytiskni si tuto tabulku: http://www.cslink.cz/file/69
- běž do menu Instalace/Ruční vyhledávání TP
- naklepej tam to, co je ve sloupečku u Nova Cinema: DVB-S, 12070 Horizontál, SR 27500, FEC 3/4 (položky Pilot si nevšímej, tak je pro DVB-S2)

Pokud tam budou mít jiné názvy, tak se nelekej, občas to blbě překládají - orientuj se podle toho, co Ti tam dovolí zadat. Pokud tam bude něco navíc, tak dej Auto. A nové programy se řadí většinou na konec stávajícího seznamu.
Jarda Hlávka (31)|7.5.2012 19:04
Tak díky moc, tabulka byla jedinečná za 15min hotovo, programy už běží všechny, vložil jsem to manuálně. Získal jsem u tchýně plusové body a to se cení :-)