Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

DVB-S co umí přehrávat divX a mkv soubory

Jimm22 (45)|12.6.2012 23:58
Snad nezakládám duplicitní téma, nic jsem tu nenašel.
Chci si koupit sat. přehrávač a ideální by pro mě bylo aby to umělo přehrávat i divX a mkv, ať nemusím kupovat další krám navíc.
Koukal jsem na netu a nic, máte někdo tip na nějaký model. Asi by to mělo mít síťovku, třeba slot na HDD, USB vstup atp.

No a taky rozumnou cenu :)

díky za pomoc
KamilZ (10277)|13.6.2012 08:30
To jsi četl divně, takových přijímačů je spousta (doporučuji přečíst recenze, kde tyhle vlastnosti popisují). Pořádně (jako rozumné MMC) to ale nezvládne zatím žádný. Požadavkem na interní HDD se dostáváš do vyšší cenové hladiny, takže např.: VU+ UNO/DUO, DM 800 SE, DM 7020 HD, Technisat ISIO S1. U externího HDD (přes USB nebo E-SATA) je větší výběr.
golfLC (1941)|13.6.2012 09:00
Mám aj DVB-S s touto možnosťou, aj MMC, ale každému, kto sa pýta odporúčam samostatný "krám"
Či už podporou, ostatnými funkciami a vlastnosťami alebo množstvom podporovaných formátov je MMC niekde úplne inde.... o cene ani nehovorím....
Dagy2 (3153)|13.6.2012 10:56
[QUOTE=Jimm22;413247]Chci si koupit sat. přehrávač
No a taky rozumnou cenu :)
[/QUOTE]

Dobre to nazval, to som fakt počul prvý krát. Satelitný prehrávač. Ľuďom už nejde o bezproblémový príjem sat vysielania ale o všetky nezmysly okolo. Hm...

Jimm neber to osobne :)
Ja by som navrhoval aby sat prehrávač bol umiestnený do robotického vysávača. Prašivec jeden nech maká a nie že sa ulieva v poličke keď sme v práci a nepozeráme TV!
Pytkin (7947)|13.6.2012 11:13
Jimm22 (45)|13.6.2012 17:47
Ani jsem si neuvědomil když jsem to psal že jsem spojil satelit s přehrávačem :)
Interní HDD škrtám, postačí externí, ale dostanu se na něj přes síť, nebo se musí odpojovat když budu chtít nakopírovat zepár filmů?
Pytkin (7947)|13.6.2012 23:13
dostanes .. FTP je default .. samba (windows zdielanie) sa casto doinstalovava .. mozes si dokonca namapovat disk zo siete a nahravat na neho ..