Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

xListPlay

MarianV7 (15)|1.1.2013 21:41
Zdravím wencaS,mám takú otázočku:
Kolko skladieb sa zmestí do playlistu ? Pýtam sa preto lebo som narazil na problém.Pridával som si cez tlačítko 0 do playlistu skladby myslím že okolo 130 skladieb a keď chcem zobraziť alebo spustiť playlist save tak môj SW3
sa reštartuje.Nevieš prosím ťa kde by mohol byť problém ?

Ďakujem za radu
wencaS (853)|2.1.2013 15:10
Množství skladeb v playlistu není nijak limitováno. Mohl by tam být problém špatného vložení nějaké skladby. Přilož sem tvůj soubor abych se do něj kouknul.
MarianV7 (15)|2.1.2013 16:10
Ďakujem
wencaS (853)|2.1.2013 20:42
V každém případě velké díky za upozornění.

Takže jsem zatím nepřišel kde přesně by mohl problém být. Tedy žádný speciální znak ani chyba při vložení. Trochu se tomu divim, když seznam interpretů se zobrazí celej, u mě všech 3226 i s uloženými a tvůj playlist nezobrazí a následuje restart. Jak jsem zjistil tak se spolehlivě bez restartu (testoval jsem jen Xtr-Pro), zobrazí asi 150-ti položkový seznam.

Ale říkám si proč si ukládáš do jednoho seznamu tolik videí? Přesně 328 s Celkový čas: 23:09:16? Playlistů můžeš mít víc a pojmenovat si je jak potřebuješ. Rozdělil jsem ti ho na 3 playlisty a ty jsou v pohodě bez restartu.

Ještě se tomu zkusím věnovat, ale spíš dodělám nějaký limit asi na 100 videí, s informačním oknem a výzvou pojmenovat si seznam a začít vkládat do nového "save" playlistu.
MarianV7 (15)|2.1.2013 21:37
OK díky moc,on ten playlist som robil špeciálne na silvestra takže preto tak vela skladieb.Potom ako mi to nešlo spustiť,som si ho aj ja spravil nanovo a rozdelil podla štýlu hudby,a perfektne sme sa na silvestra zabávali.
V každom prípade ďakujem za xListPlay kvalitne odvedená práca.

Ďakujem a všetko dobré do roku 2013
wencaS (853)|15.1.2013 20:15
Tak opět YT překopali malinko styl a systém v zobrazování a to mi přinutilo uvolnit další beta verzi.

Opět prosím o nahlášení nalezených chyb.

Změny v 1.3.25RC3:

  • Opravené chyby:
    • Přizpůsobeno změnám v html kódu YT
    • Vyhledávání interpreta
    • Playlist interpreta
    • Občas některé nepřehratelné položky

  • Přidáno:
    • Nastaven limit videí ve vlastních playlistech na 100
    • Přidáno několik interpretů
    • Přidán jazyk Polský (díky xury)



xListPlay 1.3.25RC3 je dostupná automatickou aktualizací při spuštění xListPlay, download a prvotní instalace je popsaná na první straně.
Hantronix (118)|16.1.2013 17:32
Otestováno - vše funkční.
Díky za přidání mazání playlistu.
Akorát se mi nenačítají podobní interpreti. Zobrazí se mi jen pop-up okno se zprávou.
A taky se mi moc nezdá ta formulace "Požadovaný seznam neobsahuje žádné podobní." Spíš bych tam dal "...žádné podobné" nebo třeba "...žádné interprety".
Jinak super práce.
Tady máš + aspoň na sklo, když do systému to nejde.
wencaS (853)|16.1.2013 20:16
Opět díky za rozsáhlý test.

Podobné interprety jsem zapomněl opravit a souvisí to s posledníma změnama v kódu YT, takže je ještě budu řešit. Dík za upozornění.

Ta formulace v PopUp okně se skládá 1 pro 3 události a doplní se název stránky která ho vyvolá. Takže tam může vzniknout (viz popup.php line 320):
[LIST=1]
  • "Požadovaný seznam neobsahuje žádné Videa."
  • "Požadovaný seznam neobsahuje žádné Alba."
  • "Požadovaný seznam neobsahuje žádné Podobní."
  • wencaS (853)|3.2.2013 16:23
    Nová verze 1.3.25 je venku.
    Oproti předchozí dostupné beta verzi již není mnoho změn. Jen odladění pro změny v html kódu YT stránek a stabilnější spouštění videí.


    Změny v 1.3.25:
    • Opraveno:
      • Přizpůsobeno změnám v html kódu
      • Vyhledávání interpreta, Playlist interpreta
      • Seznamy kategorií

    • Nové:
      • Nastaven limit videí ve vlastních playlistech na 100
      • Přidáno několik interpretů
      • Přidán Polský jazyk (díky xury)

    Sealex (290)|6.2.2013 11:41
    Díky za tvou skvělou práci. Narazil jsem jen na chybku v Doporučených videích, kde mi to při spuštění jakékoliv skladby restartuje Xtreamer Pro.
    wencaS (853)|6.2.2013 12:00
    Restart je jen u nějakého konkrétního interpreta, nebo u kteréhokoli? Já jsem žádný restart nezaznamenal. I teď mi tu hraje Dokken z doporučených.
    Sealex (290)|9.2.2013 12:40
    Restartuje se to u všech interpretů. Zkoušel jsem čistou instalaci xListPlay i jsem spustil opravu disku.
    wencaS (853)|11.2.2013 22:13
    Díky za oznámení. Byla to pro mně záhada, až po debugování s killerman27 jsem tomu přišel na kloub. Taky díky.
    Opravím co nejdříve ... mezitím přestali fungovat alba a pár drobností se nenačte správně.
    wencaS (853)|14.2.2013 19:52
    Aktualizace online bude automaticky nabídnutá.
    První instalace je popsaná na první straně nebo: xListPlay 1.3.26
    Sealex (290)|16.2.2013 12:36
    Díky. Nyní vše OK. Jen řeším, jak přeskočit na další skladbu v režimu playlistu. Dříve to skočilo na další skladbu po stisku stopky.
    wencaS (853)|16.2.2013 12:42
    Stopka byla použita na žádosti userů na ukončení playall. Takže pokud je aktivní playall funguje stisk returnu pro zastavení aktuální skladby a načtení další v seznamu.
    Sealex (290)|28.2.2013 08:58
    Return funguje perfektně. Díky za typ.

    Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk 2
    jl316151 (39)|23.5.2013 22:16
    Zdravím. V prvé řadě bych chtěl poděkovat tvůrcům všech utilitek do xtreameru. Dneškem jsem se stal hrdým majitelem jednoho z nich. Akorát po nainstalování aplikaci xlistplaye mi to nechce nic přehrát, pouze se pustí obrázek alba v náhledu a tím to hasne. Please help
    wencaS (853)|24.5.2013 05:33
    xListPlay ti hrát nebude, potřebuje abych vydal opravu. Momentálně mám tak málo volného času, že radši neslíbím žádný termín kdy to bude.
    jl316151 (39)|24.5.2013 20:54
    Jasný, pardon. Jen jsem chtěl vědět, jestli mi to nedělá blbý nastavení. Dík za odpověď
    wencaS (853)|7.12.2013 16:48
    Chci vám tu oznámit že teď každou volnou chvíli makám na nové verzi. YT channels kompletně překopali i když na první pohled to vidět neni, ale zdroje jsou úplně jiné.
    Možná vypustím nějakou tu betu před finální verzí. Úprav bude ještě hodně i když něco už mám funkční: videa, seznamy alb a alba.

    Nedokážu se rozhodnout co udělat s kódy interpretů.
    Dříve
    nWp5sC2qm5g

    nově
    UC0zbzp6x7zR8u0LhanNWFyw


    S ohledem na vlastní seznamy interpretů budu muset nějak zachovat to původní a taky bych pak nemusel předělávat všechny interprety v seznamech.
    To sem sám zvědavej jak to vyřeším.
    wencaS (853)|8.12.2013 11:50
    Pokus o zfunkčnění xListPlay je ve fázi možného testování, nebo jen používání. Tak lidi aktualizujte na verzi 1.4.00RC1 automaticky pokud máte nainstalováno.

    V této verzi nemusí ještě fungovat vše, takže pokud najdete chyby a nahlásíte mi je zde, budu vděčný za vaši spolupráci.
    whitesak (406)|10.12.2013 15:56
    Super, moc diky!!!
    wencaS (853)|16.12.2013 20:58
    NZ!

    Nová verze 1.4.00RC3 je k dispozici automatickou aktualizací.

    Tak a mám bloknutou IP adresu, když jsem se pokoušel scriptem sesbírat pro všechny interprety nové kódy.
    Takže jsem do další verze přidal kód kterej po otevření interpreta předá na můj server nový kód a uloží se do příslušného seznamu. Za to se omlouvám, ale vy to ani nepoznáte při běžném používání a já jinou možnost nevidím.
    Pro uložené interpety se zapíše také nový kód ale do vašeho seznamu ve vašich uložených.

    Přeukládat se bude takto
    Old: Mötley Crüe|6F4SlbptkOo
    New: Mötley Crüe|UCaeBWvnAVVgyfFT-gnWwURg|6F4SlbptkOo

    Posbírat se to musí pro jistotu dokud používají oba druhy kódů, zatím asi nemají ani sami úplně jasno jak to bude lítat v budoucnu.
    wencaS (853)|25.12.2013 09:37
    O schopnosti přehrát YT videa je diskuze v Xtreamer xLiveCZ Installer & Updater
    wencaS (853)|26.12.2013 21:23
    Nový yt.php je ke stažení a otestování tady. Nebo si ho stáhněte rovnou odsud: [ATTACH]25881[/ATTACH]
    K vydání nové verze nemám zatím vše připraveno takže bude později. Teď je potřeba testovat stabilitu yt.php, takže díky za odezvu.
    wencaS (853)|28.12.2013 16:56
    Chystané zásadní změny do další verze:
    • Stránkování na první straně. Bývalo tam přes 3000 intepretů pokud byly všechny kategorie aktivní. Nyní se bude stránkovat šipkama doprava doleva po 100 interpretech, Mé playlisty bude vždy navrchu.
    • Opraven focus na Xtr Pro - při přehrávání na celou obrazovku a ukončení bude focus na poslední hrané skladbě, tedy ne jako dosud zůstával focus na skladbě spuštění plné obrazovky. To mi Xtr Pro štvalo od začátku.
    • Zkusil sem trochu poladit blikání zatmavení, ke kterému docházelo při přehrávání celého seznamu při načítání další skladby. Bude to alespoň stabilnější a fakt je že mi tohle taky děsilo od začátku.
    • Kvůli změnám v ID interpretů sem byl nucen jich několik odstranit, prostě jejich channel už neexistuje. Změny ID jsem dokončil včera.

    Vše již mám otestováno v Pročku a doufám budu mít čas co nejdřív to otestovat i v Prodigy a uvolnit novou verzi.
    wencaS (853)|30.12.2013 11:08
    Změny v 1.4.00RC5:

    • Opraveno:
      • Přizpůsobeno změnám v html kódu
      • Fokus na Xtr Pro, po přehrávání na celou obrazovku bude fokus na posledním přehrávaném videu

    • Nové:
      • Stránkování na hlavní straně po 100 položkách (šipky vlevo, vpravo)

    • Odstraněno několik interpretů, jejichž kanál už neexistuje

    To poblikávání při play all se mi stále nedaří vyladit. :-(((
    Problém s http://www.youtube.com/watch?v=-KgFBeOcCHQ nahlášený Hantronixem v sousedním vlákně se nekonal. Několikrát jsem ho zkoušel včera i dnes a pokaždé mi hrálo.
    Rici.S (23)|30.12.2013 11:59
    Po aktualizaci musím zopakovat že mi YT.chodí na jedničku.Mám Xtr Pro a Xlistplay puštěný asi třičtvrtě hodiny žádný zakolísání žádný výpadek a co jsem pustil to šlape.Muzika včetně VEVO chodí super!!!
    Super dárek na silvestra.
    WecaS,klobouk dolů před Tebou a ještě jednou díky./Mám dojem že si jedinej co to VEVO rozchodil/.
    wencaS (853)|30.12.2013 12:18
    Díky za chvály a poklony.
    Ne, jediný opravdu nejsem. Rusáci to maj v provozu taky, ale trochu jinak pořešený. Na VEVO jim stačí jedna funkce, já musel použít 2. Asi rozdíly v zemích a youtube posílá odlišně timestamp pro dekodování. Nicméně jejich řešení je funkční, já to nechtěl jednak jen sprostě vykrást (to bych to moh uveřejnit už 20.12.), a druhak jsem chtěl principům přijít na kloub. Dekompilace byla nezbytná. Jó, budoucnost je otevřená připraveným.
    Mimo MMC jsem našel webové aplikace, které jsou stavěné k jiným účelům, sice jsou funkční taky, ale dekodovaní v závislosti na počtu znaků stringu není už tolik spolehlivé.
    Hantronix (118)|30.12.2013 12:43
    Díky za aktualizaci. Opět jsem vše otestoval a tentokrát mi jelo v xListPlay úplně všechno.
    Škoda že ty "pluska" nejdou dávat těm, co si to zaslouží. Takhle je musím zbůhdarma vyplácat jinde, abych mohl dát další.
    Tak aspoň jedno velké "+" na sklo.
    Co se týče toho videa, co jsem posílal, tak nejede pořád.
    Možná to souvisí s tím parametrem #t=32 (skok na 32. sekundu). Já ty odkazy přebírám do Kissparády odsud: http://www.kisshady.cz/kissparada/ a tam to tak mají. Možná jejich chyba. Pokud ten parametr ve videích z YT vadí a nejde to nějak lehce ošetřit, tak já bych to ošetřil přímo ve skriptu Kissparády.
    Schválně si to vyzkoušej: xLiveCZ -> Nezařazené -> Kissparáda -> video Pitbull Ft. Ke$ha - Timber (ani náhled se tam nezobrazuje).

    EDIT: Teď jsem vyměnil yt1.php z 26.12. za ten z 29.12., co je distribuovaný v nové verzi xListPlay a tam se to okno nezobrazí. Jen pořád běží progress bar a video nenaběhne. Testováno na SW1.
    wencaS (853)|30.12.2013 13:01
    Ááááááha!
    Tak to skutečně nemůže jet. Script předpokládá a hledá co je za .com/v/-KgFBeOcCHQ nebo .com/watch?v=-KgFBeOcCHQ
    V tvém případě se použije jako kód videa: -KgFBeOcCHQ#t=32
    Ten kód je i v url na obrázek. Proč ti Kissparáda pouští písničky odprostřed? Z tohodle pohledu je pro mně zbytečné verzi měnit, uprav to v té kissparádě.
    Existuje i takováto varianta: www.youtube.com/watch?v=-KgFBeOcCHQ&t=1m52s
    Já bych na to šel asi takhle nějak:
    [CODE]$url = preg_replace(array('/&t=.*/', '/#t=.*/'), array('', ''), $url);[/CODE]
    Možná to není úplně správně ale princip je zřejmý.

    EDIT:// POZOR NA TO! v současný době nejsou yt.php z aktualizace xListPlay a yt1.php zaměnitelné. Dokud nevydá killerman novou verzi bude yt.php funkční pouze v xListPlay a co byl zde soubor ke stažení tak ten je funkční pouze v xLiveCZ!!!
    Hantronix (118)|30.12.2013 13:22
    Jasně. To nebude složitý ošetřit.
    Spíš šlo o to okno, jestli by tam nešlo hodit nějakou hlášku, když je nestandardní link (obecně), aby nebylo prázdný.
    Proč to tam je od půlky, to netuším. Jinde to je od začátku. Předpokládám, že se někdo spletl při vkládání linků. ;)
    yt.php vs. yt1.php - už jsem na to přišel. Díky. :-D
    wencaS (853)|30.12.2013 13:45
    Těžko tohle dokážu přenést do PopUp okna. Ono když si vyžádám informace s kódem -KgFBeOcCHQ#t=32 dostanu errorcode 150:[CODE]Toto+video+zahrnuje+obsah+od+partnera+SME.+P%C5%99ehr%C3%A1v%C3%A1n%C3%AD+na+ur%C4%8Dit%C3%BDch+webech+je+zak%C3%A1z%C3%A1no.%3Cbr%2F%3E%3Cu%3E%3Ca+href%3D%27http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D-KgFBeOcCHQ%26feature%3Dplayer_embedded%27+target%3D%27_blank%27%3EP%C5%99ehr%C3%A1t+na+webu+YouTube%3C%2Fa%3E%3C%2Fu%3E[/CODE]
    Pro PopUp oknu se předá jen kód a vyžadují se jen základní údaje. Tak snad to tam bude taky. Spíš ošetři tvar toho kódu v url.

    Oprava PopUp okna (možná ti pomůže) se chystá do příští verze xLiveCZ:
    [CODE]
    radek 33
    $link = 'http://www.youtube.com/get_video_info?&video_id='.$_GET['reason'].'&el=vevo&ps=default';
    zmenit na:
    $link = 'http://www.youtube.com/get_video_info?&video_id='.$_GET['reason'].'&ps=default';

    jen se odstrani query &el=vevo

    jo a je to v souboru:
    \\Myxtreamer\Xtreamer_PRO\sda1\scripts\xLiveCZ\category\youtube\popup.php

    [/CODE]
    Hantronix (118)|30.12.2013 17:07
    Tak Kissparádu jsem si opravil a už se načítá dobře i video s parametrem času.
    Pro ostatní bude oprava v další verzi xLiveCZ.
    Opravil jsem taky to popup okno a teď se tam pro změnu zobrazuje toto:
    .
    Ale to neřeš. Není to nic podstatnýho. Teď už se tam vlastně nezobrazuje žádný okno, když je ošetřený ten parametr.
    wencaS (853)|30.12.2013 21:40
    Jo to sem taky zahlíd když sem to opravoval. Přidej si tam ještě strip_tags.


    EDIT:// tak už nemusíš. Za chvíli by měla bejt aktualizace už i s touhle úpravou ;-)
    wencaS (853)|10.1.2014 21:27
    Vzhledem k tomu že spousta interpretů z neznámého důvodu nemají YT channel a tedy jejich přehrávání v xListPlay je potom pouze pro hodně zkušené uživatele a i pro ně dost pracné si ručně vytvořit vlastní playlist, jsem dostal nápad napsat xListPlayMyListCreator (pracovní název, možná ho změním - dejte návrhy) kterej by to tak trošku hodně zautomatizoval.

    O co tedy jde?
    Playlist url (např.: https://www.youtube.com/watch?v=ZvJmspbBETE&list=PL5567C602B0E96DEF) se do něj vloží, spustí a načtou se nám jednotlivá videa, uložitelná do *.plist souboru i s možností ukládat po síti.

    Dnes jsem zjistil jaký potenciál se v tom může skrývat protože playlisty lze snadno vyhledávat (např.:https://www.youtube.com/results?filters=playlist&search_query=guns+n%27+roses&lclk=playlist). Vyhledávání mám rozpracované a po jeho dokončení a otestování bych uvolnil první zkušební verzi.

    Na co se můžete těšit? Na jakékoli playlisty stažitelné nikoli. Chci zachovat xListPlaay pouze a výhradně jako hudební záležitost a proto jsem vložil kontrolu zda playlist na zadané url je skutečně řazen jako hudební.

    Víc řekne pár obrázků. Těším se na postřehy, nápady atak, no prostě diskutujte.

    Uvolnit bych to chtěl stihnout do pondělka. I když ona by se hodila podpora více jazyků ... tak třeba se to zdrží.

    killerman: diakrtitika i smazaná videa vyřešeno. ;-)


    [ATTACH=CONFIG]26104[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26105[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26103[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]26102[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26099[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26101[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]26100[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26096[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26098[/ATTACH]

    [ATTACH=CONFIG]26097[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]26106[/ATTACH]
    plistCreator_19.png plistCreator_15.png plistCreator_20.png plistCreator_21.png plistCreator_10.png plistCreator_22.png plistCreator_07.png plistCreator_13.png plistCreator_11.png plistCreator_12.png plistCreator_14.png
    wencaS (853)|12.1.2014 20:35
    [HL]xListPlayMyListCreator 1.0.beta3[/HL]

    Tak jsem dokončil první verzi co je publikovatelná. Je připravena pro více jazykových verzí, takže slovenštinu není problém přidat, pokud ji někdo vytvoří. Většina chyb, které jsem objevil, je ošetřena, pokud najdete chybu tak mi ji nahlaste.

    Pokud je v playlistu první video smazané nebo nedostupné pro naši zem, pak ho nelze získat. To se ale objeví jen málokdy, jen je s tím nutno počítat.


    Instalace: rozbalte soubor z archívu a umístěte kam vás napadne. V menu Options (Možnosti) si přepněte do češtiny. A tamtéž najdete volbu pro umístění zástupce na plochu. Toť vše.

    Creatorem vytvořené *.plist soubory patří do složky \scripts\xListPlay\lists\playlists\

    Testoval jsem pod W XP Pro SP2 a W7.

    Zapomněl jsem na jednu věc! xListPlay kolabuje pokud je v playlistu větší množství videí. Maximum je někde okolo 150. Vnitřně je omezena tvorba na 100 videí. Pouvažuju do budoucna jak to omezit i v xListPlayMyListCreatoru
    wencaS (853)|12.1.2014 23:04
    One man show conntinue.

    Zjištěná chyba na W8.1 - nelze spustit.

    Nemám možnost to otestovat tak zde zkuste betu5.
    Rici.S (23)|13.1.2014 19:56
    Co dodat.Je to opět super.Tímto prográmkem si mi zvednul můj Xtreamer Pro o další stupínek výš.
    Díky.
    wencaS (853)|13.1.2014 22:40
    Dík za chválu, fakt mi to potěšilo.

    Jen pro info co v tomto chystam do budoucna (úvaha nahlas, nebrat že to fakt bude ;) ):
    • možnost stránkování u vyhledávání playlistů, u některých interpretů jich bývá skutečně mraky. (tohle bude určitě již brzy)
    • playlisty nad 100 videí budu muset nějak ošetřit, asi budou při uložení rozděleny po max 100 (to nějak vymyslím)
    • stabilizace parsování playlistu (na tom dělám)
    • uvažoval sem o náhledu, ale okno by pak bylo strašně obrovský, možná po kliknutí (jen přemýšlím nahlas)
    wencaS (853)|18.1.2014 01:15
    Myslím že někteří (já určitě) za chvíli budou mít příliš mnoho playlistů co bude xListPlay schopen zobrazovat bez havárie, tak začnu dělat na stránkování ve vlastních playlistech a to i ve videích, protože xListPlayMyListCreator nemá limit položek při ukládání.





    Změny v 1.0beta8:

    • Opravené chyby
      • Nefunkční java object pod wine
      • Ukládání pokud je v generovaném názvu speciální znak
      • Ukládání zkratkou Ctrl+S (uložilo prázdný soubor)
      • Pár dalších drobných chyb

    • Nové
      • Restart (Ctrl+R) {pro případné překladatele}
      • Stránkování ve vyhledávání
      • Tlačítko reverzující výběr skladeb (Ctrl+U)

    • Přidán
      • Řecký jazyk (Thanks skombris)
      • Polský jazyk (Thanks WiAt3r)

    wencaS (853)|19.1.2014 18:49
    Tak je čas na finální verzi. Popis a instalace je na první straně. Aktualizace je automaticky nabídnutá při vstupu do xListPlay.

    Změny v 1.4.00:
    • Opraveno: - Přizpůsobeno změnám v html kódu
    • Opraveno: - Fokus na Xtr Pro, po přehrávání na celou obrazovku bude fokus na posledním přehrávaném videu
    • Nové: - Stránkování na hlavní straně po 100 položkách
    • Nové: - Stránkování ve vlastních playlistech
    • Odstraněno několik interpretů, jejichž kanál neexistuje

    Stránkování ve vlastních playlistech je jako podpora pro playlisty vytvořené s pomocí xListPlayMyListCreator, s nímž není problém narazit na dlouhé playlisty které způsobily zamrznutí nebo restart Xtreameru a díky snadnější tvorbě vlastních playlistů je třeba počítat s jejich větším počtem. Znamená to že po 100 playlistech se objeví nahoře (v místě jako na hlavní straně) možnost stránkovat pomocí šipek. To samé platí pro samotný playlist pokud je v něm více skladeb jak 100. Funkce Přehrát vše nebude automaticky listovat kupředu.
    wencaS (853)|28.1.2014 18:54
    Kdo si vytváříte playlisty v xListPlayMyListCreator tak tyto nejsou už použitelné pouze v xListPlay, ale je možné doinstalovat plist plugin do VLC od lorol z xtreamer fora a přehrávat je i ve VLC!

    Stačí plist.lua rozbalit do složky: c:\Program Files\VideoLAN\VLC\lua\playlist\

    Doporučuje se mít aktuální verzi VLC!

    [HL]Díky lorol !!![/HL]
    wencaS (853)|5.2.2014 19:02
    V následující verzi již brzy (budu se snažit uvolnit o víkendu):
    [LIST=1]
  • Podpora pro PGDN / PGUP při přehrávání skok na další / předchozí video. (otestováno)
  • Pracuji na přidání několika playlistů každého interpreta podle dostupnosti -> obvykle 20-30 playlistů (v testovací fázi)
  • Pracuji na možnosti kterýkoli seznam videí uložit do *.plist souboru (v testovací fázi).
  • Tlačítko returnu bude fungovat logicky: tj. návrat o stranu zpět ať video hraje nebo ne.
  • wencaS (853)|9.2.2014 19:09
    xListPlay v 1.4.01RC6

    Změny:
    [INDENT]Nové:[/INDENT]

    • Stránkování po 100 položkách
    • Více playlistů pro interprety
    • Uložit seznam videí do *.plist souboru (tl. 5)
    • HDD organizace *.plist souborů (automatická tvorba adresáře pokud je třeba: 0-9, abc, def, ghi, jkl, mno, pqr, stuv, wxyz)
    • PGDN/PGUP posune playback předchozí/další video
    Rici.S (23)|27.2.2014 04:20
    WencaS-xListPlayMyListCreator 1.0beta8 mi přestal fungovat.V xListPlayMyListCreatoru dám najít interpreta,najde mi nalezené playlisty a když dám získej napíše - nic nelze vyhledat.
    Chyba je u mě nebo v xListPlayMyListCreatoru?
    wencaS (853)|27.2.2014 08:43
    Chyba není u tebe. Momentálně nevím co dřív takže oprava bude chvíli trvat. Strpení.