Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Dazzle Fast DV.now

imported_Vlasta (2)|18.4.2005 12:29
Zdravím-v této oblasti jsem úplný začátečník, proto se budu ptát možná blbě a ještě možná dokonce ve špatným fóru :o) Koupil jsem kartu Dazzle Fast DV.now pro zachytávání videa z analogový Hi8 kamery. Podařilo se mi to propojit, na přiloženém CD byl program FastForward, kde se mi bez problému zobrazí přehrávaná kazeta v kameře a jakmile dám "Nahrávat" (zachytávat), tak to sice nahraje, ale běží mi přes zachycené video takový zelený nesmysly, nevíte čím by to mohlo být??? Díky moc za odpovědi a pomoc.
Pitomec (10211)|18.4.2005 16:48
Toto jsem kdysi vyřešil aktualizací DirectX (a pak jsem se té karty rychle zbavil, protože do AVI ukládá podivně a soubor s příponou DIF je na prd).
imported_Vlasta (2)|18.4.2005 17:48
Dík :-((( Takže jsem zase v... Ctěl jsem něco normálního a kámoš se tohohle zbavoval, tak jsem to koupil. Takže mi nezbývá než koupit digitálku, neboť dneska stojí skoro stejně jako karty. Dík za radu.
r.h (31)|18.4.2005 18:12
Už jsem se s tím taky jednou setkal, ale tuším, že jsem reinstaloval a taky jsem použil nové ovladače.
Saxel (2279)|19.4.2005 08:18
[quote=Vlasta]...Takže mi nezbývá než koupit digitálku, neboť dneska stojí skoro stejně jako karty...[/quote]
No jasně, kup miniDV s analog. vstupem a získáš hned dvě výhody:
1. kvalitní digitalizace starších analogových nahrávek
2. kvalitní obraz nových nahrávek