Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Xtremer Pro wifi problém

milankob (6)|7.9.2012 19:56
Cez LAN kábel mi funguje sieť v pohode. Ak zapojím wifi anténu a chcem sa napojiť na router doma tak mi router nenájde ani na "Infrastructure(AP)" ani na "WPS(AP). Napíše mi jednoducho "nelze najít SSID!". Anténu som kupoval s Xtreamerom Pro. Skúšal som už aj 3 iné typy Wifi antén - ale bezvýsledne. Preinštaloval som aj firmvéry. Ani na jednom to nešlo - stále rovnaký problém. Bývam v bytovke a iné zariadenia mi nájdu kopu routerov, medzi nimi aj ten môj. Vie mi niekto poradiť???


ďakujem
KamilZ (10277)|7.9.2012 21:09
Jaký máš přesně WiFi USB dongle? Píšeš, že jich zkoušel víc - máš ověřeno, že jsou kompatibilní s Xtr Pro (jsou založeny na Realtek RTL8191SU)? Nemáš protichůdně ( Xtr <> router) nastaveny normy b/g/n nebo frekvence?

Ještě čtu v návodu:
In order to connect your Xtreamer to a wireless environment you need to plug “USB WiFi Antenna (Optional Item)” to a USB2 port on the back panel of your player.The Xtreamer WiFi Antenna supports 802.11N protocol.
We recommend to use LEFT USB2 port as seen from the front.
milankob (6)|7.9.2012 21:42
Píše mi že je to 802.11 USB Lan card - môže to takto byť?
THeBaNDiT (497)|7.9.2012 21:56
kde ti to pise? Mas ho zapojeny v zadnom USB2 porte, ako sa Kamil nepriamo pyta? Ako Kamil uvadza, vyrobca odporuca lavy USB2 port (pri pohlade spredu)
(len pre istotu sa radsej pytam)
KamilZ (10277)|7.9.2012 22:10
Je na něm něco napsané (typ, číslo apod.)? Strč to do PCčka a dej sem , co Ti napíše ve Správci zařízení na daném zařízení na kartě Podrobnosti, ID Hardwaru.
milankob (6)|8.9.2012 20:31
V Správcovi zariadení v Pc mi píše: 802.11 USB Lan card

Strkám to do USB portu podľa návodu - tam kde má byť wifi. Samozrejme som vyskúšal aj iný USB port.

- - - - doplněno - - - -

V Správcovi zariadení v Pc mi píše: 802.11 USB Lan card

Strkám to do USB portu podľa návodu - tam kde má byť wifi. Samozrejme som vyskúšal aj iný USB port.
KamilZ (10277)|8.9.2012 20:55
Tak znovu :-)

Co Ti napíše ve Správci zařízení na daném zařízení na kartě Podrobnosti, ID Hardwaru? Viz http://img.technospot.net/hardware-id-vista.jpg
Cílem je zjistit, jestli máš kompatibilní USB WiFi dongle.