Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Natačecí zarizeni -pomoc

Dj.Paja (27)|1.10.2012 16:11
Zdravim .pouzival jsem showbox 300 s nastavenim motoru usals. .nyni jsem zapojil openbox F100 ktery nema tuto funkci nataceni . pravdepodobne jsem manualne jiz drive posunul motor do pozice kde neni signal. takze ma otazka: mel jsem vse drive v poradku nastavil jsem antenu na 19,2 pak zapnul usal a vse slo perfektne. jakym spusobem ted nyni mohu pootocit motorem. ,mohu zapnout napajeni 12v? a pak manualne posouvat motor ? nevim na spodni casti motoru je reset !co se stane kdyz ho zmacknu , dekuji .Pavel.
losos (2977)|1.10.2012 16:18
Motor vždy používá napětí, které dodávají sat. přijímače (jejich tunery) pro napájení LNB, takže jen zapni napájení LNB a pokud má motor tlačítka pro ruční posuv, tak se bude točit...
Těch 12V je pro něco jiného.
Pokud ti to nepojede, tak si půjč od někoho sat. přijímač s USALS a nastav to pomocí něj. Potom motor odpoj.
Dj.Paja (27)|1.10.2012 16:29
JJ taky me to napadlo . takto vyresit . pujdu na to mrknout. a dekuji .
Dj.Paja (27)|2.10.2012 07:32
[QUOTE=losos;427004]Motor vždy používá napětí, které dodávají sat. přijímače (jejich tunery) pro napájení LNB, takže jen zapni napájení LNB a pokud má motor tlačítka pro ruční posuv, tak se bude točit...
Těch 12V je pro něco jiného.
Pokud ti to nepojede, tak si půjč od někoho sat. přijímač s USALS a nastav to pomocí něj. Potom motor odpoj.[/QUOTE]

Ahoj . Takze varianta kdy jde otacet parabolou pomoci motoru na posuvu tlacitkem byla uspesna.! Jenze napadlo me co by se stalo kdybych ji pretocil dal nez je spravny smer . jde pootacet jen s leva do prava takze kdyz to prejedes tak pak asi konec . me se to stalo :o) takze jsem vlozil parametr na program na hot birdu a najel na nej smerem do prava .uz jsem byl opatrny . -mam dotaz . Myslis ze ten motor manualne funguje tak ze jede posuvem v pravo az na doraz a pak se otoci a jede zpet ,? myslim ze je blbost pootacet jen jednim smerem? jedna se o nataceci motor -STRONG DISEqC H+H Motor SRT DM2100
losos (2977)|2.10.2012 14:44
Tak v tom neporadím, mám jen motory, které žádné tlačítka na posuv nemají...
A všechny mé sat. přijímače mají USALS.
Dj.Paja (27)|2.10.2012 15:23
[QUOTE=losos;427142]Tak v tom neporadím, mám jen motory, které žádné tlačítka na posuv nemají...
A všechny mé sat. přijímače mají USALS.[/QUOTE]

V poho . Necham to tak . az mi prijde ariva 250 tak to naladim jak ma byt . procitam odkazy i na chromikuj pl. . tvuj posledni odkaz na seting ma jiz i emu? to znamena ze dokaze rozklicovat nektere programy. ja jsem v tom delal driv spise v dobe nagry 2 na cigi :o) softiky do showboxu a tak . dalo se koukat na mnopho za nic. ale to je pryc . snad budu spokojeny s tou arivou. .bydlim na pohranici s polskem a delam si i anteny takze obsah DVB.T je siroky. :o) a umi hlavne mpeg4 a to polaci maji. . vse jsem jiz procetl a nemam dalsi dotaz. snad jen jakou kartu zakoupit. je jich mnoho . a jde mi o to si treba zakoupit nekdy programy na mesic . cetl jsem o karte v cene 3200? je na cely rok? .fakt nevim jestli cs nebo sky link. je to ta sama firma ale netusim zda obe karty mohu pouzit na takovy vyber programu. Presto ti mockrat dekuji za pruznou odpoved .Pavel