Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Domácí kino s linkovým audiovstupem

BEPE (539)|8.10.2012 14:46
Chci si pořídit nové domácí kino 5.1 s BD. Protože mám ještě digitální gramo a magnetofon zajímalo by mne jestli jsou k dostání takové sestavy, které by umožňovaly připojení analogového zdroje. Nechce se mi totiž ještě obývák zadrátovat dalšími kabely a repráky pro uvedený analog. Může dát někdo typ na takové domácí kino?
vivid.sk (11472)|8.10.2012 15:22
Vsetky zostavy dnes umoznouju pripojit stereo analogove vstupy (s 5.1 je to uz cim dalej tym horsie, vyrobcovia to pomaly osekavaju). V tvojom pripade ale nevidim problem.

Este rada na zaver AIO s mechanikou sa vyhni oblukom (player kupuj zasadne osobitne od ostatneho)
BEPE (539)|10.10.2012 10:11
Děkuji za odpověď a vidím, že jsem se upsal, správně mělo být analogové gramo. Když jsem se díval na technický popis některých 5.1 BD domácích kin, tak jsem tam nezaznamenal analogový linkový audiovstup. Mohl by být dán tip na některý konkrétní typ?
vivid.sk (11472)|10.10.2012 11:38
[QUOTE=BEPE;428044]správně mělo být analogové gramo[/QUOTE]
To ale meni celu situaciu. Phono vstup (samozrejme vratane predzosilovaca) maju vyssie modely AVR, napriklad Onkyo 717 a vyssie.
Ak sa ti to zda prilis drahe, mozes pouzit to riesenie, ktore sem napisal Kamil (a zmazal), pouzi samostatny phono preamp k beznemu AVR / zosilnovacu.