Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

TV + upc + jaké MMC

Kaspi88 (7)|12.10.2012 23:43
Zdravím,

mám starší tv LG 32lg7000, mám upc, dostal jsem ca modul, bohužel telka nezvládá zobrazení programů, neumí mpeg4.
Mám možnost od nich zakoupit, nebo si pronajmout hd pvr viz. http://www.upc.cz/televize/hdpvr/
ale raději bych zakoupil nějaké multimediální centrum pokud by to umělo přehrávat programy od upc.
Tzn. strčila by se tam karta od nich a já si mohl na zařízení přehrát programy.

Potom aby umělo mmc přehrávat full hd tzn. mkv včetně titulků z připojeného pevného externího disku přes usb.

Existuje nějaké zařízení co by to zvládlo, nebo je potřeba si pronajmout pouze přímo od upc hdpvr?

Díky za rady
Kaspi88 (7)|13.10.2012 17:37
Moje televize nemá DVB-C, tzn nepřehraje programy. Potřebuji nějaké zařízení (mmc), které by to umělo přehrát.
Tzn. musí mít slot na kartu od upc (tuším CI modul) + umět přehrávat signál DVB-C

Co jsem projížděl MMC, je jich spousta např. [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], mají spoustu vybavenosti a zbytečných blbostí, nicméně si nejsem jist, že to bude fungovat. Z toho důvodu jsem založil tento thread. Díky
KamilZ (10277)|13.10.2012 17:43
Samozřejmě že ti tyhle MMC fungovat nebudou. Copak mají DVB-C tuner a CI slot? Četl jsi to, co jsem Ti dával v prvním příspěvku? Několikrát zde řešeno....
jito (999)|13.10.2012 18:31
Takové MMC není na trhu.
Jedině použít vyšší model Samsung BD přehrávače,který má DVB-C tuner,slot na modul a umí to i nahrát.Zárověň umí přehrát i nějaká multimédia.
Ale jestli jsi si myslel,že koupíš nějakou krabici za 2 tisíce,tak to ani náhodou...