Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Ariva 202E HD nejdou spustit kodovane programy.

petroza (4)|13.10.2012 16:11
Zdravim. Potrebuju poradit. Koupil jsem arivu 202e hd. Z netu stahl firmware 1.20B1 rozbalil na zformatovanou flesku vlozil do arivy kterou jsem uvedl do tovarniho nastaveni a pote aktualizoval. Totez jsem provedl z firmware 1.20B1patch. Nakonec jsem nahral setting V1.20B1p.Arivu jsem vypl na 15 s a pote stahl z Astra 23.5 programy vlozil kartu skylink a kodovane programy nesly otevrit. Chci se zeptat v cem delam chybu. Diky za odpoved. M.H.
Dagy2 (3153)|13.10.2012 17:41
Určite ti arivisti poradia, urýchliš im to keď napíšeš:
1/ čo to je za karta? myslím že to je dosť dôležitá informácia
2/ kam strkáš tu kartu? ktorým smerom ju tam strkáš?
3/ čo píše v menu prístroj - identifikuje tú kartu vôbec? sú tam zápisy a pod.
petroza (4)|13.10.2012 18:40
v Arive je ted karta Skylink CryptoWorks. Na karte jsou pouze zakladni programy ktere se normalne zobrazuji. Mam nachystanou kartu Skylink vymena Irdeto ale jeste jsem ji neaktivoval.
Dagy2 (3153)|13.10.2012 18:46
No tak nerozumiem, čo vlastne potrebuješ poradiť:
- píšeš že máš tam kartu CRW a všetky programy z tejto karty sa normálne zobrazujú. Takže karta, prístroj, anténa fungujú normálne
- v prvom príspevku ale píšeš že "kodované programy nejdú otvoriť". Tak čo chceš na nich otvárať keď sa zobrazujú normálne?
petroza (4)|13.10.2012 18:53
Na karte mam pouze zakladni programy Nova, Ct, Prima....to jsou programy kodovane ale zdarma. Pak tam jsou dalsi programy jako je HBO, Nova sport.Eurosport...ktere jsou placene formou balicku a ty mi nejdou otevrit.
erik555 (776)|13.10.2012 21:15
[QUOTE=petroza;428348]Na karte mam pouze zakladni programy Nova, Ct, Prima....to jsou programy kodovane ale zdarma. Pak tam jsou dalsi programy jako je HBO, Nova sport.Eurosport...ktere jsou placene formou balicku a ty mi nejdou otevrit.[/QUOTE]
Ta CRW karta je uz davno registrovana, nie? Tak ako chces na nej pozerat aj tie programy z balikov ked si ich nazaplatil (ak to je este mozne na CRWckach)?
ganco41 (227)|13.10.2012 21:15
v prvom rade ta musim upozornit, aby si zbytocne nezakladal novu temu, ale svoj dotaz napisal do uz vytvorenej temy pre Arivy 102 a 202. A co sa tyka platenej ponuky na tvojej starej karte CW, tak tam uz nepojdu lebo su postupne v starom CW kodovano vypinane. Musis si aktivovat kartu vymena ICE, tam ti uz
pojde kompletna ponuka.
Dagy2 (3153)|14.10.2012 12:52
Petroza, veď CRW kodovanie bolo už odpojené od všetkých programov okrem základnej ponuky Digital.

Viď http://www.skylink.sk:
"Nasledujúce programové balíčky je možné aktivovať iba na kartách Skylink v prevedení Irdeto / ICE (s 11místným sériovým číslom).
Záujemcovia o programové balíčky, ktorí využívajú kartu CryptoWorks (sa 14místným sériovým číslom) si môžu svoju kartu za výhodných podmienok vymeniť"

stačilo si pozireť na web stránke

Môžeme toto vlákno zamknúť, problém je jasný a vyriešený
petroza (4)|14.10.2012 15:04
Nic neni vyresene. Jsi nejaky chytry ne? Akorat tady meles nesmysly. Nekdo mi rikal ze to jde odkodovat pomoci Lososova settingu a prehranim firmware. A mne to nejde tak se ptam proc? Kazdej melete neco jinyho a kdo se v tom ma vyznat. Jasne ze nechci platit skylinku za premiove programy. Tak zkousim co mi tady nekteri chytraci radi.
KamilZ (10277)|14.10.2012 15:21
[FONT=Verdana][QUOTE=petroza;428465]Nekdo mi rikal ze to jde odkodovat pomoci Lososova settingu a prehranim firmware. A mne to nejde tak se ptam proc? Kazdej melete neco jinyho a kdo se v tom ma vyznat. Jasne ze nechci platit skylinku za premiove programy[/QUOTE]
[/FONT]
Zlodějnu tady nezkoušej. Poptej se zde, třeba Ti poradí: http://www.pcr.cz/

[HL]Téma zamykám a varuji před založením druhého.[/HL]
mirekv (7169)|14.10.2012 15:21
Na starých CW kartách Skylink postupně odpojuje placené programy. Pokud byly předplacené na delší období, tak je převedou na novou "vyměněnou" kartu.