Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

jak dostat do TOPFIELD 6000cr novy firmware?

karlita25 (47)|29.10.2012 22:01
Poridila jsem si kartu ICE a jako informovany :-) uzivatel vim, ze do TOPFIELDu budu muset dostat novy firmware. Nasla jsem si mozny zdroj, a pak nekde na forech i teoreticky navod, ale fakt tomu prd rozumim. Nasel by se tu nekdo, kdo by mi byl schopen polopatycky napsat, co kam zapojit a co zmacknout v jakou dobu (rikam polopatycky), aby to fungovalo? PROSIM, nepouzivejte na mne vyrazy typu křížený COM kabel RS232 9F – 9F, pokud to neni bezpodminecne nutne, je to ztrata Vaseho casu, neb Vase snaha nikam nepovede. Diky.
vivid.sk (11472)|29.10.2012 22:30
Zober pod pazuchu STB do najblizsieho kamenneho shopu so satelitmi (napriklad tam, kde si kupila ICE kartu) a urcite ti to na pockanie zaktualizuju za par kc.
tahlovej (304)|29.10.2012 23:24
[QUOTE=karlita25;430080]Poridila jsem si kartu ICE a jako informovany :-) uzivatel vim, ze do TOPFIELDu budu muset dostat novy firmware. Nasla jsem si mozny zdroj, a pak nekde na forech i teoreticky navod, ale fakt tomu prd rozumim. Nasel by se tu nekdo, kdo by mi byl schopen polopatycky napsat, co kam zapojit a co zmacknout v jakou dobu (rikam polopatycky), aby to fungovalo? PROSIM, nepouzivejte na mne vyrazy typu křížený COM kabel RS232 9F – 9F, pokud to neni bezpodminecne nutne, je to ztrata Vaseho casu, neb Vase snaha nikam nepovede. Diky.[/QUOTE]Přijímač odpoj od sítě a zapoj ten křížený kabel do přijímače(je tam pouze jediný konektor tohoto typu).Spusť v PC program TFD-Down2.04,otevři pomocí tlačítka FIND soubor s 86kovým firmware ID50102 nebo ID50602(typ zjistíš v menu Tvého přístroje) a klikni na DOWNLOAD.Teprve potom ZAPOJ přijímač od sítě - začne probíhat nahrávání.Nech nahrávání dokončit do té doby ,než se přijímač SÁM restartuje.Pak ukonči program TFD Down a odpoj kabely.Přijímač po zapojení ke konvertoru musíš uvést do továrního nastavení a znovu programy naladit.
karlita25 (47)|3.12.2012 21:34
No, koukala jsem na to, a asi to byl nejlepsi napad - tech paru kaček bylo sice víc, ale vše funguje, a dokonce mi vse naladili ... spokojenost. Obcas je prece jen vyhodnejsi sverit se resp. svuj problem do rukou odbornikovi.