Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Karta sky link irdeto

Dj.Paja (27)|30.10.2012 19:22
Vlastnim Ferguson Ariva 250 kombo . Nahral jsem prislusny seting dle navodu od losose . .-vse ok . zapujcil jsem si kartu Skylink


Platnost do 2013
ISK-bal.DIGITAL verze 05/2010 CT1, CT2, CT4, CTHD, JOJ, JOJPlus, Markiza HD, Markiza, Doma, Dajto, Prima family, Prima family HD, PrimaCOOL, PrimaLOVE, Barrandov, Nova, NovaHD, NovaCinema, Fanda, RetroMusic, STV1, STV2, Slovak sport
bohuzel nemohu sledovat ani jeden s techto programu. v ststemu tv jsem dal vypnuto Emm.a pote restart na zadnim vypinaci dle rad v setingu. nicmene se mi nedari vubec spustit ani jeden program . samozrejme mam kartu ve ctecce ne v modulu parabolu mam spravne natocenou :o) na 23,5..muzete mi poradit , co stim ,?
Dekuji
Dagy2 (3153)|30.10.2012 19:43
tak já nemohu také sledovat, zejména Pětku, Joj a Markízu. To co tam dávají je katastrofa, by mne piclo.


Teraz vážne:
1/ čo ukazuje prijímač - sila signálu, kvalita na niektorom z TP 23.5E
ak je to OK 2/ TA3 a CT24 ?
ak idú OK 3/ čo píše prijímač keď prepneš na niektorý z kodovaných programov
vivid.sk (11472)|30.10.2012 19:51
[QUOTE=DjPaja;430143]...dal vypnuto Emm....[/QUOTE]
Prave tam je problem.

V menu arivy je "Handle EMM" a to musis ZAPNUT (pripadne zapni aj vsetky ostatne podtym), inak ti nepridu zapisy a nebudes pozret nic.
Zapni (povol) zapisy a nechaj to zapnute na CT1, malo by sa to rozbehnut.
tahlovej (304)|30.10.2012 19:55
[QUOTE=Dj.Paja;430141]Vlastnim Ferguson Ariva 250 kombo . Nahral jsem prislusny seting dle navodu od losose . .-vse ok . zapujcil jsem si kartu Skylink


Platnost do 2013
ISK-bal.DIGITAL verze 05/2010 CT1, CT2, CT4, CTHD, JOJ, JOJPlus, Markiza HD, Markiza, Doma, Dajto, Prima family, Prima family HD, PrimaCOOL, PrimaLOVE, Barrandov, Nova, NovaHD, NovaCinema, Fanda, RetroMusic, STV1, STV2, Slovak sport
bohuzel nemohu sledovat ani jeden s techto programu. v ststemu tv jsem dal vypnuto Emm.a pote restart na zadnim vypinaci dle rad v setingu. nicmene se mi nedari vubec spustit ani jeden program . samozrejme mam kartu ve ctecce ne v modulu parabolu mam spravne natocenou :o) na 23,5..muzete mi poradit , co stim ,?
Dekuji[/QUOTE]při použití IRDETO karty musíš naopak ZAPNOUT všechny EMM,čtečku dej na 3,6MHz a vypni bloker.Pak vypnout do STANDBY a poté ARIVU na minutku odpoj od sítě.Bílým tl.EDIT pak zvol dekodování ze čtečky (u každého programu!!).
Dj.Paja (27)|30.10.2012 20:20
zapnul jsem vsechny EMM .restartoval jsem a dal na čt1 nic. nevím jak mam vypnout bloker a kde dat ctecku na 3.6 mhz?
vivid.sk (11472)|30.10.2012 20:33
Ak si s tym nehybal, bloker nebude zapnuty, 3.6Mhz skontroluj v menu "Ine".
V pripade, ze mas moznost, na webe skylinku sprav inicializaciu Irdeto karty.


P.S. Bud trpezlivy, nenabehne to hned, vydrz ......
Dj.Paja (27)|30.10.2012 21:01
ok .uz to frci .o) dekuji za rady Všem :o) hezky vecer
Dj.Paja (27)|31.10.2012 08:56
jesste jeden dotaz :o) mam k dispozici i kartu UPC . myslite si ze by se dalo tuto kartu vlozit do tohoto pristroje .mam k dispozici i modul CI . a muzu dat kartu abych sledoval sky-link do tohoto modulu ? v horni sterbine mi to frci . co musim nastavit abych mohl naciteta ze zminovaneho CI modulu tuto kartu ? dekuji Pavel
Dj.Paja (27)|31.10.2012 10:40
Pratele .dal jsem do slotu i upc a frci i tato . je to super :o)

- - - - doplněno - - - -

pokud si nahraju softw dle navodu nastavim nataceni anteny na disecq a pote sam nastavim polohy protoze to jinak nejde mohu si takto upraveny softw nahrat jako zalohu na flesh? umim nahrat do prijmace ale zpet jiz upraveny jde take? dekuji