Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr MMC - rada

Fililip (3)|5.11.2012 22:21
Ahoj ,
Chtěl bych poradit s výběrem MMC , potřebuji MMC , do kterého nahraju videoklipy ,dám do playlistu a nechám hrát , potřebuju aby MMC pouštěl jeden klip za druhým popř.aby je hrál náhodně, dnes jsem koupil Media Player Western Digital TV Live Hub 1000GB, nahrál jsem video,po skončení videa se vyplo do menu i po nastavení ...


Využití je takové, potřebuju aby MMC posílalo obraz (videklipy) do 2x TV přes HDMI, a zvuk optickým kabelem, do zesilovače atd..
Tohle vše nádherně umí Sony PS3 .. pustím videoklip a hraje do nekonečna ..

Děkuji za vaše odpovědi
Pytkin (7947)|6.11.2012 00:35
aj WDTV vie hrat dokola .. len mu to musis dialkovym ovladacom povedat ..
Fililip (3)|6.11.2012 00:46
po skončení videa se vyplo do menu i po nastavení ...
Myslel jsem opakováni , v shopu kde jsem to kupoval mi řekli že jde asi o soft. chybu , říkám Ok, tak mi přehrajte Firmware, a nebudu to vracet .. odpověd : sorry nemáme lidi a prostředky ...
Saxel (2279)|6.11.2012 07:23
[QUOTE=Fililip;430877]po skončení videa se vyplo do menu i po nastavení ...[/QUOTE]
Občas to chce juknout do manuálu. Zjistil bys, že stačilo místo tlačítka ENTER použít pro spuštění tlačítko PAUSE/PLAY. Nejlépe na celý adresář. A když bys chtěl, aby se vše přehrávalo donekonečna, stačilo zapnout funkci Video Repeat...
Fililip (3)|6.11.2012 11:02
Tohle vše jsem dělal..
Pytkin (7947)|6.11.2012 12:50
Ja nemam hub.. Mam tu dve rozne wdtv live.. A na oboch ide zapnut repeat.. Hrajě z toho testovacie video v slucke par mesiacov 24x7 a pohoda.. Jeden mal pred dvomi rokmi problem, ze po tyzdni sa mu dosral obraz.. Aj som to tu tusim na fore riesil.. Upgrade fw to vyriesl..