Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sharp Aquos LC-32LE632E DVB-S/DVB-S2 Tuner + Modul IRDETO od SMIT

pltipalffy (30)|21.11.2012 12:58
Zdravím mám malú otázku na Vás či je to OK, keď som tento Modul IRDETO od SMIT http://www.tvsatnitra.sk/online-satelitna-technika/cam-moduly/modul-irdeto-od-smit zapichol do common interface slot a všetko zatiaľ ide (to jest kódované: Markíza, JOJ, Prima atď. a aj napr: z balíka FLEXI - NOVA SPORT HD, FILMBOX HD, HISTORY CHANNEL atď.)

Problém je v tom že by som sa chcel dostať do karty cez options a položku common interface a pozrieť sa čo je v nej. Len ma to nechce do nej pustiť lebo nieje vysvietená. Modul som určite dobre zastrčil do Slotu. Inak by to ani nešlo asi. Akurát pri každom spúštaní TV, sa načíta Modul najprv a potom nabehne obraz a to je otázka dvoch troch sekúnd. Ináč všetko ide zatiaľ v pohode.

Firmware je v TV tuším ten najnovší.

Programy som z družice skenoval ešte keď som nemal ten modul.
Používam konvertor dvojitý na Astru 19.2E a 23.5E

Žeby sa to vyriešilo časom možno keď sa vydá novší firmware pre TV alebo je to taký Modul irdeto ktorý to spôsobuje.
Neviem či je to chyba keď to ide všetko a nemôžem sa pozrieť na moju kartu cez tu ponuku options alebo to mám ignorovať.

Kartu tam mám IRDETO a nie ICE výmena ale to je jedno by som povedal. A keby to bol problém tak tam môžem dať kartu ICE výmena a IRDETO dám zase do obývačky.
pltipalffy (30)|21.11.2012 21:49
[QUOTE=pltipalffy;432992]Problém je v tom že by som sa chcel dostať do karty cez options a položku common interface a pozrieť sa čo je v nej. Len ma to nechce do nej pustiť lebo nieje vysvietená.[/QUOTE]

http://s7.directupload.net/file/d/3081/azrhakn2_jpg.htm

Netušíte prečo to je tak???? Vy čo máte Sharp niekto s tunerom satelitným môžete sa dostať do Common Interface???
pltipalffy (30)|24.11.2012 02:09
[QUOTE=pltipalffy;433060]http://s7.directupload.net/file/d/3081/azrhakn2_jpg.htm

Netušíte prečo to je tak???? Vy čo máte Sharp niekto s tunerom satelitným môžete sa dostať do Common Interface???[/QUOTE]

Ach už som sa tam dostal konečne :) Ale koho by to napadlo že tam musím ísť cez menu DVB-T tuner kde sú programy z DVB-T Antény izbovej. Hehe. Akože taký Tuner v pohode. Určite radšej ako Showbox S300 Platinum. Hlavne mi ide o obraz TV ku ktorému pripojím MMC AC RYAN PLAYON HD2a iné zariadenia. Že úplne paráda, ešte lepší ako na plazme. Yea :D

A Teraz ako prešli na skylinku na nove frequencie, tak National Geographic Channel HD už nejde :D ani neni v zozname a ani sa nedá nájsť, proste tam manuálne nieje šanca nájsť programy podla transpor. Na a že mám na saláme. Pišta Sosidz of lavr's :D
Z obrazom som spokojný zatiaľ. Ale externý prijímač keby náhodou som riešil. Tak niečo tiež kde by som mohol dať Modul CAM a nahrávať takým spôsobom že by som to mohol aj v PC, takže FREE žádne kodovačky. Aj externý prijímač ktorý ma dvoj tuner potrebuje dve karty skylink? Alebo dokáže z jednej všetko ťahať? Keď nie no potom samozrejme stačí nejaký HD PVR USB RECORD + KARTA + CAM či?