Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nahrávanie zo satelitu HD BOX 9105 do Xtreamer SW 500GB.

nezzmo (39)|4.12.2012 15:18
Zdravím prosím o radu, chcem nahrávať programy z HD BOXU 9105 + na HDD, v Xtreeamer SW1, zosieťovanie funguje bez problémov satelit ho najde a nema problem prehravat čokolvek z HDD, ale keď zadám nahrávanie vypisuje mi operácia zlyhala, vie mi niekto s tym pomôcť čo urobiť??
KamilZ (10277)|4.12.2012 17:45
Nevím jestli chápu správně Tvůj slovosled a rozdělení čárek ve větách: chceš nahrávat přímo z HD Box přes LAN na HDD umístěný v SW1?

SW1 je starší kousek který neznám. Nenastavuje se v něm někde oprávnění pro přístup ze sítě? Tohle vypadá, že je tam oprávnění pouze pro čtení a ne pro zápis. Při kopírování z PC do SW1 to funguje? Jaký protokol pro přístup z HD Boxu používáš? Sambu nebo NFS? Obojí může mít různé oprávnění, takže z PC to může jet (protože tam to bude na 100% Samba/CIFS), ale z HD Boxu to klidně může být NFS, které je pro Linux nativní. Dále si prověř, že máš v IP Box namontovaný filesystém z sw1 jako read-write a zkus ručně něco z IP Boxu do SW1 zkoupírovat (ale ne přes PC, pěkně telnetem :-) ).
nezzmo (39)|5.12.2012 16:21
Ahoj dakujem za info ono ked som naformatoval ten disk na fat32 tak mi to nahravat slo, to je ale pre mnanepouzitelne kedze by som chcel nahravat väcsie subory..