Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Rada ohledně připojení 5.1 k MMC

Sabii (15)|11.1.2013 10:43
Ahoj, mám dotaz ohledně připojení beden 5.1 (z domácího kina) k eGreatu EG-RS6. Vlastním starší domácí kino (cca 4 roky) s reprobednama a subwoferem, jsou však propojeny s DVD přehrávačem a to tak, že se propojí dva drátky do přehrávače a stejně tak do beden - myslím si, že je to takové běžné propojování domácích kin.
Dá se to nějak propojit (nejspíš nějakou redukci) s eGreatem (ten má klasické tři cinche), aniž bych využila dvd přehrávače?
Snad je můj dotaz dobře položený, omlouvám se, nejsem až takový technický odborník a možná používám nevhodné slova.
Děkuji za pomoc :)
KamilZ (10277)|11.1.2013 10:48
Ne, to pravděpodobně (podle toho skromného :-) ) popisu nepropojíš. Zkus pro jistotu napsat přesný typ DVD/DK. Asi jediná šance bude pokud má DK možnost externího vstupu.
Sabii (15)|11.1.2013 12:27
To je škoda no...;) chápu správně, že s DVD přehrávačem by to projit šlo, jo? :D jen mi to tu trochu zavazí :D jinak typ je to tenhle LG LHS-55TBS
KamilZ (10277)|11.1.2013 13:03
Nedokázal jsem najít manuál, takže nevím, ale spíš tipuji že ne, je to starší kousek. Jestli máš manuál v e-podobě, tak ho někde uploaduj a dej odkaz, případě zkus vyfotit zadní část, kde budou vidět konektory a popisy, možná z toho půjde něco vybrejlit. Ale manuál je lepší a jistější. Nicméně šance je tak 20%. Je to spíš na vyhození.
Sabii (15)|11.1.2013 21:39
Aha, tak to je na nic no...manuál možná někde bude, ale to by bylo složité dohledávat ;) a co bych měla vyfotit? Věřím, je už dost starý, jen jsem zkoušela z toho ještě něco "dostat" :D