Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

to se na to můžu vyXXX

videoman (178)|15.1.2013 18:03
Vážený cenzore Mašku
dnes jsem se po několika letech znovu přihlásil na kdysi můj oblíbený tvfreak
a cítím je zas jak za tuhého bolševika
Vzhledem k tomu že jsem se nemohl rozhodout do kterého božího chlívku
svůj dotaz zařadit, dal jsem ho projistotu do dvou tématicky různých podle mne vhodných
a opravil pár chybiček v textu a hle neuběhlo ani 5 minut a jeden z nich byl na smetišti
osobně mne jakákoli cenzura může vlézt lidově řečeno do prdele
ale když to někoho baví...
přeju hodně štěstí a spokojenosti a laskavě můj nick vymažte, protože
se na tohle fakt můžu ...no víte co

ps, nic osobního v tom nehledejte, vždycky jsem si pomoh i bez tvfreaku vlastní hlavou
a doufám že mne nezklame ani v budoucnu :)

S pozdravem
Jirka
vivid.sk (11472)|15.1.2013 18:23
[QUOTE=videoman;441158]
... neuběhlo ani 5 minut a jeden z nich byl na smetišti[/QUOTE]

Nehnevaj sa, ale rozumnejsie ani moderator spravit nemohol. Pokial by kazdy davaval duplicitne prispevky do kazdeho z vlakna, tak by tu bol o chvilku neprehladny bordel.
S cenzurou to nema nic spolocne. A ak sa spominanou vlastní hlavou zamyslis, prides na to aj sam.
Ivo Mašek (10205)|15.1.2013 18:53
videoman
To si jako představujete, že odpovídající user vám bude odpovídat ne jeden dotaz všude, kam ho napíšte? Nebo to prostě rozhodíte do různých temat, jako rybář sítě a pak holt někde tu odpověď najdte. A že tu po vás zbude bordel? No a co. není váš, přece. .... miluju tyhle lidi.
To, že jste nevěděl, kam to napsat - to není nic trestuhodného. proto jsem zcela logicky jeden váš identický příspěvek odstranil a nechal ten, který je vložen do správné sekce.
Vy tomu mému počínání (já jsem odpovědný za pořádek a spoustu dalších věcí na tomto foru) říkáte cenzura, já zase úklid bordelu a uvedení věcí do správného stavu.