Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Tohle že je krize? Nové televize se tu sekají jako housky na krámě

KamilZ (10277)|20.1.2013 08:25
[QUOTE].....
Vlastně jsem se ani nedivil, když mi tento týden přišla textovka od jednoho televizního manažera, který získal „zaručenou informaci“, že sedmým kanálem Novy bude program Nova 2 timeshift, jehož vysílání bude zcela totožné s hlavním kanálem Novy, jen bude o hodinu posunuté. S největší pravděpodobností to je pitomost (ale i pitomosti se ověřují, takže oficiální odpověď z Novy zní: „O tom nic nevíme.“), ale podle vývoje programových schémat nejnovějších televizních kanálů bych se tomu ani nedivil. Velké televizní skupiny se prostě rozhodly vsadit na kvantitu a umlátit diváky kupou kanálů. Čím více, tím lépe
.....[/QUOTE]
:-)

Celý článek: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Ivo Mašek (10205)|20.1.2013 09:03
Oni už pár desetiletí nemají hlavní české kanály co vysílat a neustále opakují už 30 - 40 let to samé. Nedělám si žádné iluze o tom, jaký škvár a brak se bude ovčanům vtloukat do hlav z těch dalších kanálů.
interfernet422 (1575)|20.1.2013 09:29
Jsou večery kdy tv ani nepustím. Jim na to kouká tolik lidí, že se jim to vyplatí? Na filmy prokládané reklamama se ani nedívám.
KamilZ (10277)|20.1.2013 09:31
Šíření v MUX4 musí být opravdu asi za "hubičku", jinak si to nedokážu vysvětlit. Ale na Prima Zoom jsem na rozdíl od nových kanálů Novy zvědavý.
zatty (1215)|20.1.2013 09:56
bohužel a bude hůř, podle posledních info tomu nasadí korunku skylink kdy bude prodávat nové karty jen za 500kč ale musísi člověk doplatit 1000kč aktivační poplatek + 350 otrocký poplatek a dále by měly slovenské kanály přejít do placené nabídky.......no paráda budu mít na satu 15 kanálů s toho 7x nova 4xprima 4x ct a na každém uvidím to samé jen o pár hodin nebo dnů později.....už teď samou radostí sem nevěděl s čeho si v pátek a v sobotu či dneska vybrat vybrat na co koukat, namátkou chlapci a chlapi (1988), život na zámků (1995) to je vražda (1985) a další....jak péše Ivo 40let to samé dokola a co má dělat má Full HD televize a následně má 4K Tv, na to abych viděl tydle sračky trochu normálně musím mít výkonný STB a televizi se super upscalingem a bych z té mazanice něco poznal......tak si pořídím anténu naladím X dalších ,,výkoných kanálů,, no vypadá na to, že si na signál vytáhnu starou dobrou Thomsonku a bud se spokejeně koukat.....
interfernet422 (1575)|20.1.2013 11:30
Buďme rádi, že tam je (s prominutím) hovno, aspoň člověk není u TV připoutaný a má čas i na jiné věci. Mi to tak vyhovuje. Jak jsem už psal, tak na reklamy prokládané filmama se nekoukám a sport co mě zajímá mám v MIX7, právě teď běží úžasný boj mezi Wawrinkou a Djokovičem a stav je 6:1, 4:1 pro Wawrinku. uvidíme jak to skončí. Zatím ho hezky ničí. Ráno Berdych byl taky super.
Jinak co se týče datových toků, tak kdo nemá kabelovku, kde platí většinou za hromadu kanálů na které ne, že by se dívat nechtěl, ale jsou pro normálního jedince nekoukatelné, tak pak satelit. A mluvte si co chcete, ale HD kanály pořád vypadají daleko lépe, než SD. Jak jsem zde četl vychvalování některých lidí, že německé SD kanály jsou kvalitnější než skylink HD, tak nevím na čem se na ně dívali. Já to tak nevidím. A ani německé HD ready (mají většinou 1280×720) nejsou lepší než skylink.
mirekv (7169)|20.1.2013 18:48
[QUOTE=KamilZ;441797]Šíření v MUX4 musí být opravdu asi za "hubičku", jinak si to nedokážu vysvětlit. Ale na Prima Zoom jsem na rozdíl od nových kanálů Novy zvědavý.[/QUOTE]

Já taky. Jinak koukám na Fandu na SGU, konečně český dabing, titulky fakt nestíhám. Taky na Invazi.
Pavel_tempx2 (829)|21.1.2013 12:48
ale mediální masáž funguje, ať Nova udělá jakýkoliv odpad viz. Smíchov, tak ho lidi budou chtít, pravda dokud nezjistí, že tam stejně nic není a přesunout to na konec svých oblíbených programů...co teď ale hodně frčí mezi +50 je Šlágr TV ;) doufám, že to Peterkům vydrží a udrží se na TV scéně, ono platit MUX3 není vůbec žádná sranda