Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MMC a DVB-C

Success (10)|20.1.2013 15:02
Zdravím,
chci poradit s výběrem MMC.Už jsem toho přečetl opravdu dost,ale akorát jsem se do toho víc zamotal.Chtěl bych,abych si hlavně mohl prohlížet internet,popř archívy TV.Twitter,Picasso atd.mě celkem nezajímá.MMC nemusí mít pevný disk,chci si
koupit externí.Dále nevím, jak vyřešit nahrávání TV pořadů.TV signál mám z kabelové sítě,tuner DVB-C je součástí televizoru LG.Takže chci vědět,jestli půjdou nahrát TV pořady na HDD přes tuner DVB-C v LG.Třeba přes HDMI.Cena kolem 4000kč.
Budu vděčný za každou radu.
KamilZ (10277)|20.1.2013 15:31
Pokud chceš "abych si hlavně mohl prohlížet internet,popř archívy TV." a "jestli půjdou nahrát TV pořady na HDD přes tuner DVB-C v LG.Třeba přes HDMI" tak si pořiď HTPC s DVB-C tunerem, abys mohl nahrávat. Z TV můžeš nahrávat (a to ještě v lepším případě) přes SCART :D

Další varianta je namakaný STB s DVB-C tunerem a Operou jako browser (VU+, DM, Xtrend).
Success (10)|20.1.2013 18:39
Dík za radu.Tak s DVB-C jsem to už vzdal.HTCP je moc drahé a STB s DVB-C taky.Tak jinak. Zkusím to přes DVB-T s tím,že si koupím nějakou sítovou anténu.V tomto případě mě celkem zaujal tento přístroj EAGET Play M17 Multimediální HD recorder. Anebo druhá varianta je,že si koupím nějaký satelitní STB s browserem s tím,že pro nahrávání si časem dokoupím externí HDD.Chtěl bych,aby cena STB byla max.5000kč.Jen s tím nemám žádné zkušenosti a chci s výběrem STB poradit.
Success (10)|5.2.2013 12:05
Takže stále jsem nevybral.Zkusím to jinak a bez DVB-C.Chci vybrat MMC tak,aby obsahovalo internetový prohlížeč,tuner DVB-T,umělo nahrávat na ext.HDD a s cenou do 4000kč.