Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Absence QPel - handicap?, Sigmatec XM-380 PRO, XM-400 Pro...

shadow (3)|3.5.2005 11:44
Zdravím,

rád bych domů koupil divx / xvid přehrávač

1. Mým požadavkem je přítomnost síťového rozhraní, aby se daly pouštět filmy přes síť přímo z HDD.

Logickou volbou je tak KISS DP-1500 - ten Však neumí QPel/GMC kódování - Má otázka: Je to opravdu velký handicap, kolik filmů to dnes využívá?

2. Alternativou je pro mě i nový Sigmatec XM-380 PRO s USB rozhraním http://www.sigmatek.cz/sigmatek/cz/xm380pro/index.asp

Je to naprostá novinka a net o ní mlčí, takže bych se Vás rád zeptal,jestli o tomto kousku nevíte něco bližšího - podpora formátů, českých titulků atd. Zaráží mě, že je o cca 1.000 Kč levnější než XM-400 Pro - Táži se tedy, proč?

Zajímala by mě taky podpora těch USB disků - zda je to kompatibilní např. s Seagate External Hard Drive ST3160026A-RK - 160GB USB

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]

Přečetl jsem všechny možné recenze a fóra ne netu, i zdejší, a pokud bych oželel ten USB a ethernet, a spokojil s klasickým vkládáním médií, tak jako nejlepší volba pro mě vychází právě ten Sigmatec XM-400 Pro od . Je to dobrá volba ?

Dále bych se ještě zeptal ohledně DVD-recordérů, zda na DVD-RAM pálí vedle Panasoniců už i jiné značky.

// + případně zda by nebyl odkaz na českého prodejce

Díky.
clee (6592)|3.5.2005 15:46
par release grup Qpel pouziva (bohuzel dost ceskejch), ale v celkovym poctu je sotva neco pres 15%

ten sigmatek380 je docela bomba, moznost pripojeni externiho zarizeni je vzdycky vyhoda, jinak myslim ze bude podporovat usb mass storage device, takze pripojit by mel jit snad kazdej disk
vlada (3470)|20.7.2005 17:37
clee
Ale asi jedině s FAT32, s NTFS to podle mě nebude šlapat.
Pears (1027)|3.1.2006 00:02
Zajimam se o tu 380ku a nasel jsem tohle ohledne pripojeni na USB: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]