Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

A.C. Ryan Playon HD ACR 76120

Bohumil1955 (3)|28.1.2013 13:30
Dobrý den, vlastním MMC 76120. Ze stránek ACRYAN jsem použil poslední firmware, ale nejsem moc spokojený s novou strukturou menu a tak hledám odpověď na to, zda-li mohu bez nějakých problémů vrátit poslední firmware /v8.5.4 r7317 (Evropská)/ na 8.3.3. r4824(Evropská).
Nejsem si zcela jistý že MMC bude poté opět OK. U předešlého MMC- Evolve Solaris jsem také pozměnil firmware a tam proběhlo vše bez problémů.
Díky za info.
Dire (19)|10.2.2013 09:50
Mělo by to normálně fungovat musíš to tam dát přes pohotovostní režim.

Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2
Bohumil1955 (3)|5.3.2013 16:34
Zdravím, díky za odpověď. Shodu okolností jsem ještě sehnal kontakt na zástupce firmy, která se prodejem zabývala. Po rozhovoru s technikem,který byl velice vstřícný a pokoušel se mi vysvětlit podstatu , že úplně poslední firm. budu moci vrátit jen do tzv. 1 již novějšího firm., ale ne již do původního/ starého/. To již prý nelze. Jedná se o jinou grafiku, atd... /Nejsem tak technicky znalý abych všemu porozuměl./
Když jsem se tak rozepsal, bylo by možno nějakým způsobem doinstalovat TV archiv ČT?
Dire (19)|11.3.2013 07:52
Ahoj,
S verzi Fw si můžeš hrát jak chceš je uplně jedno jestli tam máš 4.0 nebo tu starší verzi. Na cz kanaly muzes ve verzi 4.0 zapomenout jedine ve stary verzi se rozchodilo pres Rss Archiv musíš se podívat na Forum Ac Ryan sekce Čechy a Slovensko.



Odesláno z mého GT-I9000 pomocí Tapatalk 2