Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Sbírka videí dnešního meteoritu nad Čeljabinskem

KamilZ (10277)|15.2.2013 13:25
[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
StD (8612)|15.2.2013 17:16
...cheche - severokorejský soudruh si určitě zase zkoušel mezikontinentální raketku s ostrou autodestrukční municí a hned z toho media vyrobí meteorit. Pěkná iděologičeskaia obrabotka. :-E:-E:-E
KamilZ (10277)|15.2.2013 19:13
Praktický důsledek fyzikálních principů - lidé viděli velký záblesk, běželi se k oknu podívat co se děje, tlaková vlna dorazila později a vyrazila okna ....
Jiri@tncm (190)|15.2.2013 19:22
[QUOTE=StD;445630]...cheche - severokorejský soudruh si určitě zase zkoušel mezikontinentální raketku s ostrou autodestrukční municí a hned z toho media vyrobí meteorit. Pěkná iděologičeskaia obrabotka. :-E:-E:-E[/QUOTE]

Pleteš se. Jednalo se o nepovedený testovací let Iránské stíhačky. Pilot - šimpanz, se katapultoval a později byl zajat ruskou armádou :p

Každopádně zajímavá událost a videa.
StD (8612)|15.2.2013 19:37
Jj, jdu si pustit Armageddon - ale ne ten s Bruce Willisem, ale ten evropský dvoudílný film (koprodukce ZDF/Discovery Channel/France2 za 1,5 melounu eurošušňů z roku 2007)... :-I
Ivo Mašek (10205)|16.2.2013 07:58
Byl to shluk meteoritů ......... vy jedni konspirátoři B-) . (ještě, že sem neleze Trodas - ten by z toho udělal pokus o americké napadení Ruska a myslel by to, bohužel, smrtelně vážně \\/ )
mirekv (7169)|19.2.2013 11:15
No ale byla to síla teda!
ai (2993)|19.2.2013 18:20
[QUOTE=KamilZ;445648]Praktický důsledek fyzikálních principů - lidé viděli velký záblesk, běželi se k oknu podívat co se děje, tlaková vlna dorazila později a vyrazila okna ....[/QUOTE]
Je zajimave ze az v dnesni dobe, kdy je vsechno na videu se lidi vlastne obeznamuji ve vetsim meritku co se v prirode muze dit (a nejen v prirode) a je to natrvale zaznamenano a doufam pamatovano, jinak by to bylo vzdy svedeno na lidskou blbost mnohem pozdeji, obvykle zapomenuto, pritom tyhle veci, jako silny zablesk , pozor muze prijit tlakova vlna o chlup pozdeji nebo ustupujici more, pozor prichazi tsunami pozdeji jsou v teto kategorii ....
mirekv (7169)|20.2.2013 07:20
ai: lidi se nepoučí, prostě nečtou, nekoukají. Já suchozemec, kdybych viděl, že ustupuje moře, tak utíkám!
interfernet422 (1575)|20.2.2013 08:26
Země je přelidněná, příroda se chrání jak může, tak co... Darwinův výběr. Přežijí inteligentnější, silnější.
mirekv (7169)|20.2.2013 08:38
Já to taky tak beru, existence lidstva je jen drobný okamžik!
Ivo Mašek (10205)|20.2.2013 11:59
Inteligentnější už z Evropy nějaký čas utíkaj., silnější a vyčůranější si tu už teď z kast vytváří národnosti a jdou až tak daleko, že např. šéf muslimské menšiny v Belgii vyzval rodilé belgičany-evropany, že jestli se jim muslimové nelíbí, ať táhnou z Belgie jinam. Darwinův výběr dostává dnes a denně jednu facku za druhou. Bohužel
ai (2993)|20.2.2013 15:54
Ja spis myslel jak se vizualni informace skutecne lisi od pisemne informace. Ja bych k tomu oknu mozna taky bezel, ale zkratka ted po shlednuti videa je mi jasne, ze zablesk musi nasledovat vlna a ta muze byt zivotu nebezpecna (za oknem), a ze tato informace tu je a uz bude naporad (YouTube, sem tam dokument). O japonskych vlnach Tsunami jsem kdysi cetl, videl i nejaky dokument, ale nikdy nic in-natura bych-rek, vzdy jsem si myslel, ze vlna musi byt par metru , aby udelala skodu, dneska je mi jasne, ze to nemusi byt ani pul metru a je zadelano na obrovsky prusvih ... (ovsem ani to nepomuze nasim dnesnim vodohospodarum, kteri zpravuji reky ve vysledku tim stylem, ze zrychluji toky nebo klidne i zvednou hladinu) ....tedy jde o tu vizualni presvedcivou uroven .. :-)