Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Panasonic DMR-EX77 - zobrazování kanálů v " PROFILu "

šárka (52)|22.2.2013 09:24
Upozorňuji že do doby než jsem znovu musela ladit ( DVB-T) kvůli přidání nového programu Prima ZOOM, tak vše bylo OK. Prostě chci natočit např. film a zmáčknu na ovladači GUIDE - (Tv příručka ) a zobrazí se mi v levém sloupci chaoticky všechny kanály včetně rádií. Upravila jsem si to v PROFILU 1, kde je to OK. Zlobí mne že, když znovu chci natáčet a zmáčknu GUIDE, tak se zobrazí chaoticky všechny tv i radiové kanály. Musím zmáčknout modré tlačítko , vybrat PROFIL 1 a je to OK. Je to prostě další krok navíc , který jsem dříve nemusela dělat. Chci prostě po zmáčknutí GUIDE aby se mi hned zobrazily pouze ty vybrané Tv kanály. díky za radu
Konradek (47)|22.2.2013 09:37
Šárko, musíte nastavit profil1 v menu GUIDE, ale také mimo něj - tady při sledování přepněte DMR na jiný program a podle menu dole - stisknutím a výběrem barevného tlačítka nastavte profil také zde v TV módu. Tedy nastavit profil1 v GUIDE i v programech, poté by mělo být zobrazeno správně.
šárka (52)|22.2.2013 10:00
Já v menu GUIDE nic nenastavovala ani to snad nejde. Pouze jsem to seřizovala přes "Editace profilů " tedy přes tlačítko FUNCTION MENU.
Konradek (47)|22.2.2013 10:23
Myslím, že jde, odpoledne se podívám a popíšu přesněji, také tento model mám. Musíte tam vybrat ten svůj upravený profil.
šárka (52)|22.2.2013 12:03
Jasně , v menu GUIDE mi po spuštění okamžitě naskočí ten chaotický a ten upravený musím zobrazit modrým tlačitkem. Chci aby se po spuštění zobrazoval ten správný.
Lumca_1 (218)|22.2.2013 15:37
Na DO, stisknout tlačítko "i", poté několikrát zmáčknout na DO, MODRÉ tlačítko, až v info panelu dole na obrazovce vpravo v modrém poli naskočí název "Profil 1" a poté stisknout na DO, tlačítko "exit" nebo počkat, až info panel sám zmizí.
šárka (52)|22.2.2013 18:39
Tak na ovladači mačkám " i" a jen asi na potřetí naskočila na pár sec. nějaká tabulka dole a ztratila se. No a nyní se pokouším už asi 20 x a "i" tlačitko vůbec nereaguje, tak nevím.
Konradek (47)|23.2.2013 09:33
Teď to zkouším a skutečně to tak funguje. Nikoliv v GUIDE, ale při sledování TV kanálu přes DMR stisknete na DO od DMR "info", dole je pruh s informacemi a následným stisknutím modrého tlačítka od teletextu se přepínají profily. Nastavíte ten správný a potom v kanálech i v GUIDE je správné pořadí.
šárka (52)|23.2.2013 12:12
Tak co dělám špatně? Pustím TV, potom pustím DMR a mačkám "i" a ono nic- absolutně nic.
šárka (52)|23.2.2013 13:09
Už je to OK, důležité info bylo, že musím Tv sledovat přes DMR. díky, díky hoši.
Lumca_1 (218)|23.2.2013 18:01
No, to snad bylo jasné, že si to musíš pustit a při sledování jakéhokoliv tv programu, přes DMR , aplikovat postup, který jsem tady popsal o pár příspěvků výše.