Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

problem s download souboru z google disc

píďa_m (716)|9.3.2013 11:23
zdar, prosím o pomoc se stáhnutím krátkého spotu uloženého na disku google.
(aTube Catcher jsem zkoušel).

https://docs.google.com/file/d/0B4rv...N0MFY1LXc/edit

OT: když tuto prosbu napíši TADY (TV freak) do rubriky problemy s HW/SW, tak mi to ten dotaz napíše na svěd hardware, divná divnota.
robky (461)|9.3.2013 12:33
Som ti to teda hodil vedľa na shw ;)
píďa_m (716)|9.3.2013 12:40
robky díky, jsi moc hodný, zachránils mně, zítra to musí být ve vysílání...
robky (461)|9.3.2013 12:57
Nemáš zač .... najprv som to cucol z cache browsera, až potom som si všimol tlačidlo na download aktuálnej verzie.
Takže tu je ;)
píďa_m (716)|9.3.2013 13:08
aha.. už sosám...
díky, takže on si to prohlížeč uloží někam do cache na c: ..to mě nenapadlo.
Tlačidlo "stáhnout" se mi oběvilo, ale po kliknutí to stahovalo v novém okně cosi... asi do poloviny a pak se to zastavilo... jak v exploreru, tak v mozzile.
Ještě jednou díky a až někdy budeš v K.Varech, tak se ozvi, máš tady zadara lístky na cokoli budeš chtít (co se bude konat v KVAreně).
Ivo Mašek (10205)|9.3.2013 14:53
[QUOTE]na cokoli budeš chtít (co se bude konat v KVAreně).[/QUOTE]
Zítra odpoledne hokej (Varani vs. Piráti). ..... zase dostanem náklep :-(
píďa_m (716)|9.3.2013 15:19
Ivo, nějak nevím, komu fandíš? Ono je to vrtkavé... Varani slabší soupeře moc často neumějí. No ale hraje se doma, tak snad to daj.
Ivo Mašek (10205)|9.3.2013 15:23
No já jsem Pirát :-). Bydlím defacto v Chomutově (Jirkov).
[QUOTE]No ale hraje se doma, tak snad to daj.[/QUOTE]
Jo,jo. Nám to teď dávají všichni :-D B-)
píďa_m (716)|10.3.2013 20:14
Ivo, vidíš, měl jsem pravdu, energie neumí hrát se slabšími, ale vám to stejně asi nepomůže. Jinak celkem zvraty, 5:3 prorezignovat na konci zápasu na 5:6... to umí jen Varanský hokejky..CHJO !

Gratuluji.
mirekv (7169)|10.3.2013 20:38
Tak to já spíš Vítkovice-Zlín a Třinec-Sparta (buzerantů parta).
píďa_m (716)|10.3.2013 20:53
Mirekv: ... no já si zase musel, když jsem šel po zápase dolů, poslechnout od ledařů: " nooo píďo, ty si zase dneska blbě svítil, nebo zvučel ? že to prohráli."?

sem jim odsekl: " ne ne, prej byl moc studenej led".
Ivo Mašek (10205)|10.3.2013 21:47
Tak výhra nám opravdu nepomůže. Baráž už máme na 100 procent jistou. Ale jsem rád, že naši dobře zahráli. V baráži to budou potřebovat. Vy jste si to ovšem řádně zkomplikovali. Budete muset v Liberci udělat Liberec. Pokud ne, jdete s náma do baráže místo Liberce.
píďa_m (716)|11.3.2013 23:51
Ivo, já vím, beru to tak, že když to Varani s Tygřincem nedaj´ a klesnou do barage, tak alespoň budu mít více korunek, neb bude v kvarýně více zápasů (útěcha ??).

... "Stejně je to dopředu nalajnovaný..." *

* prosím poslední větu nikde nezveřejňovat, jedná se jen o neuvážlivou hypotézu jednoho zasvědceného účastníka ELH.
... vždyť jde jen o prachy.
Ivo Mašek (10205)|12.3.2013 08:37
S tou poslední větou máš pravdu.
Liberecký trenér už byl na "přátelské" návštěvě v Boleslavi za Jelínkem (liberečákem). A nejsem naivní (a ve vedení Pirátů také ne), abych si nemyslel, že si domlouvali strategii, jak na nás, když Liberec spadne do baráže. Liberec fandí Boleslavi a chtěl by, aby se Bolka vrátila zpět do ELH na náš úkor. A protože se hraje letos dvojbaráž, tak je jednoduché, aby se nějaká dvojice domluvila. Takže Liberec my do baráže nepotřebujem (je dobře, že tak brzo a nestrategicky ukazáli karty, s kým chtějí držet dvojici). Potřebujeme paradoxně Vary a Vary nás, takže příští zápas s Libercem pravděpodobně "vynecháme", čímž umožníme Liberci záchranu od baráže, a Boleslav na to bude sama. protože s Varama se my dohodnem, takže se budeme doplňovat a zlikvidujeme jak Bolku, tak i toho druhého prvoligového barážistu (to bude buď Ústí, nebo Olomouc - oba dva na extraligové hráče nemají). S Ústím, nebo Olomoucí herní problém nebude., potíže bude dělat Bolka, takže od ní vyšachujeme Liberec, tudíž Bolka v tom bude sama a Chomutov s Varama si musí vzájemně pomoci. takže v ELH oba zůstaneme, a Bolka utře nos.
Inu, hokej se už dávno nerozhoduje prioritně na ledě. V některých chvílích se o tom rozhoduje úplně jinde.