Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Pomoc v vyber MMC

amorfist (11)|12.3.2013 12:12
Dobry den,

Potrebuji nove MMC a nemuzu se rozhodnout ktere z techto zvolit.

Xtreamer SideWinder 3 SE
Xtreamer Prodigy silver
Sencor SMP 9000 PRO
Asus O!Play AIR HDP-R3

Nepotrebuji MMC se slotem pro disk.
Nepotrebuji tuner
Nepotrebuji WiFi
Nepotrebuji android

Potrebuji USB host pro pripojeni mini klavesnice
Potrebuju Nejlepsi podporu formatu
Potrebuji GLAN

nejlepe s cenou do 3tis
shreck (27)|15.3.2013 18:24
Dobrý večer.
taky bych jsem k Vám měl dotaz ohledně výběru MMC. Měl jsem doma eGreat EG-R6S Pro ale ten měl neustále problémy s přehráváním blu-ray rip ve formátu mkv (kontajner)...všechny filmy se mi sekaly. Upgrade na stránkách výrobce starý a podpora žádná, takže se mi moc do téhle značky nechce jít znovu.Takže došlo k na vrácení MMC a teď hledám co dál. Přečetl jsem si plno recenzí a názorů tady na fóru a i na internetu a je to vždy tak půl na půl. Maximální častka by byla cca 4000,- Kč. Ale není podmínkou.
Nepotřebuji slot na disk, tv tuner ani wifi (ale když ten přehrávač bude dobrý a bude to mít, tak to není problém)
Chtěl bych aby měl podporu i BD ISO, internetové rádio a xliveCZ (nebo šel doinstalovat..), HDMI 1.4, 3D podporu
Co jsem si našel co by tak šlo tak jsou tato MMC. Bohužel všechny mají + a - recenze. Takže možná záleží na kusu. Proto by mě zajímaly Vaše zkušenosti. Může to být i jiné MMC. Děkuji.

Xtreamer SideWinder 3 SE - píše dost o problémech s firmware
Sencor SMP 9000 PRO
EVOLVE Infinity TwinCorder HD - ten vycházel v testech ohledně přehrávání mkv formátu dobře

Tak a teď babo raď....nebo spíš Vy, co máte s MMC osobní zkušenosti.