Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

EAGET Play M18 3D (3D vs 1.3 hdmi???)

Muti (25)|16.3.2013 18:37
Ahoj, mám dotaz na trhu je relativně nový MMC EAGET Play M18 3D viz odkaz: [odkaz, pro zobrazení se přihlaste]
Otázka zní: když se to tváří jako MMC s plnou podporou 3D, jak je možné, že má jen HDMI v 1.3 když podporu 3D má až HDMI 1.4 ???
EAGET Play M18 3D se mi docela líbí, ale co to bude dělat po připojení k pasivní 3D televizi kabelem hdmi 1.3 ?
Případně jaký MMC jiných značek byste mi doporučili s podporou 3D, odladěným firmwarem, slušnou rychlostí, plnou podporou internetu, možností nahrávat na HDD z DVB-T nebo satelitu?
Asi jsem náročný že? :-)
Muti (25)|16.3.2013 19:33
Takže omyl na některých E-shopech.
Takže EAGET Play M18 3D je dobrý kup?
KamilZ (10277)|16.3.2013 19:43
mamlal2 (16)|9.9.2013 16:18
Vyhledávání mi nenašlo nic, tak se ptám zde. Má někdo zkušenost s:
http://www.eaget.eu/cs/play-m18-3d-android-multimedialni-prehravac
???
Na Heuréce nic moc neříkající dvě recenze...

Koukal jsem také po tom novém SENCORu, ale když jsem si přečetl debaty, jak chodí a nechodí interní HDD, tak jsem na něj zanevřel.
Rád bych si vyhlédl MMC, kterému by tyto dva modely odpovídaly:
1. interní 3.5" (aspoň 2 TB) HDD, NTFS (aby PERFEKTNĚ chodil)
2. normální krabicoidní vzhled (ala CIHLA), tím vylučuji možná dobré, ale pro mne ohavné Xtreamery nebo UFOidní tvary Asuse atd.
3. podpora 3D, včetně ISO BluRay, zvuk přes 1.4 HDMI
4. kdyby byl displej, potěšilo by to.
5. asi zbytečné psát - podpora co nejvíce formátů
6. slušná FW podpora
7. NEJDůLEŽITĚJŠÍ - cena tak do 3400,-
8. Rozhodné NE ! DVBT tuneru v přístroji

Toto vše by Eaget splňoval (snad), jen mám obavu, že je snad od stejné firmy jako IAMM HDD Media Player, což byl strašný klumpr, nerad bych se spálil podruhé.
mamlal2 (16)|9.9.2013 21:13
Díky, moc jsi nepomohl na co jsem se ptal, ale usvědčil mne z jedné neschopnosti. Samozřejmě jsem při vyhledávání udělal chybu a napsal místo Eaget - eGreat, což s daným číslem byl nesmysl a nic mi to neukázalo.
Rád bych znal názory opravdových uživatelů, ne jen dohady. Recenze z Freaku je fain, ale jde přesně o to, co nechci. Zrovna v podobné recenzi jsem četl chvály do nebes na Sencor, kdežto zde ve fóru lidé mě probrali ze sna. Totéž se mi může stát teď. Jinak v uvedených odkazech se přístroj zmiňuje, ale zkušenost nikde žádná. Ale tímto se omlouvám za duplicitu tématu (kde dotyčnému také vpodstatě nikdo nic neřekl mimo toho, co se kde přečetlo) - viz úvod tohoto mého druhého příspěvku.