Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Výběr DVD přehrávače s USB vstupem.

MrJiriM (5)|26.3.2013 10:03
Dobrý den,

hledám DVD přehrávač, který dokáže z externího USB disku přehrávat především .mpg soubory - tedy soubory zakódované MPEG2 kodekem (stejné jako SD vysílání digitální televize). Dále byl měl umět kodek divX a dodatečně Xvid (tedy soubory zakódované obecně MPEG4 kodekem). Žel, přehrávač, který už mám, dokáže přehrávat pouze DivX soubory, ale s .mpg soubory si neporadí (a přitom je to starší formát).

Co se týče kapacity toho externího USB disku tak potřebuji, aby ten DVD přehrávač dokázal vidět optimálně 2TB disk nebo dokonce i 3TB disk. Vím, že pro souborový systém FAT32 je limit 2 TB. Optimální by bylo kdyby ten přehrávač dokázal vidět i disk naformátovaný na NTFS souborový systém - existují dnes takové přehrávače?

Mám doma DVD přehrávač, který načte z celého externího disku (i podsložek) dohromady max. 200 souborů a ty potom zobrazí. Já potřebuju, aby ten přehrávač dokázal vidět aspoň 1000 souborů nebo aby třeba to omezení 200 souborů existovalo pouze pro jeden adresář (tedy co adresář to max. 200 souborů).

Existuje dnes takový DVD přehrávač?
KamilZ (10277)|26.3.2013 10:18
- určitě bych nekupoval DVD ale BD
- šel bych ale cestou levného BD + MMC (podstatně vyšší možnosti, včetně podstatně většího rozsahu podporovaných kompresních formátů)
eldorado09 (1441)|26.3.2013 10:54
Súhlas s KamilZ. Ideálne riešenie je multimediálne centrum + BD player.
MrJiriM (5)|26.3.2013 11:06
To je sice pěkné co píšete ale já tu výše uvedenou funkčnost potřebuji pořídit do 1000 Kč.
vivid.sk (11472)|26.3.2013 13:29
[QUOTE=MrJiriM;450514]...[/QUOTE]
Ak chces kupit auto, a mas len na motorku, tak mas 3 moznosti:
- kupis z 2. ruky bazarovu jazdenku
- dosetris
- kupis motorku
KamilZ (10277)|26.3.2013 14:40
MrJiriM: V tom případě na 3TB zapomeň, NTFS bys asi našel, ale na nějakou větší podporu formátů zapomeň také. Tohle je problém i u BD, ne tak u DVD, jejichž vývoj se dávno zastavil...