Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

MMC + BluRay mechanika

angeluss (10)|3.4.2013 20:31
Je možné pripojiť k MMC externú bluray mechaniku cez usb a prehrávať súbory z nej? Mám eGreat eg-r200s pro. Prečítal som si rôzne príspevky a s externou dvd mechanikou MMC veľké problémy nemajú. Mňa konkrétne zaujíma externá bluray, či mi prehrá mkv, mp4, avi, flac, ... z mechaniky.
HunterGtNet (148)|3.4.2013 21:24
[QUOTE=angeluss;451872]Je možné pripojiť k MMC externú bluray mechaniku cez usb a prehrávať súbory z nej? Mám eGreat eg-r200s pro. Prečítal som si rôzne príspevky a s externou dvd mechanikou MMC veľké problémy nemajú. Mňa konkrétne zaujíma externá bluray, či mi prehrá mkv, mp4, avi, flac, ... z mechaniky.[/QUOTE]

nebude jednodusí koupit prenosnej hdd nez to vypalovat na media ?
angeluss (10)|3.4.2013 21:29
to bude jednoduchšie, ale o takúto variantu mám záujem kvôli ľahkej prenosnosti (chata, ku kamarátom) a širokej zbierke originálnych dvd a bluray diskov a určite by sa mi nechalo so sebou brať veľký bluray prehrávač
KamilZ (10277)|3.4.2013 22:08
[QUOTE=angeluss;451881] či mi prehrá mkv, mp4, avi, flac, z mechaniky.
....
širokej zbierke originálnych dvd a bluray diskov[/QUOTE]
Tak to by jsi si měl rozmyslet, co vlastně chceš. Tohle jsou dvě totálně rozdílné věci.
kuko61 (257)|3.4.2013 22:25
asi tak, nakolko originalne BD disky bez odstranenej ochrany ti to neprehrá
HunterGtNet (148)|3.4.2013 22:32
[QUOTE=kuko61;451891]asi tak, nakolko originalne BD disky bez odstranenej ochrany ti to neprehrá[/QUOTE]

Pokud chcete využít nějaký z vašich stávajících externích disků nebo flash disků, tak tyto disky můžete k zařízení připojit přes trojici externích USB 2.0 host konektorů nebo přes jeden rychlý externí USB 3.0 host konektor. Připojit k přístroji je možné externí disk přes SATA konektor stejně jako mechaniky pro čtení DVD nebo Blu-Ray disků.
pokud jsem to pochopil dobre tak pres USB bluray mechanika nepojede jen pres SATA.