Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

SAMSUNG seria F inštalácia widgetov (nStreamPlayer.LMOD...)

MILOSHKO (587)|22.4.2013 09:57
Kedze tu mame opat novu seriu F a postupne aj new uzivatelov., zopar info ako nainstalovat neoficialne widgety do Samgung F-TV


poprosim o nejaky komentar popripade strucny navod ., kedze to nemam ako odskusat :)

sk -cz IP : 195.80.166.34
preklad google
Postupujte podľa nižšie uvedených krokov synchronizovať aplikácie zo systému: a) Stlačte tlačidlo Smart Hub b) rozvíjať Prihlásiť sa na účet (Menu ---> Funkcia inteligentnej ---> Samsung účtu ---> Prihlásiť sa (poverenia Prezývka sú : develop; heslo!. sso1029dev)) TV ON / OFF C) na Smart Hub obrazovky je karta "viac aplikácií v dolnej časti, kliknite na to. D) zvoľte Voľby v pravom hornom rohu obrazovky, ktorý je dodávaný hore. e) vyberte nastavenie IP zo rozbaľovacej ktorý prichádza F) krmivá IP vášho systému, g) Znovu vyberte Voľby v pravom hornom rohu H) APP SYNC vyberte z rozbaľovacieho zoznamu.


nevim ale asi widgety nebudu fungovat (podstatne je ci idu nainstalovat .,je mozne ich upravit pre F neskor)
jarino1978 (8045)|22.9.2013 22:27
tento postup na F sériu s novšími FW nefunguje. Resp. ak zadám usera : develop , tak mi nedovolí zadávať heslo pre daného usera.
jarino1978 (8045)|23.9.2013 07:47
tak som vlastne prišiel na to, že heslo netreba. len treba si vytvoriť účet develop a to je všetko. Inštalácia widgets prebehla OK.
Peter94 (56)|24.9.2013 17:55
Co su to vlastne tie ,widgety?Dik
danusko (127)|3.1.2014 08:42
Nainštalovať išlo, ale po reštarte TV widgety zmiznú. Konto develop sa nevie prihlasovať automaticky tak, ako iné užívateľom vytvorené účty. Možno preto widgety miznú. Co s tým? Píšem, aby tu bolo co najviac info o tejto situácii.
jarino1978 (8045)|3.1.2014 09:35
vyskúšaj si dať v menu smart všetky aplikácie.
MILOSHKO (587)|3.1.2014 10:10
mne sa ich naistalovat este nepodarilo ucet develop sa mi sice podarilo vytvorit (bez hesla) no mam problem pri zadavani IP . meda sa zadat v tvare XXX.XXX.XXX.XXX
ale iba XX.XX.XX.XX neviem preco .
Inak cele prostredie widgetou serie F mi pripde ako velky krok dozadu od SAMSUNGU ., ked porovnam s C a D seriou . naviac veeelmi pooomale a neprehladne ,neintuitivne
konkretne UA40F6200
co sa tyka novych widgetou tak to je pre samsung jedno velke minus pretoze v Samsung Apps od roku 2010 pribudlo len zopar neinteresantnych widgetou
YOUTUBE pre F , ma tiez zaskocil nemal som moc casu na komplet test ale widget je pomaly .vyhladavanie cez DO uplna katastrofa (da sa samozrejme pouzit mobil vyhladat hlasom cez mobil ,tablet atd..) nahlad len 3 videii . nikde som nenasiel moznost zmeny kvality videaa ,pomeru stran ...

ked sa mi to podari naistalovat urobim nejaky podrobny navod
danusko (127)|4.1.2014 17:44
[QUOTE=jarino1978;478112]vyskúšaj si dať v menu smart všetky aplikácie.[/QUOTE]

to som skúšal, ale vždy po reštarte telky mi zmiznu všetky widgety okrem defaultnych a sú schovane medzi "zobraziť všetky " a po zaradení Lmod medzi ostatné sa ani nechce naštartovať a vždy ma vyhodi na sledovaný program.
Lmod funguje vždy iba ak dám synchronizovať zo zadanej IP. Po reštarte ale musím robiť všetko znovu. :-(
jarino1978 (8045)|4.1.2014 19:08
no ja to večer vyskúšam, či lmod ide, moc to nepoužívam, ale viem, že to fungovalo.
dogie (1)|23.2.2014 19:14
čaute mam samsung UE40F5370SS a po naistalovani widgetov (nstreamplayer...) sa mi vsetky(aj original samsungacke) vymazavaju pravidelne po vypnuti TV. Neviete nejaku fintu ako to stale nestahovat?