Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Zesílení zvuku - LED TV + BR přehrávač

Tomas_2002 (38)|22.5.2013 13:27
Chtěl bych místní matadory poprosit o radu. Mám 60" televizi Sharp a BR přehrávač Panasonic. Bohužel, když pustím BR film (origo), tak hraje dost potichu i když to na televizi zesílím co to jde. Předpokládám, že to tedy bude chtít vylepšit o nějaký zesilovač a jednu, dvě či více bedýnek :-)

Mohli byste mi prosím poradit nějaké řešení ? Preferuji malá, skladná řešení, ne ty veliký krávy jako z 90. let. Nechci jezdit vyhrávat na Czechtekk, potřebuji jen něco tak 3x silnějšího a čistšího, než je běžný zvuk z tv. Repro bude stačit určitě 2.0 , 5.1 a více nepotřebuji.

Díky za každou radu

Tom
vivid.sk (11472)|22.5.2013 13:36
Toto je minimum, od coho sa da odpichnut dalej (v zavislosti od rozpoctu, ktory si nedefinoval. Mas tam HD dekodery zvuku a nejake dalsie HDMI vstupy, pre dalsie komponenty do buducna):

[odkaz, pro zobrazení se přihlaste]




[QUOTE=Tomas_2002;457802]ne ty veliký krávy jako z 90. let.[/QUOTE]
No kravy z 90. let su dostupne stale aj v 21 storoci, pretoze ten, kto to mysli so zvukom vazne vie, ze ziadne "pidi" plastove repraciky s rozmermi 10x10cm zahrat jednoducho nemozu to, co plnohonotne bedne.

Staci si pozriet to, co ponukaju firmy, ktore sa vyvojom repro uz nejaky ten rok zaoberaju:
Focal Utopia - ako stvorene do kazdej vacsej obyvacky :D
[SPOILER]

[ATTACH=CONFIG]23451[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]23452[/ATTACH]
[ATTACH=CONFIG]23453[/ATTACH]
[/SPOILER]
Focal-Grande-Utopia-lll-en-Guyenne.jpg Focal-Grande-Utopia_10-497x600.jpg over-video.jpg
Tomas_2002 (38)|22.5.2013 13:57
Díkes za radu, takhle bych si to nějak představoval. Jenom taková drobnost - neměl bys tam něco, co by bylo měnší než moje vinotéka ? :D Opravdu nejsem žádný audiofil.
vivid.sk (11472)|22.5.2013 15:05
Vyššie uvedené onkyo JE menšie, ako vinotéka. Nič horšie nemá zmysel kupovať.

Pre audiofilov je druhá časť môjho predchádzajúceho príspevku.
Tomas_2002 (38)|22.5.2013 15:31
Tak ok. Nějak tomu už místo najdu. Moc děkuji za radu :-) Už mám podle místních televizi tak jsem rád, že jsem vyřešil i tenhle problém.

Tom
vivid.sk (11472)|22.5.2013 16:00
Ok, ked kupis, zapojis, prid a napis, ci to naplnilo tvoje ocakavania.

Aby som doplnil viac kandidatov, obdobne riesenia robi aj [odkaz, pro zobrazení se přihlaste] alebo [odkaz, pro zobrazení se přihlaste], no nic z toho nieje 2.0/2.1.