Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Nastavení Audia DVD Elta 8905 CS

Pears (1027)|11.5.2005 12:26
Prosim kdo ma toto DVD napiste sem jak mate nastavene "Audio Setup Page" pro prehravani hudby (mp3) popr. filmu. Me nejvice vyhovuje nastaveni popsane nize (nebo v prilozenem tetaku) , ale rad se necham inspirovat, abych vytahl z tohoto celkem povedeneho DVDcka co nejvice to jde.


Speaker Setup
- Downmix - Off
- Front Speaker - Small
- Center Speaker - Large
- Rear Speaker - Large
- Subwoofer - On
- Post DRC - On
-------------------------------------------------------------
SPDIF Setup
- SPDIF Output - Manual
- CD - PCM
- Dolby Digital - PCM
- DTS - PCM
- MPEG - PCM
- PCM Channel - Ls/Rs
- LPCM Out - 192k
-------------------------------------------------------------
Dolby Digital Setup
- Dual Mono - Mix Mono
- Dynamic - Full
-------------------------------------------------------------
Channel Dealay
- vše na 0
-------------------------------------------------------------
Equalizer
- Ex Type - Rock
- Bass Boost - On
- Super Bass - Off
- Treble Bass - Off
-------------------------------------------------------------
3D Processing
- Dolby Prologic II - Dolby Prologic - On
- Mode - Music
- Panorama - On
- Dimension - 03
- Center Width - 07

-Reverb Mode - Off
-------------------------------------------------------------
HDCD-Filter - Off
-------------------------------------------------------------
Pears (1027)|9.6.2005 21:32
to sikiweys Sikiweys:
Posilal jsi mi mail. Nechces si povidat tady? Mas hodne zajimavy veci do tohoto DVDcka a myslim, ze bych o ten firmware (slovenština- popr. cestina, jine pozadi a zmeneny Filebrowser) nemel zajem jenom ja, ale i ostatni uzivatele toho DVDcka.
Kdyz mi poradis jak a cim rad udelam cestinu.
Prikladam obrazky (trochu zmensene), ktere jsi mi poslal na mejla.
main_logo_124.jpg language_108.png browser_2_129.jpg
Sikiweys (6)|9.6.2005 22:18
Takze prdovsetkym som rad :-D ze si sa mi ozval lebo podla mna by bola skoda keby ten frimware nevyuzil aj niekdo iny. :-)

Pokial by si niecomu nerozumel staci sa opitat ak budem vediet tak ti poradim. :-D Samazrejme ten frimware ti poslem na mail ako iso to si vypal na CD a vloz do DVDprehravaca, zasun, pockaj otvori sa ti mechanika a cakaj.... asi po 30 sekundach je hotovo.

PS: je kopu ludi ktori taketo veci vedia ale malo je takych ktori sa stim pochvalia druhym .... :BB:

Ozaj od vtedy ako som ti poslal na maila tie obrazky zmenil som tam aj fonty pisma, Ikony v menu, Ikony v brovsery. :-!!! :-!!! :-!!! Uz som pocul aj ze sa da zmenit frimwer natolko ze to prehra aj diviX :-E a to by uz bola podla nma jeba :BB:
Pears (1027)|9.6.2005 23:04
[quote=Sikiweys] Uz som pocul aj ze sa da zmenit frimwer natolko ze to prehra aj diviX :-E a to by uz bola podla nma jeba :BB:[/quote]

Bylo by to gooooood. Ale tomu moc neverim. Dle meho nazoru by tam musel byt jiny cip. Ale nikdy nerikej nikdy :BB:

Hele ses mi tak nejak sympatickej, tak to jdu zkusit burnout. B-)
Pears (1027)|9.6.2005 23:15
Jde to SUPROVE :-!!! Ses machr. Diky
Sikiweys (6)|10.6.2005 11:15
Sak hadam ...... :-D

Skus vyzistit nieco viac o tom co sa da s takymto DVD :-R robyt ja sa tiez popitam. Opitaj sa aj kamosov ... Ked dame hlavy dohromady tak musime nieco Vykuzlit :-E :-E :-E :-E
mirekv (7169)|10.6.2005 11:26
Zkus se podívat na http://divx.center.sk/index.php?sid=11c2193312ff88cb22813b8baceb07f3 třeba tam něco bude. :-)
Sikiweys (6)|10.6.2005 13:24
.... [color=red]mirekv[/color] ty mas ties eltu alebo dvd s cipom MTK 1389 ? 8-)
mirekv (7169)|10.6.2005 14:32
jj, trochu starší typ 8883A.
Sikiweys (6)|10.6.2005 14:40
8883A ? To prhrava aj DivX :-I nie ? Potrebujem zistit viac o MTK cipe ...

Moja chcel by som aby aj moj a Elta prehravala DivX :-E
KarelX (1)|11.6.2005 20:31
Zdravím příznivce strojů Elta
pročítal jsem vaše příspěvky, jak chcete udělat jazykový verze do dvd, jsem taky šťastným majitele 8905 a už jsem to hledal po všech čertech a každej akorát , že by to mělo jít a nic, tak doufám,že se vám to povede. Jestli jo dejte vědět. Zkoušel jsem taky nastavení zvuku jak psal Pears a je to docela dobrý, zatím to nechám ať taky posoudí ostatní doma dám pak vědět. :-!!!
Sikiweys (6)|11.6.2005 20:38
Tak nato pozor ten firmware som uz vyrobil a je cely v slovencine :-E

Takze nic neni nemozne len treba chciet.
Sikiweys (6)|11.6.2005 21:15
Tak aby som to zhrnul firmware je uz hotovy :-D je tam :

:-R 1. slovencina
:-R 2. zmenene logo
:-R 3. zmeneny brovser
:-R 4. zmenene ikony v setup
:-R 5. zmeneny font pisma aby sa tam dala dat aj diakritika

- co tam neny :

:-((( 1. diakrityka
:-((( 2. neprehrava to DivX
:-((( 3. neviem natom pridavat nove funkcie DVDcka ( farba pisma, font,velkost...) a samozrejme hociake ine

Vsetky DVDcka (tak 90%) maju 1MB pametovy cip (bavime sa samozrejme o MTK 1389xx cipe :-E ) tak preco by " susedova elta mala prehravat DivX ? :-? a moja nie ? Len preto ze ju kupil o 2000 draksie ako ja ?"

Ludia ozvite sa kdo mate stimto neake skusenosti ale aj ti co nemaju ale chceju mat. JA VRAVIM VIAC HLAV VIAC VIE ...... :-E
Pears (1027)|28.7.2005 22:13
Prosim o radu s timto DVD. Dnes jsem chtel pres dalkove ovladani otevrit mechaniku a NIC!! Na display se mi zobrazilo OPEN, ale mechanika zustala zavrena. Pokud ji pres dalkac zase zavru tak to normalne zacne nacitat DVDcko, ktere v tom zustalo. Z toho usuzuji, ze bude neco z motorkem na vysunuti mech. (nebo neco kolem) a ne s chipem.
delonko78 (2)|12.2.2008 11:15
mohol by mi niekto poradit, kde sa da zohnat dialkove ovladania na toto dvd? Elta 8905 CS, alebo nahrada za toto dialkove? uz som vyskusal asi pat roznych ovladacov, a ziadny nereaguje. dakujem.