Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Problém se zobrazením EPG na Vantage HD8000S

radek.kovacik (267)|30.6.2013 18:15
Už cca 3 týdny mám problém se zobrazováním EPG na satelitním přijímači Vantage HD8000S. Normálně to jelo a pak to jednoho dne přestalo fungovat. Nejdřív jsem si myslel, že mají nějaký problém u Skylinku, protože u ČT1 a ČT2 se EPG zobrazovalo normálně a u ostatních programů to psalo "no EPG". Po několika dnech to přestalo fungovat i u ČT a když jsem si na jiným satelitu ověřil, že na vysílací straně problém není, začal jsem zjišťovat, co by s tím mohlo být. Bohužel ale nevím, jak je to ve vnitřku řešené, zda na zobrazení EPG existuje nějaký speciální čip nebo zda je toto všechno řešeno jedním procesorem a jeho firmwarem, tudíž netuším, co bych s tím měl dělat.
Můžete poradit, co bych měl vyzkoušet?
KamilZ (10277)|30.6.2013 18:48
Neznám Vantage, ale speciální chip na EPG zcela jistě nebude. Tipoval bych, že se Ti nějak poškodil soubor s EPG cache. Není tam někde možnost provést purge cache? Nebo nemůžeš na to nějak přímo sáhnout a smazat ho?

edit: viz http://forum.vantage.cz/viewtopic.php?f=10&t=2370
radek.kovacik (267)|2.7.2013 10:10
KamilZ:
Přístup na pevný disk naštěstí existuje, a to jak prostřednictvím firmwaru, tak i prostřednictvím připojeného počítače přes USB. Provedl jsem stejný postup, na který jsi mi poslal odkaz a hle, EPG naskočilo. Díky moc za radu. :BB: