Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

GO SAT 7055 HDi

forrester (6)|7.7.2013 12:44
Zdravim tuto masinu vlastnim vyse roka, ale teraz zacal byt snou problem,
Zo zaciatku mi vypadavali kanaly, len sa to seklo a vypisalo hladam kanal, raz to urobilo kazdych 5 min potom zase cely den nic
Ale dnes sa mi masina stale restartuje, nabehne program a po par sekundach sa reštartuje, uz som ju aj resetol a stale rovnako,
Chcel som dat tovarne nastavenie, ale vobec sa mi to nedari kedze sa stale restartuje.

Edit:
Teraz som dosiel na zaujimavu vec ked rozpojim kable medzi masinou a tv tak sa nerestaruje, skusal som to poprepajat aj cez domace kino, stale to iste,restartuje
Ale vstupy na tv su asi. V poriadku, lebo domace kino normalne funguje, myslite ze odisli vstupy na set top boxe? Je take nieco vobec mozne?
KamilZ (10277)|7.7.2013 13:13
Proč by výstupy (nepředpokládám, že by Tvůj STB měl vstupy :-) ) nemohly odejít? Ale nepíšeš to hlavní, jak to máš připojeno. Pokud HDMI, zkus všude vypnout CEC, pokud ta možnost je. A více kabelů. Nepřipojoval jsi něco do celé "soustavy", co by mohlo začít dělat bordel např. přes ukostření? Když zapojíš STB do AVR ale bez TV, restartuje se také? Pokud ne, jde z AVR zvuk?
forrester (6)|7.7.2013 13:55
Pardon vystupy :)
Mal som to zapojene cez hdmi STB -TV, TV- DK
Prepojenie Tv - STB som skusal zo vsetkym moznym naco som nasoiiiel doma kabel, klasicke cinch, aj cez scart, robilo to iste- restartovanie,
Vyhrabal som stary STB este s CW , (GOSAT kupovany kvoli irdeto) a ten funguje normalne, aj ked som cakal ze zo systemom cw uz to nebude fachat, ale ide takze mozem dat masinu do opravy.
Tak to dalej rozsirujem aj na moznu citacku, lebo ked som uz mal nahodenu staru masinu aj s kartou, tak som vyskusal len prepojit gosat s tv a nerestartovalo sa to, a tiez som vyskusal vsetky kable
Tak ju zajtra zanesiem do servisu nech pozru vystupy aj citacku :-)

este jedna mala otazka:
neviem ci to moze byt el.prudom,ale ked zapnem klimu,tak mi "skrtne zvuk a zasekne obraz,ako keby bola burka :)" vsimol som si ze mi to robil aj go sat a teraz aj ta stara masina
moze to byt narazom odberu elektriky?
tahlovej (304)|7.7.2013 19:45
[QUOTE=forrester;461652]Pardon vystupy :)
Mal som to zapojene cez hdmi STB -TV, TV- DK
Prepojenie Tv - STB som skusal zo vsetkym moznym naco som nasoiiiel doma kabel, klasicke cinch, aj cez scart, robilo to iste- restartovanie,
Vyhrabal som stary STB este s CW , (GOSAT kupovany kvoli irdeto) a ten funguje normalne, aj ked som cakal ze zo systemom cw uz to nebude fachat, ale ide takze mozem dat masinu do opravy.
Tak to dalej rozsirujem aj na moznu citacku, lebo ked som uz mal nahodenu staru masinu aj s kartou, tak som vyskusal len prepojit gosat s tv a nerestartovalo sa to, a tiez som vyskusal vsetky kable
Tak ju zajtra zanesiem do servisu nech pozru vystupy aj citacku :-)

este jedna mala otazka:
neviem ci to moze byt el.prudom,ale ked zapnem klimu,tak mi "skrtne zvuk a zasekne obraz,ako keby bola burka :)" vsimol som si ze mi to robil aj go sat a teraz aj ta stara masina
moze to byt narazom odberu elektriky?[/QUOTE]Zkus odpojit kabel od LNB a pak by možná šlo továrko udělat.