Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Vyber MM centra s vystupem scart

Wajzzy1 (2)|29.7.2013 15:19
Dobry den,
rozhodl jsem se upgradovat svuj DVB-T pristroj a pokud to dobre chapu...tak aby splnoval co jsem si vymyslel potrebuji MM.
Tyto MM centra maji vstup pro RJ-45. Chapu to tedy dobre, ze se da v tomto odvetvi najit zarizeni, ktere bude nahravat porady a nasledne si je budu moct prehrat pomoci site treba na PC? Pokud jsem to pochopil...poradi mi nekdo nejaky pristroj, ktery bude splnovat toto a bude stale k dostani?:
1. Vystup scart (nejlepe kdyby mel uz i HDMI...az se bude kupovat nova TV)
2. RJ-45 (lepsi by byla wifi)
3. Aby dokazal soucastne nahravat dva porady v jeden cas
4. Jak bylo zmineno v textu nahore... aby nahrany porad sel zkopirovat na PC pres sit a nasledne prohlizet.

Pokud neco takoveho existuje...cenu bych videl do 4000kc?

Dekuji za ochotu a pomoc pri hledani...
KamilZ (10277)|29.7.2013 16:01
HDMI žádný problém není, naopak je v roce 2013 trochu mimo SCART :D , máš aspoň na staré TV komponent? Na WiFi zapomeň, na video je to nespolehlivé, kabel je kabel. Pokud chce nahrávat, tak se raději vyhni produktům Xtreamer, které jsou dobré MMC, ale nemají vyladěný firmware s DVB-T částí. Obecně je Tvůj požadavek problém, protože MMC s 2xDVB-T tunerem sice jsou, ale ideální fo není. Nejlepší na tohle je nějaký primárně DVB-S stb s výměnnými tunery, který s nahráváním, časováním apod. problémy nemá. Ale to je zase jiná cena a zase toho z hlediska MMC funkcí neumí tolik. Budeš tedy dělat kompromis. Zkus se podívat třeba na https://www.tvfreak.cz/recenze-evolve-infinity-twincorder-hd-podruhe-a-lepe/4855
Wajzzy1 (2)|29.7.2013 16:12
TV komponent je co? Na stare TV je jen scart a zvuk.
Ja nasel toto, ale uz se nevyrabi :-D EMTEC Movie Cube D850H.
Takze asi se vykaslat na MM a koupit DVB-T s dvema tunerama a s USB napojenim a kdyz bude potreba neco nahrane pretahnout do PC tak HDD odpojit a napojit na PC, ze? Zatim asi nic lepsiho neni?!
To uz jsem asi mimo tema, ale nejaka napoveda, ktery DVB-T si mam vybrat?