Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Filmy a seriály, streamovací služby
Televize  |  Projektory
Audio a domácí kina
Multimediální centra  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie
Svět mobilně

Jaké MMC - podpora formátů a titulků + wifi + DVB-T

theo2 (119)|29.7.2013 16:38
Řeším problém s výběrem multimediálního centra, kterej by měl plnit v ideálním případě tyto požadavky:
- solidní přehrávání formátů, hlavně mkv ( současnýmu přehrávači musím často předžvýkat soubory v mkv merge ), s klasickým avi předpokládám problém nebude
- přehrávání titulků s českými znaky, možnost konfigurovat velikost ( popř. barvu, ale to už je nepodstatný )
- internetový služby, hlavně přehrávání z youtube ( pokud možno s možností výběru rozlišení videa ) a přehrávání TV archívů
- pokud by tam byl i funkční android, nebudu se zlobit
- DVB-T tuner - stačí na přehrávání, nejsou nutný dva tunery ani nahrávání
- možnost vložit interní disk není až tak důležitej
Vzhledem ke skutečnosti, že se bude jednat o zařízení pro příležitostný použití k projektoru, nechci do toho vkládat moc velkou investici.
Uvažoval jsem i nad možností zvlášť dvou zařízení - DVB-T set top box + přehrávač s wifi ( tam je nabídka mnohem širší ), ale asi by se mi víc líbilo mít to všechno v jednom
Co jsem se díval, tak by teoreticky vyhovoval EVOLVE Blade DualCorder, ale trochu se toho po přečtení zkušeností majitelů bojím
keko01 (57)|1.8.2013 10:04
Ja mam Evolveo Infinity a splna vsetky poziadavky, mozno nie je uplne najstabilensie, ale je to najlepsie co som zatial mal (presiel som asi 3-4 MMC). A dokonca ho mam za dobru cenu (z alzy ako bazarovy predaj za 65 Eur - moj kus bol novy a ma rocnu zaruku).
theo2 (119)|3.8.2013 13:19
Jj, Infinity se zdá zdařilejší, než Blade, jenže už stojí přes 3 kolíky, což se mi nechce dávat při tom poměrně malým využití, co to bude mít. Joo za 65 EUR bych do toho šel taky :)
Asi pořídím multimediální přehrávač s wifi a zvlášť k tomu DVB-T tuner/ set top box